Προς το περιεχόμενο

Προσφορα TV 50' Philips 50PUS6503 στα 369Ε - Kotsovolos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


ShadowGame

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Chrisl7 είπε

Πολύ καλή για τα χρήματα της. Είδα και εγώ που πήρα την 43nu7402 samsung. Την ακριβοπληρωσα και έχει ips panel

ρε παιδια τι κολημα με τις ips? οι VA ειναι ΠΟΛΥ καλύτερες στα χρωματα για σαλονι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Assembled in Poland γράφει πάντως όσον αφορά Vestel Panel. Εγώ την τσίμπησα την προηγούμενη βδομάδα την τηλεόραση, αλλά δυστυχώς σε μένα έχει σε έντονο βαθμό DSE(Dirty Screen Effect). Περιμένω τεχνικό για να φύγει DOA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, fredd0 είπε

χωρις να εχω την συγκεκριμενη (η οποιαδηποτε αλλη philips) εχω ακουσει οτι αυτο ειναι ... feature των philips, ακομα και των σχετικα ακριβων μοντελων.

Επειδή έστειλα ερώτηση στην Philips για το χρόνο αλλαγής καναλιών ....πολύ ωραία απάντησαν ότι « ο χρόνος απόκρισης που αναφέρεται είναι εντός των τεχνικών προδιαγραφών της τηλεόρασης σας « .....no comments . Παρόλα αυτά το έχω σχεδόν συνηθίσει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σχεση με τις φτηνες σειρες lg-samsung αξιζει. Εχει ενα απλο panel και η τιμη της ειναι καλη.

Τα καναλια σε ολες τις philips αργουν να αλλαξουν.


ΥΓ Ναι με τα διπλα λεφτα θα μπορουσε καποιος να παρει καλυτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη αλλα μηπως κανετε λαθος,επι το πλειστον ολοι κυνηγανε va πανελ,ειναι τοσο σημαντικη η γωνια θεασης απεναντι στα απολυτα μαυρα ??δηλ με ολο το σεβασμο στις αναγκες του καθενος(η για κακο σμαρτ) απο 30 μοιρες θα βλεπεται τηλεοραση???

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tην δική μου που ακύρωσα βάλανε :) Σε καλή μεριά όποιος την τσίμπησε εγώ θα δώσω την μάχη στο African American Friday !

το παλιότερο θέμα εδώ -> 

 

Επεξ/σία από Kenny McCormick
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, manthos_27 είπε

Ενα παλικάρι μου είπε ε οτι το πάνελ δεν ειναι vestel! 

Panel Vestel; Κατασκευαστές πάνελ είναι 5-6 εταιρίες παγκοσμίως, Η Vestel αγοράσει panel από 2nd tier εταιρίες όπως Innolux και ΒΟΕ και δεν φτιάχνει δικά της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, GSpiraras είπε

Panel Vestel; Κατασκευαστές πάνελ είναι 5-6 εταιρίες παγκοσμίως, Η Vestel αγοράσει panel από 2nd tier εταιρίες όπως Innolux και ΒΟΕ και δεν φτιάχνει δικά της.

Όποτε η συγκεκριμένη τηλεόραση τελικά τι ειναι γιατί δεν κατάλαβα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μην γραφετε εξαντληθηκαν τελος κτλ. Και τα κλειδωνετε...Οσοι παραγγελνουν ονλινε τα δεσμευουν για 3 μερες...αν δεν πανε μετα ξαναγινονται διαθεσιμες...

Ζητησα να ακυρωσουν παραγγελια κ μ πε θα ακυρωθει μονη της 😛

παμε τωρα στα τρελα του κωτσοβολου...online η τιμη σε αλλες tv (lg7900 7550)ηταν πιο ακριβες(150e) απο το καταστημα 😛

Επεξ/σία από kage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τωρα τι θες να πεις με αυτο το σχολιο, δεν καταλαβα.

Εξαντλημενη ειναι ακομα. Αν εχουν ενα τεμαχιο το οποιο "παιρνει" ο Α και μετα δεν παραλαμβανει, μετα ο Β κοκ, δεν χρειαζεται να εχουμε συνεχως θεμα πανω πανω. Ας την παρει καποιος να τελειωνουμε αφου μιλαμε για 1 κομματι.

Αντιο και λουκετο, μην ξανανοιξετε θεμα παρακαλω για το ενα συγκεκριμενο κομματι της συγκεκριμενης τηλεορασης. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...