Προς το περιεχόμενο

[PC Games] Shadow of Mordor GOTY, Mad Max, Injustice Ultimate Edition, Arkham Origins, Bastion και Scribblenauts για ~4€(Humble Bunble)


JoannisV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για όσους δεν το έχουν προσέξει στο humble bundle υπάρχει η παρακάτω προσφορά για τις επόμενες 2 βδομάδες: πληρώνεις όσο θες και ανάλογα παίρνεις από τα παιχνίδια του τίτλου. Στα 4.15$ (έρχεται γύρω στα 3.80€ με την μετατροπή της Paypal) παίρνεις και τα 6 παιχνίδια.

Η προσφορά εδώ

Έχω παίξει το Shadow of Mordor και το έχω αγαπήσει. Το Arkham Origins και Mad Max είναι ωραία για να περάσει η ώρα (δεν ξετρελάθηκα, αλλά παίζονται ευχάριστα). Τα υπόλοιπα δεν τα έχω δοκιμάσει αλλά τα είχα στο wishlist. Συνολικά τα παραπάνω παιχνίδια κοστίζουν άνετα ~20€ από κλειδάδικα. Οπότε η παραπάνω είναι μία πολύ καλή προσφορά για κάποιον που δεν έχει ήδη τα περισσότερα. (Αν κάποιος καταλήξει με διπλά, απλά τα χαρίζει σε φίλο ή τα πουλάει)

 

Να σημειώσω πως αν πληρώσει κανείς ~11€ παίρνει και το Arkham Knight με το Season Pass του. Προσωπικά δεν το βρίσκω δελεαστικό μιας και μπορεί να βρεθεί σε άλλα site για 3-5€ ενώ εδώ πληρώνεις 6+ παραπάνω.

Τέλος, όλα τα παραπάνω δίνονται με κωδικούς για STEAM.

Επεξ/σία από JoannisV
  • Like 11
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ωραίο όντως ! Επειδή έχω διπλό το Mad max οποιος το θέλει για ανταλλαγή ας στείλει.

 

Ενδιαφέροντα παιχνιδάκια με αριστες αξιολογήσεις είναι τα 

Scribblenauts Unlimited και Bastion

 
Επεξ/σία από Prof_Chaos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Prof_Chaos είπε

ωραίο όντως ! Επειδή έχω διπλό το Mad max οποιος το θέλει για ανταλλαγή ας στείλει.

Ενδιαφέροντα παιχνιδάκια με αριστες αξιολογήσεις είναι τα 

Scribblenauts Unlimited και Bastion

 

Φίλε μου, έδωσες 4 ευρώ για να πάρεις 6 παιχνίδια, έχεις το ένα διπλό. Γιατί ζητάς ανταλλαγή; Κάνε πχ. ένα giveaway να το πάρει κάποιος που δεν έχει τη δυνατότητα να το αγοράσει. Κι εγώ το έχω το game, οπότε δεν το λέω για να το δώσεις σε μένα. Σε συμβουλεύω απλά να το σκεφτείς να το χαρίσεις σε κάποιον από εδώ μέσα (ή και έξω), θα δώσεις χαρά.

Αυτό μόνο, καλή συνέχεια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, UNPAIKTABLE είπε

Φίλε μου, έδωσες 4 ευρώ για να πάρεις 6 παιχνίδια, έχεις το ένα διπλό. Γιατί ζητάς ανταλλαγή; Κάνε πχ. ένα giveaway να το πάρει κάποιος που δεν έχει τη δυνατότητα να το αγοράσει. Κι εγώ το έχω το game, οπότε δεν το λέω για να το δώσεις σε μένα. Σε συμβουλεύω απλά να το σκεφτείς να το χαρίσεις σε κάποιον από εδώ μέσα (ή και έξω), θα δώσεις χαρά.

 Αυτό μόνο, καλή συνέχεια

Με τη σειρά μου θα σε συμβούλευα να μην δίνεις συμβουλές για το τι θα κάνει ο καθένας με την τσέπη του. Ο καθένας αποφασίζει απο μόνος του.Αν ηθελα να το χαρίσω θα το χάριζα. Στο γράφω με πολύ φιλική διάθεση . Καλη συνέχεια και σε σένα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Prof_Chaos είπε

Με τη σειρά μου θα σε συμβούλευα να μην δίνεις συμβουλές για το τι θα κάνει ο καθένας με την τσέπη του. Ο καθένας αποφασίζει απο μόνος του.Αν ηθελα να το χαρίσω θα το χάριζα. Στο γράφω με πολύ φιλική διάθεση . Καλη συνέχεια και σε σένα.

Μην παρεξηγείσαι. Δεν σε συμβούλεψα τι να κάνεις με την τσέπη σου, με το παιχνίδι που σου περισσεύει σε συμβούλεψα τι να κάνεις. :)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, UNPAIKTABLE είπε

Μην παρεξηγείσαι. Δεν σε συμβούλεψα τι να κάνεις με την τσέπη σου, με το παιχνίδι που σου περισσεύει σε συμβούλεψα τι να κάνεις. :)

δεν παρεξηγούμαι σου εξηγώ πολύ όμορφα οτι εχεις λάθος αντίληψη και δεν είναι ευγενικό να δίνεις συμβουλές για το τι θα πράξει ο άλλος. Ας μην βγαίνουμε άλλο οφτοπικ .

Πολύ ωραίο το πακετάκι σε ευχαριστούμε για την προσφορά σου :)

Επεξ/σία από Prof_Chaos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, UNPAIKTABLE είπε

 κάποιος που δεν έχει τη δυνατότητα να το αγοράσει.

Αυτος ο οποιος δεν μπορει να διαθεσει 3.5ευρω

Spoiler

 

για να αγορασει το Mad max μαζι με αλλα 5παιχνιδια,το πιο πιθανο ειναι ή να μην εχει ουτε αναλογο pc να το σηκωνει καλα το παιχνιδι ή να εχει αλλα σημαντικοτερα προβληματα στην ζωη του απο το αν θα παιξει μετα χρονια το mad max.

Ασε που στα giveaways μαζευονται παρα πολλα αρπακτικα που τσιγκουνευονται ακομα και 1ευρω να δωσουν για να αγορασουν παιχνιδια(οχι οτι δεν εχουν να δωσουν).

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, carolosjk είπε

Όντως αρκετά αξιόλογο πακέτο για τα λεφτά του. Θα το αγόραζα, αλλά θα μείνουν μάλλον άθικτα στη συλλογή του steam με τα 500+ παιχνίδια 😂

Για μένα παιχνίδια που ίσως σαπίσουν στην βιβλιοθήκη κάποιου είναι το Arkham Origins (το οποίο ήταν μέτριο σε σχέση με τα υπόλοιπα της σειράς), το Mad Max (το οποίο αν και έχει ωραία γραφικά είναι repetitive όσο δεν πάει από ένα σημείο και μετά) και το Scribblenauts (που δεν το γνώριζα καν).

Το Shadow of Mordor είναι φοβερό παιχνιδάκι. Φάση Σφαγείο Orc: Assassin's Creed edition. Αν αρέσουν stealth παιχνίδια σε κάποιον, αξίζει άνετα.
Το Injustice έχει local co-op (σπάνιο σε παιχνίδια σήμερα) οπότε αν έρθει παρέα, με 2ο controller πέφτει ξύλο/έχει πλάκα. Αν κάποιου του αρέσουν παιχνίδια αυτού του στυλ (και έχει φίλους :P) αξίζει την τιμή του. Μέχρι τώρα δεν το έχω δει να πέφτει κάτω από 4-5€ σε κάποιο site/κλειδάδικο.
To bastion είναι ό,τι λένε οι κριτικές. Εξαιρετικό 2D, indie game.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ας χαρισω εγω τα CD-KEY που μου περισευουν και ειτε εχω ειτε δεν θα παιξω ποτε:

Mad Max

6LY7A-C607L-KJIDA

Bastion

730L9-G2XL7-Z5NAR

Batman Arkham Origins

CHWYJ-WQT4G-KEQ76

Scribblenauts Unlimited

CRMVW-RYTJK-7H9LH

Neverwinter Humble Bundle Pack

Wk2cjW18

 

Καλη συνεχεια.

Επεξ/σία από ILiDAN
  • Like 8
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...