Προς το περιεχόμενο

[PC Games] Shadow of Mordor GOTY, Mad Max, Injustice Ultimate Edition, Arkham Origins, Bastion και Scribblenauts για ~4€(Humble Bunble)


JoannisV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, hateuall είπε

ειναι το μονο που εχω διπλο,μπορω να στο δωσω εαν το θες

Αχ ναι ευχαριστω!!! να κοιταξω και εγω εχω κατι ξεχασμενα κλειδακια απο παλια bundles αμα θελεις κανενα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κρίμα... δεν πρόλαβα ούτε το Mad Max ούτε το Batman. Αν έχει κανένας κανένα άλλο και δεν το θέλει αν στείλει ένα μνμ.

Επεξ/σία από koooleeek
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

Αχ ναι ευχαριστω!!! να κοιταξω και εγω εχω κατι ξεχασμενα κλειδακια απο παλια bundles αμα θελεις κανενα :)

Δεν θελω καποιο game για ανταλλαγη,μονο να πεις δημοσια οτι ο Kylo ren ειναι ανωτερος του Vader,και θα σου ρθει μηνυμα με το κλειδι του παιχνιδιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, hateuall είπε

Δεν θελω καποιο game για ανταλλαγη,μονο να πεις δημοσια οτι ο Kylo ren ειναι ανωτερος του Vader,και θα σου ρθει μηνυμα με το κλειδι του παιχνιδιου

χαχαχα ευχαριστω για το κλειδάκι. 

Αντε καλος και ο kylo ren 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εξαιρετικό bundle αλλά δεν παίζει να έχουν μείνει άτομα που να μην έχουν τουλάχιστον τα μισά παιχνίδια από αυτά καθώς έχουν παίξει σε χαμηλές τιμές το καθένα ξεχωριστά.

Τσίμπησα shadow of mordor γιατί ήταν το μόνο που με ενδιέφερε. Όποιος προλάβει τσιμπάει τα παρακάτω:

Scribblenauts Unlimited --> D8GHW-ZWRTB-MQAVW

Neverwinter Humble Bundle Pack --> YQryCud3

Ίσως περισσέψει και το Origins, αν ναι, θα το ποστάρω και αυτό. Χαρίστηκε και αυτό σε άλλο μέλος.

 

 

Επεξ/σία από dimitris21gr
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, UNPAIKTABLE είπε

θα δώσεις χαρά.

18 ώρες πριν, JoannisV είπε

Αν κάποιου του αρέσουν παιχνίδια αυτού του στυλ (και έχει φίλους :P)

16 ώρες πριν, hateuall είπε

Δεν θελω καποιο game για ανταλλαγη,μονο να πεις δημοσια οτι ο Kylo ren ειναι ανωτερος του Vader,και θα σου ρθει μηνυμα με το κλειδι του παιχνιδιου

Θεοί όλοι!

Ευχαριστούμε TS!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, dimitris21gr είπε

Εξαιρετικό bundle αλλά δεν παίζει να έχουν μείνει άτομα που να μην έχουν τουλάχιστον τα μισά παιχνίδια από αυτά καθώς έχουν παίξει σε χαμηλές τιμές το καθένα ξεχωριστά.

Τσίμπησα shadow of mordor γιατί ήταν το μόνο που με ενδιέφερε. Όποιος προλάβει τσιμπάει τα παρακάτω:

Scribblenauts Unlimited --> D8GHW-ZWRTB-MQAVW

Neverwinter Humble Bundle Pack --> YQryCud3

Ίσως περισσέψει και το Origins, αν ναι, θα το ποστάρω και αυτό. Χαρίστηκε και αυτό σε άλλο μέλος.

Δωρεάν για 19 ημέρες ακόμη.. https://www.humblebundle.com/store/neverwinter-pack

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τουλαχιστον οι τσιπηδες(που τσιγκουνευονται ακομα και 80λεπτα για 2 παιχνιδια να δωσουν) που πηραν τα κλειδια,δεν μπορουν να  γραψουν σε επομενα σχολια οτι αυτοι τα πηραν και να πουν και ενα ευχαριστω σε αυτους που τα εδωσαν, να μην δοκιμαζει τσαμπα ο κοσμος?

Προσωπικα τα εχω ολα τα παιχνιδια,αλλα βλεπω και εδω τα ιδια με το διπλα θεμα των giveaways και για ποιο λογο πλεον εγινε κλειστο.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, ILiDAN είπε

Ας χαρισω εγω τα CD-KEY που μου περισευουν και ειτε εχω ειτε δεν θα παιξω ποτε:

Mad Max

6LY7A-C607L-KJIDA

Bastion

730L9-G2XL7-Z5NAR

Batman Arkham Origins

CHWYJ-WQT4G-KEQ76

 Scribblenauts Unlimited

CRMVW-RYTJK-7H9LH

 Neverwinter Humble Bundle Pack

Wk2cjW18

Καλη συνεχεια.

 

17 ώρες πριν, dimitris21gr είπε

Εξαιρετικό bundle αλλά δεν παίζει να έχουν μείνει άτομα που να μην έχουν τουλάχιστον τα μισά παιχνίδια από αυτά καθώς έχουν παίξει σε χαμηλές τιμές το καθένα ξεχωριστά.

Τσίμπησα shadow of mordor γιατί ήταν το μόνο που με ενδιέφερε. Όποιος προλάβει τσιμπάει τα παρακάτω:

Scribblenauts Unlimited --> D8GHW-ZWRTB-MQAVW

Neverwinter Humble Bundle Pack --> YQryCud3

Ίσως περισσέψει και το Origins, αν ναι, θα το ποστάρω και αυτό. Χαρίστηκε και αυτό σε άλλο μέλος.

Μπράβο ρε ΜΑΓΚΕΣ! Ευχαριστούμε για τη γενναιοδωρία.

Ντροπή σε αυτούς που τα πήραν και δεν είπαν ούτε ευχαριστώ.

Νομίζω στο μέλλον, όποιος έχει κλειδί ας ζητάει PM, αλλά να το δίνει με την προϋπόθεση ότι αυτός που ενδιαφέρεται θα ευχαριστεί πρώτα δημοσίως και μετά θα παίρνει το κλειδί. Τι λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε τι ψυχολογικά έχετε όλοι με τα δημόσια ευχαριστώ ή τα like κλπ κλπ. Τόσο ανασφαλείς είσαστε που θέλετε δημόσια επιβεβαίωση;

Μήπως το θέμα ξέφυγε αρκετά από το λόγο ύπαρξής του;

Επεξ/σία από non-serviam
Bolding
  • Like 4
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Ρε τι ψυχολογικά έχετε όλοι με τα δημόσια ευχαριστώ ή τα like κλπ κλπ. Τόσο ανασφαλείς είσαστε που θέλετε δημόσια επιβεβαίωση;
 

Οταν καποιος σου χαριζει ενα παιχνιδι,ειναι δηλαδη τοσο κακο να του πεις ενα ευχαριστω?

Τα περι ανασφαλειας που ακριβως κολλανε?

Τι αλλο θα διαβασουμε πια εδω μεσα......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Οταν καποιος σου χαριζει ενα παιχνιδι,ειναι δηλαδη τοσο κακο να του πεις ενα ευχαριστω?

Τα περι ανασφαλειας που ακριβως κολλανε?

Τι αλλο θα διαβασουμε πια εδω μεσα......

Πφ... με αναγκάζεις να συνεχίσω το οφτοπικ...
Ξαναδιάβασε τι γράφω. Άλλο μου το δίνεις και σου λέω ευχαριστώ (που είναι προφανές ότι πρέπει να γίνει, εκτός αν έχεις να κάνεις με ζωάδι), άλλο να πρέπει να δώσω αναφορά στο θρεντ και να το δούνε όλοι. Μπλέκεις πράγματα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, non-serviam είπε

 άλλο να πρέπει να δώσω αναφορά στο θρεντ και να το δούνε όλοι. Μπλέκεις πράγματα.

Spoiler

 

Δινεις αναφορα στο thread 

1)για να ενημερωσεις και τους υπολοιπους οτι εσυ(οποιος τα πηρε τελος παντων)πηρες το κλειδι και αρα δεν ειναι πλεον διαθεσιμο

2)Ευχαριστεις το ατομο το οποιο στο εδωσε.

Κανε μια βολτα απο το θεμα των giveaways,να παρεις μια ιδεα πως γινεται σωστα στην πραξη.

 

 

Και το τελειωνω εδω το κομματι αυτο.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν δέχεται την κάρτα μου (Εθνική debit, mastercard) και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί 😢 Στο paypal έχω την άλλη κάρτα της Πειραιώς που δεν έχω λεφτά μέσα 😢

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...