Προς το περιεχόμενο

The Mandalorian (Disney+ Star Wars Series 2019)


FCastor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Οργασμος 

Ashoka, and Mandolorian are all going to converge into one large event.

 

Wait, what? Και λεγόταν γενικά για backdoor pilot το επεισόδιο με την Ahsoka. Nice!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, FCastor είπε

Και δεύτερο spin off από The Mandalorian, επίσης από Filoni και Favreau...

 

Ναι εκεινη την ωρα ανακαινωσανε πολυ πραμα μαζι. Απ οτι φαινεται στα περισσοτερα Filoni-Favreau ειναι υπευθυνοι, εκτος την ταινια του Waititi. Επιτελους το καταλαβανε, και θα δουμε πολυ καλο πραμα.

Eγω χαρηκα οταν ειπαν οτι η Ασοκα με τον Μαντο θα ενωθουν για ενα μεγαλο event, μαλλον θα δουμε Phoenix live action και Thrawn

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Ναι εκεινη την ωρα ανακαινωσανε πολυ πραμα μαζι. Απ οτι φαινεται στα περισσοτερα Filoni-Favreau ειναι υπευθυνοι, εκτος την ταινια του Waititi. Επιτελους το καταλαβανε, και θα δουμε πολυ καλο πραμα.

Eγω χαρηκα οταν ειπαν οτι η Ασοκα με τον Μαντο θα ενωθουν για ενα μεγαλο event, μαλλον θα δουμε Phoenix live action και Thrawn

Star Wars fatigue, my arse! Αρκεί βέβαια εκτός από ποσότητα να έχει και ποιότητα. Αν και σίγουρα το δίδυμο Favreau - Filoni με κάνει αισιόδοξο.

 

Και για να συνοψίσω την αντίδρασή μου σε αυτά τα νέα (και στα νέα της Marvel για να είμαι ειλικρινης);

 

Επεξ/σία από FCastor
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, najinblue3 είπε

ωπα εσυ λες απο τον θειο, δε ξερω πασαμ για θειο :P 

 ATM το βλεπω Disney plus

ναι κι εγω απ'το ντισνει πλας θα το δω. Απλά απ'το πλας πλας. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GhostRiderLSOV είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Seismic charge is back! :D

Αυτό μου άρεσε κυρίως. :P

Το μόνο, για την ακρίβεια.

Όλο το υπόλοιπο, τα ίδια παιδιάστικα με ολίγη από Mikeus.

Σε ότι αφορά στις υπόλοιπες ανακοινώσεις...

:Goodmorning sun-shiiiiiine:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Seismic charge is back! :D

Αυτό μου άρεσε κυρίως. :P

Ανατριχιλα εκεί και ένα χαμόγελο yeah mfkers χεχεχε η σκηνή αυτή.Ίσως το καλύτερο επεισόδιο της σεζόν για μένα. Εκπληκτικός ο Mando.. εε ο Pedro Pascal.

Spoiler

 

Στη σκηνή που βγάζει το κράνος ένιωθες ότι είναι ο Mando και όχι ο ηθοποιός, την αγωνία μη τους πιάσουν και δεν φέρουν εις πέρας την αποστολή, την αμηχανία που ένιωθε επειδή έβγαλε το κράνος του, αυτή η δυσάρεστη έκφραση που είχε όλη την ώρα ήταν συγκινητική κ αγωνιώδη. 34 λ. επεισόδιο που ένιωσα ότι ήταν τουλάχιστον μιας ώρας, φυσικά ακόμα και ο τόνος της φωνής, το στυλ ομιλιας κλπ. Φοβερό το ότι ακόμα και στις σκηνές που δεν ξέρουμε αν είναι κασκαντέρ ή ο ίδιος πίσω από το κράνος μεταφέρει συναισθήματα μόνο κ μόνο απ'τη φωνή.

Εκπληκτικός και ο Bill Burr, ΔΕΝ το περίμενα. Ειδικότερα οι σκηνές στην  Αυτοκρατορική βάση εκεί με τον ανώτερο τι ήταν τέλος πάντων αυτό το σιχαμα 

 

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...