Προς το περιεχόμενο

XIAOMI MI MAX 2 169 ΕΥΡΩ ΑΠΟ MI STORE-GREECE


aris1964

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Η κάμερά του πάντως είναι αξιόλογη απλά έχε υπόψη σου ότι σε 4k βίντεο ειδικά θέλει αποκλειστικά άλλη εφαρμογή και συγκεκριμένα το opencamera για να δουλέψει σωστά ο οπτικός σταθεροποιητής. Θα πάθεις πλάκα από το πόσο πιο σταθερό να είναι το βίντεο που θα τραβά μετά. Επίσης και στα 1080p 60fps (ναι το συγκεκριμένο έχει και αυτή την επιλογή στα 1080p)  καλό είναι να χρησιμοποιήσεις opencamera καθώς πέρα από την καλύτερη σταθεροποίηση πιστεύω θα μειώνεται και το θέμα που έχουν γενικά οι xiaomi κάμερες με την εστίαση όπου δεν την βρίσκουν με τίποτα. 

Ωραίος 

Ευχαριστώ για τις συμβουλές σου.

Εννοείται θα κατεβάσω το open camera. :)

Περιμενω πως και πως να έρθει το κινητό να το δοκιμάσω. 😎✌️

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Ωραίος 

Ευχαριστώ για τις συμβουλές σου.

Εννοείται θα κατεβάσω το open camera. :)

Περιμενω πως και πως να έρθει το κινητό να το δοκιμάσω. 😎✌️

Από κάμερα ειδικά και αυτονομία θα μείνεις πάρα πολύ ικανοποιημένος.  Και ο 636 είναι όσο πρέπει δεν θα έχεις θέμα. 

Επίσης τα 5500mAh φορτίζουν σχετικά γρήγορα. Το phablet αυτό τα σπάει είναι πολύ vfm όπως και ο προκάτοχός του το mi max 2 του θέματος.

edit: Να συμπληρώσω εδώ ότι το mi max 3 έχει ηλεκτρονικό σταθεροποιητή EIS μέσω software δεν έχει οπτικό OIS. Αλλά με το opencamera μεταμορφώνεται, γίνεται πολύ καλό το βίντεο.

Επεξ/σία από lionheart75
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Ωραίος 

Ευχαριστώ για τις συμβουλές σου.

Εννοείται θα κατεβάσω το open camera. :)

Περιμενω πως και πως να έρθει το κινητό να το δοκιμάσω. 😎✌️

Απλά για την ιστορία να σου πω ότι αν και ήμουν έτοιμος και εγώ να παραγγείλω το Mi max 3 τελικά παρήγγειλα το ολοκαίνουργιο Huawei honor 10 Note μιας και 6,95¨ amoled οθόνη + 6gb ram + kirin 970 και πολύ καλές κάμερες είναι δύσκολο  να παραβλέψεις με τιμή κάτω από 400 και ας μην έχει την Β20 (800Mhz). :)  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Μi Max 2 το εχω απο το Μαιο και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος. Εννοειται οτι το μεγεθος του δεν ειναι για ολους αλλα προσωπικα και σε τσεπες το βαζω αλλα και σε προσωπικο τσαντακι βεβαια για πιο ανετα. Μετα απο μια- δυο εβδομαδες το συνηθισα και εχω και μικρα δαχτυλα.

 Σχετικα με την ελλειψη Β20, απο προσωπικη εμπειρια στην επαρχια και εξωτερικο που ημουν (Ιταλια)  πραγματι καπου ειναι 4G και καπου ειναι H+. Guys, με το τελευταιο μεχρι και streaming ολοκληρων αγωνων εκανα. Απλα, και συγκεκριμενα για το streaming, οταν συνδεοταν στο H+, επρεπε να βρεις συγκεκριμενα σημεια στο σπιτι οπου μπορουσε να ανταπεξελθει. 

Οπως αναφερθηκε πιο πανω, εντελως vfm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...