Προς το περιεχόμενο

Lg 49uk6400 στα 499 και κουπόνι 170€ για φοιτητές μονο


Chrisl7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όχι από Κωτσόβολο θα την πάρω.

Λογικά από πλαίσιο εσύ.

Τουλάχιστον θα μας πεις εντυπώσεις αν δεν είναι καλά τα πράγματα να μην την παρω

Για 20€ δεν με τρελενει.ισα ίσα προτιμώ Κωτσόβολο, εχει μεγαλύτερο εύρος προϊόντων όλο και κάτι θα βρω να παρω

Επεξ/σία από aekfc212
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σας πω Σάββατο που θα ερθει. online την έκανα την παραγγελία την Κυριακή κ παραλαβή Σάββατο που μπορώ να έρθει σπίτι. Η επιταγή στο πλαίσιο ισχύει κ ας επιστρέψεις το προϊόν κ πάρεις κάτι άλλο,ρώτησα. Θα την κρατήσω πάντως γιατί σε αυτές τις ίντσες κ την τιμή δεν παιζει κάτι πολύ πιο αξιόλογο, πρέπει να ανέβεις αρκετά σε τιμή για να δεις ουσιαστικες διάφορες. Ο ανταγωνισμός είναι η samsung 49nu7102 στα 500€ που είναι σε κάποια σημεία ένα κλικ καλύτερη σε κάποια ένα κλικ χειρότερη, αν τις είχαν κ τις 2 με την ίδια δωροεπιταγη θα έπαιρνα την Samsung. Η Samsung δίνει δωροεπιταγη 80€ αλλά κ πάλι είναι 90€ η διαφορά που δεν νομίζω να τα αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως είναι καλή η τιμή.Αν βρεις να πάρεις κάι κατι που χρειάζεσαι και όχι απλά για να το πάρεις ακόμα καλύτερα.ελοιζω να μπορέσω να την παραγγείλω αύριο γιατί δεν υπάρχει διαθεσιμη αλλά μόνο κατόπιν παραγγελιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου την έφεραν σήμερα. Όπως την περίμενα είναι για τα χρηματα της. Εικονα στα hd αρκετα καλη κ πολυ γρηγορο μενου. Το μαυρο κλασικα πολυ μετριο τυπικη ips κανει σαν να εχει ενα προβολι απο πισω. Εβαλα κ ps4, έχει καλή απόκριση αλλά το hdr λιγο φτωχό βέβαια το έχω σε σύγκριση με την σόνυ 9005. Τίμια σε αυτή την τιμή, χωρίς την δωροεπιταγη θα πήγαινα σε σονυ με + χρηματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ φιλε.την παραγγειλα και εγώ δεν άντεξα πολύ καλή τιμή.Για εμένα σίγουρα είναι αναβάθμιση.απο χειριστήριο δεν πιστεύω να έχει και το καλό σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, το διαδικαστικό το ξέρει καποιος? Πρέπει να πας στο μαγαζί ή μπορεί να γίνει και ηλεκτρονικά? Επίσης η απόδειξη βγαίνει στο όνομα του φοιτητή ή δεν έχει σημασία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήγα στο κατάστημα και βγήκε στο όνομα του φοιτητή δυστυχώς η ευτυχώς.

Μου ζήτησαν προκαταβολή 70€ και έβαλα παραλαβή από καταστημα αν και μπορούσε να έρθει και σπιτι.πηρα και με 65€ και την πενταετή εγγυηση.οταν θα έρθει μπορώ να την παραλάβω και εγω, δεν χρειάζεται να είναι ο φοιτητής παρών.

Ο κωδικός του κουπονιού θα έρθει σε μέιλ η στο κινητό μέσα σε εφτά μέρες από την ολοκλήρωση της πληρωμής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πείτε λίγο τι παίζει με τη δωροεπιταγη από Κοτσο, γιατί κι εγώ θα πάρω την 43, με το πάσο ενός φίλου.

Ονομαστικά όταν λέμε πρέπει να είναι και παρόν στην παραλαβή?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήγα στο κατάστημα και βγήκε στο όνομα του φοιτητή δυστυχώς η ευτυχώς.

Μου ζήτησαν προκαταβολή 70€ και έβαλα παραλαβή από καταστημα αν και μπορούσε να έρθει και σπιτι.πηρα και με 65€ και την πενταετή εγγυηση.οταν θα έρθει μπορώ να την παραλάβω και εγω, δεν χρειάζεται να είναι ο φοιτητής παρών.

Ο κωδικός του κουπονιού θα έρθει σε μέιλ η στο κινητό μέσα σε εφτά μέρες από την ολοκλήρωση της πληρωμής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...