Προς το περιεχόμενο

Η Sharp με το Aquos R2 Compact πιστεύει ότι ένα «notch» δεν είναι αρκετό


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν με νοιαζουν τα notch. Ας βαλουν κι αλλα εαν θελουν. Το οτι ειναι μικρο σε διαστασεις με δυνατο επεξεργαστή εμενα με γαργαλαει να το αγορασω παντως. Επιτελους και ενα «μικρο» σοβαρο κινητο. Αλλα ρε παιδια γιατι το χαντακωνεται με την αθλια καμερα; Κριμα κι αδικο. Και την μπαταρια θα την ανεχτω με QC και την μικροτερη οθονη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δεν υπάρχει λογική σε αυτό το πράγμα. Υποτίθεται το notch έχει σκοπό να εξαφανίσει όσο γίνεται τα bezel μέχρι να βρουν τι θα κάνουν με την ριμαδοκαμερα και φτάνουν με τα 2 notch (!!!) να δημιουργούν κάτι ακόμα πιο άσχημο από τα bezel που ήθελαν να εξαλείψουν εξ αρχής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, mants118 είπε

ερώτηση: πόσα σεμεδάκια επιτρέπει επίσημα ο Γούγλης στο android;;; Γιατί νομίζω ένα μόνο;;; πως αυτό βγήκε με Android;;;

Το pie εχει 3 επιλογες. Ένα πάνω, δύο πάνω και κατω όπως σε αυτό το κινητό και τέσσερα ένα σε κάθε πλευρά (ναι δεν ξέρω καν γιατί θα ήθελε ποτέ κάποιος κάτι τέτοιο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

120 hz οθονη ε;

ποια κινητά έχουν 120αρα οθονη;

 

Εδιτ:

Ο γουγλης λέει και να έχει 120αρα είναι γκιμικ διότι το ανδροειδές δεν είναι οπτιμαιζτ ακόμη 

παρα πολλα σονυ έχουν αλλά είναι απενεργοποιημενο

Επεξ/σία από Superuser
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, plotolp είπε

Το pie εχει 3 επιλογες. Ένα πάνω, δύο πάνω και κατω όπως σε αυτό το κινητό και τέσσερα ένα σε κάθε πλευρά (ναι δεν ξέρω καν γιατί θα ήθελε ποτέ κάποιος κάτι τέτοιο).

Προβλεψη για κανεναν που θα σκεφτει κατι περιεργο σε tablet ειναι. 

Επεξ/σία από SeNNinhA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν με το oneplus x δυόμιση χρόνια, με 5' οθόνη ήταν ότι καλύτερο και παρακαλούσα να βρω κάτι σε τέτοιες διαστάσεις. Οπότε ναι υπάρχει το ιδανικό μέγεθος. Αλλά με άλλα κινητά που έχουν 6 ή 8 gb ραμ δύσκολα θα τα κοντράρει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...