Προς το περιεχόμενο

Lg 49uk6400 στα 499 και κουπόνι 170€ για φοιτητές μονο


Chrisl7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν υπάρχει κάποιος με πασο που θελει να παρει κατι απο Kωτσο /πλαισιο (παιζει ακομα εκει?) και θελει να βγαλει και κατι παραπανω ...ας μου στειλει ενα πμ να παμε μαζι να τα παρουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπόν σημαντικό.

Επικοινώνησα με το τηλεφωνικό κέντρο στον Κοτσόβολο..

Η τηλεόραση μου είπαν θα κάνει 10 εργάσιμες, η επιταγή βγαίνει 7 μέρες μετά, και είναι για αγορές έως 31/10... οπότε δε βγαίνουν οι μέρες για την αξιοποίηση της επιταγής.

Άρα αυτή τη στιγμή με λίγα λόγια δεν υπάρχει δωροεπιταγή.

Αναμένουμε αν δωθεί παράταση για την εξαργύρωση της επιταγής, όπως μου είπανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το ίδιο το ρώτησα και μου είπαν ότι δεν θα χαθεί η επιταγη και ότι αυτό έχει γίνει  και πιο παλια.Στο κάτω κάτω αν δεν την δώσουν στην ώρα τους δεν τηρούν την συμφωνία οπότε επιστρέφεις την τηλεόραση.στην παραγγελία αναφέρεται κουπόνι φοιτητή ξεκάθαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβώς μου είπε η πωλήτρια στο τηλέφωνο, οτι "αποκλειεται να χασετε την επιταγη ΘΑ παρει παραταση" κλπ κλπ..

Και της απάντησα οτι θέλω καποιος να μου το επιβεβαιώσει στα σίγουρα και ίσως γραπτά. Με συνδέει με άλλο τμήμα και εκεί η κοπέλα μου είπε αυτολεξή "έχετε δίκιο δε βγαίνουν οι μέρες για να εξαργυρώσετε την επιταγή, οπότε περιμένετε μήπως πάρει παράταση η προσφορά και ο χρόνος εξαργύρωσης της επιταγής".

Οπότε κρατάω το 2ο που άκουσα από το αρμόδιο τμήμα, γιατί μετά με επιστροφές κλπ είναι τρέχα γύρευε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω μπορεί και να έχεις δίκιο.

Το κουπόνι λέει μέσα σε εφτά μέρες όχι ακριβώς σε εφτά.το θέμα είναι αν θα κάνει πάνω από 13μερες να έρθει η τηλεόραση.δεν νομίζω αλλά και έτσι να είναι δεν νομίζω να το κάνει αυτό ο Κωτσόβολος.

Τεσπά δικά σου τα λεφτά σου και ο χρόνος σου οπότε εσύ αποφασίζεις στην τελικη το τι θα κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα παραγγελία την Lg 43uk6400 στα 419€  με δωροεπιταγή 150€ στις 09/10 (τώρα έχει πάει στα 449) και μου είπαν ότι 16/10 θα αποσταλλεί. Για τη δωροεπιταγή μου είπαν ότι σε περίπτωση καθυστέρησης δίνεται παράταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...