Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft με το Visual Studio 15.9 ανοίγει την πόρτα των Windows 10 στα ARM64 apps


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, rus είπε

Χλωμο. Κυριως τα ετοιματζιδικα εχουν 10, ενας εμπειρος χρησης δε νομιζω να τα εβαζε ευκολα. Το υπολοιπο 12% τι εχει, xp?

Ένας έμπειρος σαν και σένα ε? Γελάνε και οι πέτρες που το παίζετε και έμπειροι χρήστες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, possiz είπε

Ένας έμπειρος σαν και σένα ε? Γελάνε και οι πέτρες που το παίζετε και έμπειροι χρήστες. 

Eε δεν είμαστε ολοι τοσο εμπειροι οσο εσυ βρε φιλε :lol:

Επεξ/σία από rus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 hours ago, Tokyo said:

Όχι δεν θα παίρνω τίποτα από όλα αυτά γιατί οι υπολογιστές πλέον μου είναι useless :) οποτε μακάρι να κλείσει απόψε αν γίνεται 🤷

Επιστροφή στη φύση; Elaborate please...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα γουστάρω (μόνο για το χαβαλέ, όχι ότι έχει και πολλή σημασία) όταν θα γίνεται η εγκατάσταση Windows 10 σε Raspberry.

Ξέρω ότι έχουν γίνει διάφορα, εγώ λέω να τρέχουν native σαν σε φθηνό λαπτοπ-ταμπλετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά σταματηστε λίγο με τις βλακείες ότι δεν ξερουν τα ακριβή νούμερα για τα ποσοστά των λειτουργικών.... Browser δεν χρησιμοποιείται στον υπολογιστή σας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Phoenix4 είπε

Είμαι περίεργος όταν ανοίγεις τον υπολογιστή άμα αντί για Chrome ή Mozilla δουλεύεις με Geekbench

ή άμα πιστεύεις πως το iPhone XS https://browser.geekbench.com/ios_devices/56

μπορεί να τρέξει το Crysis γιατί είναι... πιο "δυνατό" από τον 3770Κ https://browser.geekbench.com/v4/cpu/10896792

Και μια μηχανη βαρκας 60 αλογα φτανει την αποδοση απο ενα vw up πχ ,μπορει ομως να χρησιμοποιηθει για να κινεις αμαξι ? Δεν ειναι μονο η επεξεργαστικη ισχυς αλλα και η εφαρμογη της για αυτο πχ σε cad/modeling επικρατει η nvidia λογο cuda και οχι πιο δυνατες rx 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, possiz είπε

Ε ναι, δεν έχουμε τον υπολογιστή όλοι για παιχνίδια. 

Για παιχνίδια τον εχεις? Εχω να παιξω  pc game απ το καιρο του Νωε:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, rus είπε

Τι εννοεις?

Λοιπόν για να μην κοροϊδεύουμε τώρα, Win10 έχω και κάνω σοβαρές δουλειές (dev), ο υπολογιστής 24/7 ανοικτός και έχει να κρασάρει δεν θυμάμαι πόσο (μπορεί και ποτέ εδώ και 2-3 χρόνια). Τώρα τι λέτε εσείς δεν μπορώ να καταλάβω. Το λειτουργικό είναι σταθερό σαν βράχος. 

Επεξ/σία από possiz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, possiz είπε

Λοιπόν για να μην κοροϊδεύουμε τώρα, Win10 έχω και κάνω σοβαρές δουλειές (dev), ο υπολογιστής 24/7 ανοικτός και έχει να κρασάρει δεν θυμάμαι πόσο (μπορεί και ποτέ εδώ και 2-3 χρόνια). Τώρα τι λέτε εσείς δεν μπορώ να καταλάβω. Το λειτουργικό είναι σταθερό σαν βράχος. 

Δεν ειπα κατι αντιθετο. Τα 10 μπορει να ειναι θαυμασια, αλλα δεν ειναι τα πιο δημοφιλή.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...