Προς το περιεχόμενο

Αυθεντικά Windows με $11,89 και Office με $26,93 στο Goodoffer24


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 1/11/2018 στις 1:17 ΜΜ, nyne είπε

Φυσικα και γινονται ελεγχοι εχω πολλους πελατες που την εχουν φαει και τους ετσουξε.Ενα απλο παραδειγμα για τα προστιμα για office ειναι χιλια ευρω ανα προγραμμα ,δηλαδη εαν εσυ εχεις πχ το 2016 με word excel powerpoint outlook  ειναι 4.000 ευρω.

Ζεις σε άλλη χώρα ; 

Εγω ζω σε αυτήν που πούλησαν την Βιστωνίδα λίμνη για οικόπεδα .

Για ποιους ελέγχους μιλάς ; 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/10/2018 στις 10:21 ΠΜ, SkYwaLkGR είπε

Εχω παρει στο παρελθον απο αλλο καταστημα και το μετανιωσα. Οχι για τα χρηματα που ηταν ελαχιστα αλλα επειδη πουλουσαν 'retail' key το οποιο μια φορα μονο επαιξε. Οταν χρειαστηκε να ξαναβαλω τα windows στο ιδιο μηχανημα δεν λειτουργουσε και το support εκπληκτικο τους πηρε μια εβδομαδα να μου δωσουν ενα αλλο. Ουτε καν ασχοληθηκα να το περασω. Τα αγορασα κανονικα και τελειωσε.

Από PSNGames.org είχα αγοράσει κλειδί για Office 2016. Στο επόμενο format δεν δούλευε. Μπαίνω στο chat και σε 3 λεπτά είχα νέο κλειδί στο email μου δίνοντας απλά τον αριθμό της παραγγελίας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το psngames , υπάρχουν χρήστες εδώ μέσα, που τα έχουν ήδη σχεδόν 2 χρόνια τα κλειδιά και δουλεύουν άψογα. Πόσα χρονια πρέπει να περάσουν ;

Το δικό μου πρώτο κλειδί από psngames , είναι ήδη 10+ μήνες.

Τα άλλα από ebay , είναι 8 μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σταυροφορία κατά της πειρατίας, πάει πολλές δεκαετίες πίσω. Αν θυμάστε το Pixel  , έβαζε  διαφημίσεις και άρθρα , που έδειχναν ότι μια πειρατική κασέτα , οδηγούσε στη φυλακή , τον εγκληματία 14χρονο κάτοχο . Ωστόσο το επάγγελμα του σταυροφόρου κατά της πειρατίας, δεν ήταν καλά αμειβόμενο .  Το pixel έκλεισε και άλλοι από τους σταυροφόρους βρέθηκαν άνεργοι , άλλοι να γράφουν σε περιοδικά μοτοσυκλέτας και άλλοι στο playboy  .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως δεν καταλαβαίνω το λόγο ύπαρξης αυτών των κλειδιών.

Τα win10 δεν κλειδώνουν ,άρα για το σπίτι κομπλέ . (Αν και πιστεύω ότι 9/10 τα κρακάρουν)

Για επιχειρήσεις από τη στιγμή που δεν είναι νόμιμα δεν έχει και πολύ νόημα .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να μην ψάχνετε χωρίς λόγο , υπάρχουν και ISO με κλειδιά μέσα με πολύ ακριβά Microsoft προγράμματα πχ SQL Server. Εκεί δεν έχει καν Activation. Σε μια τέτοια συζήτηση σχετικά με το παράνομο λογισμικό άκουσα την πιο ωραία άποψη σχετικά με το γιατί δεν βάζουν κάποιο HASP ή κάποιο κλείδωμα. Δεν έχουν την τεχνογνωσία , το χρόνο; Και η απάντηση που πήρα από τον υπεύθυνο ήταν η εξής: "Τους προγραμματιστές μας τους βάζουμε να ασχοληθούν με αυτούς που μας πληρώνουν , για τους υπόλοιπους (το είπε με μια άλλη λέξη αλλά δεν μπορώ να την πω εδώ) έχουμε δικηγόρους...."

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 02/11/2018 at 01:11, BritGreek said:

Αν η κατοικία είναι δηλωμένη ως επαγγελματική στέγη ελεύθερου επαγγελματία (μπλοκάκι), με παραχώρηση χώρου πχ από τους γονείς του, νομίζω ότι γίνεται, γιατί εκεί κρατάει τα λογιστικά του βιβλία.

Εννοω, οτι και ο καθενας που εχει παρανομο υλικο στο σπιτι του, εαν γινει καποια ερευνα και βρουν αυτο το υλικο, θα εχουν επιπτωσεις; Ολοι εχουμε στο σπιτι μας καποια ταινια ή καποιο παιχνιδι απο τον αγαπημενο μας θειο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...