Προς το περιεχόμενο

Xbox One X + Shadow of the Tomb Raider + Fifa 19 412 EUR (και Forza Horizon 4 με 30EUR) @ Microsoft Swiss


Looter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, georget35 είπε

Τι είναι αυτό πρώτη φορα το ακούω? Αντί PS5 θα έχουμε άλλο ένα PS4?

Θεωρητικά πιο αθόρυβο και θεωρητικά καλύτερη ψύξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ερώτηση : με τι τρόπο πληρώνετε; έχει επιλογή για το δικό τους σύστημα, αλλιώς με κάρτα ή PayPal; 

 

EDIT: Το παράγγειλα, διεύθυνση ελβετική και κάρτα απευθείας, 422€ χρέωση μαζί με express! Αν θέλει κανείς από τώρα tomb ή Fifa ας στείλει :Ρ 

 

Thanks TS. 

 

Επεξ/σία από Apoithaki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Apoithaki είπε

Ερώτηση : με τι τρόπο πληρώνετε; έχει επιλογή για το δικό τους σύστημα, αλλιώς με κάρτα ή PayPal; 

EDIT: Το παράγγειλα, διεύθυνση ελβετική και κάρτα απευθείας, 422€ χρέωση μαζί με express! Αν θέλει κανείς από τώρα tomb ή Fifa ας στείλει :Ρ 

Thanks TS. 

Μαζί και το forza? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως τωρα το εχει χωρις το fifa το οποιο μαλλον τελειωσε, θα κανω υπομονη να δω τι παιζει τις επομενες μερες μηπως εμφανιστει εκ νεου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, bill7 said:

Παντως τωρα το εχει χωρις το fifa το οποιο μαλλον τελειωσε, θα κανω υπομονη να δω τι παιζει τις επομενες μερες μηπως εμφανιστει εκ νεου

Ανά διαστήματα δεν το είχε διαθέσιμο το Fifa, σε λίγες ώρες μπορεί να υπάρχει πάλι. (αν δεν κάνω λάθος για το Fifa μου έχει διαφορετική ημερομηνία παράδοσης στις 8 του μήνα, οπότε ίσως να είναι και retail. 

1 hour ago, bfc said:

Μαζί και το forza? 

Όχι, είναι χωρίς το Forza, αν το είχε μέσα θα ήταν κλέψιμο! Υπάρχει άλλο bundle με Forza Horizon 4 & Motosport 7. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

4.000+ εμφανίσεις στο θέμα 

50+ ποστς

Μόλις 9 άνθρωποι βρέθηκαν να πατήσουν ένα like ή ένα ευχαριστώ για μια προσφορά που εμπεριέχει τη χαμηλότερη τιμή που έχει παίξει για το Xbox One X από τη μέρα κυκλοφορίας του και μάλιστα με δωρεάν μεταφορικά παραδοτέο στο σπίτι του καθενός.

Για μένα αυτό είναι ξεφτίλα και αυτή είναι και η τελευταία προσφορά που ανεβάζω.

Ειχα πει ότι θα το κάνω και την προηγούμενη εβδομάδα για λαούς λόγους αλλά ποσταρα ξανά θέλοντας να βοηθήσω την κοινότητα.

Εννοειται ότι δεν ποστάρεις για να πάρεις μια θετική αξιολόγηση αλλά ΠΩΣ περιμένετε να κάτσει κάποιος να ασχοληθεί και να γράφει θέματα με προσφορές όταν ΕΣΕΙΣ βαριέστε ακόμα και να πατήσετε απλά ένα κουμπί;; Μιλάμε για deals που αν δε σου δώσει κάποιος την πληροφορία τη σωστή στιγμή , απλά δεν μπορείς να τα πάρεις...

Ας πάρουν τη σκυτάλη οι επόμενοι , εγώ κουράστηκα.

Επεξ/σία από Looter
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οκ, δεν σου κάναμε like από την αρχή αλλά δεν είναι λόγος να τα βάψεις μαύρα. 

Εγώ πχ που είμαι μέλος - δεινόσαυρος δεν έχω συνηθίσει ακόμα τα νέα κουμπιά. 

Όποιος είναι fb lover σαφώς και δίνει περισσότερη σημασία σε κάτι τέτοια. 

Ως προς την προσφορά, την έχουν φέρει και Ελλάδα στα 480€, οπότε αν και παραμένει καλύτερη η τιμή της Ελβετίας, δεν είναι η super ouaou kazabubu διαφορά.

Μπράβο στη Microsoft που ρίχνει τις τιμές, θα την προτιμήσω μέσα στις γιορτές 

Κι άλλη καλή προσφορά:

xxx.lagonika.gr/xbox-one-x-1tb-pubg-fifa19-ac-odyssey-limited-ed-far-cry-5-limited-ed-494e-amazon-co-uk/

Επεξ/σία από k_dinos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, Looter said:

4.000+ εμφανίσεις στο θέμα 

50+ ποστς

Μόλις 9 άνθρωποι βρέθηκαν να πατήσουν ένα like ή ένα ευχαριστώ για μια προσφορά που εμπεριέχει τη χαμηλότερη τιμή που έχει παίξει για το Xbox One X από τη μέρα κυκλοφορίας του και μάλιστα με δωρεάν μεταφορικά παραδοτέο στο σπίτι του καθενός.

Για μένα αυτό είναι ξεφτίλα και αυτή είναι και η τελευταία προσφορά που ανεβάζω.

Ειχα πει ότι θα το κάνω και την προηγούμενη εβδομάδα για λαούς λόγους αλλά ποσταρα ξανά θέλοντας να βοηθήσω την κοινότητα.

Εννοειται ότι δεν ποστάρεις για να πάρεις μια θετική αξιολόγηση αλλά ΠΩΣ περιμένετε να κάτσει κάποιος να ασχοληθεί και να γράφει θέματα με προσφορές όταν ΕΣΕΙΣ βαριέστε ακόμα και να πατήσετε απλά ένα κουμπί;; Μιλάμε για deals που αν δε σου δώσει κάποιος την πληροφορία τη σωστή στιγμή , απλά δεν μπορείς να τα πάρεις...

Ας πάρουν τη σκυτάλη οι επόμενοι , εγώ κουράστηκα.

Μου αρέσει που περιμένεις και λάικς ενώ κλείνεις το αρχικό ποστ με τόσο αγενέστατο τρόπο. 

Επεξ/σία από Malthador
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, bfc είπε

Εγώ δε το ήξερα καν για τα like. Κερδίζει κάτι αυτός που έχει τα περισσότερα likes?

Δεν ξέρω, σου έκανα για να μου πεις αν έχει διαφορά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Malthador είπε

Μου αρέσει που περιμένεις και λάικς ενώ κλείνεις το αρχικό ποστ με τόσο αγενέστατο τρόπο. 

Δεν βλέπω καμιά αγένεια. Μια χαρά τα λέει ο άνθρωπος. 

Κάποια στιγμή θα πρέπει, επιτέλους, να αναγνωρίζεται η σωστή δουλειά που κάνει οποιοσδήποτε στο νήμα των προσφορών καθώς οτιδήποτε ανεβαίνει εδώ είναι για το συμφέρον όλων. ;) 

Φυσικά δεν μιλάμε για αναρτήσεις οι οποίες,

- δεν αποτελούν προσφορά,

- είναι ελλιπής χωρίς στοιχεία, links και το δυνατόν περισσότερες πληροφορίες.

Ακόμα και ένα ξερό link, πράγμα που το βλέπουμε πολύ συχνά, διαφέρει από μια σωστή ανάρτηση και δεν πρέπει να θεωρείται τέτοια. 

Αυτά και συγνώμη για το offtopic. :) 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Looter είπε

4.000+ εμφανίσεις στο θέμα 

50+ ποστς

Μόλις 9 άνθρωποι βρέθηκαν να πατήσουν ένα like ή ένα ευχαριστώ για μια προσφορά που εμπεριέχει τη χαμηλότερη τιμή που έχει παίξει για το Xbox One X από τη μέρα κυκλοφορίας του και μάλιστα με δωρεάν μεταφορικά παραδοτέο στο σπίτι του καθενός.

Για μένα αυτό είναι ξεφτίλα και αυτή είναι και η τελευταία προσφορά που ανεβάζω.

Ειχα πει ότι θα το κάνω και την προηγούμενη εβδομάδα για λαούς λόγους αλλά ποσταρα ξανά θέλοντας να βοηθήσω την κοινότητα.

Εννοειται ότι δεν ποστάρεις για να πάρεις μια θετική αξιολόγηση αλλά ΠΩΣ περιμένετε να κάτσει κάποιος να ασχοληθεί και να γράφει θέματα με προσφορές όταν ΕΣΕΙΣ βαριέστε ακόμα και να πατήσετε απλά ένα κουμπί;; Μιλάμε για deals που αν δε σου δώσει κάποιος την πληροφορία τη σωστή στιγμή , απλά δεν μπορείς να τα πάρεις...

Ας πάρουν τη σκυτάλη οι επόμενοι , εγώ κουράστηκα.

Κλάμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...