Προς το περιεχόμενο

BLAUPUNKT LED TV BLA-40/133O 40'' ΓΕΡΜΑΝΟΣ 159€


notist

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η τηλεόραση του τίτλου στο Γερμανό σε τιμή black Friday 159€ 

https://www.germanos.gr/product/blaupunkt-led-tv-bla-40133o-40/20320712/

Επόμενη τιμή best price 248,99€

https://www.bestprice.gr/item/2154790811/blaupunkt-bla-40-1330.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 minutes ago, Kenny McCormick said:

Γιατί έχει μόνο ένα σχόλιο και είναι διαθέσιμη ακόμα; Τα 159€ μου φαίνονται πολύ καλή τιμή μου διαφεύγει κάτι;

 

Πλέον ζούμε στην εποχή των επώνυμων 4K Smart  55άρων... 😎

Αυτή δε πληροί κανένα κριτήριο...

Αλλά η τιμή είναι μια χαρά πιστεύω για κάποιον που θέλει για τέρμα απλή χρήση (όπως τα παππούδια)  ή για κάποιον επαγγελματικό χώρο τύπου προποτζίδικο, φαρμακείο κλπ που θες απλά μια μεγάλη οθόνη να παίζει συνέχεια.

Δε ξέρω αν γίνεται να πάρεις και κάτι ακόμα, να φτάσεις τα 200 ευρώ και να πάρεις και 40 ευρώ επιστροφή στη eurobank με τη παράλληλη προσφορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα και από εμένα μετά από δύο χρόνια! Πήρα αυτή την τηλεόραση σε Black Friday. 
Έχω κάποιες απορίες αν μπορείτε να μου λύσετε.
Καταρχάς έχει DVB T2 όπως αναφέρεται στις προδιαγραφές; Γιατί στο μενού αναζήτησης καναλιών μου δείχνει μόνο DVB (σκέτο).
Προχθές έχασε ξαφνικά το σήμα από το κανάλι που έβλεπα, το οποίο όμως το έπιανα και σε άλλη συχνότητα, οπότε δεν ασχολήθηκα περαιτέρω. Χθες όμως έχασε το κανάλι και από την άλλη συχνότητα, οπότε έκανα ξανά μία αυτόματη αναζήτηση DVB και από εκεί που είχα καμιά 30ριά κανάλια (κάποια ήταν τα ίδια, που όμως τα έπιανε σε άλλη συχνότητα, και κάποια ήταν ραδιοφωνικοί σταθμοί), βρήκε μόνο 11.
Έχετε καμία ιδέα τι φταίει και τι πρέπει να κάνω;
Τέλος, επειδή οι υπότιτλοι είναι λίγο παράξενοι (μικροί και σχετικά ψηλά στην εικόνα) υπάρχει κάποια ρύθμιση που μπορώ να κάνω;

Επεξ/σία από Lux Aeterna
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Lux Aeterna είπε

Προχθές έχασε ξαφνικά το σήμα από το κανάλι που έβλεπα, το οποίο όμως το έπιανα και σε άλλη συχνότητα, οπότε δεν ασχολήθηκα περαιτέρω. Χθες όμως έχασε το κανάλι και από την άλλη συχνότητα, οπότε έκανα ξανά μία αυτόματη αναζήτηση DVB και από εκεί που είχα καμιά 30ριά κανάλια (κάποια ήταν τα ίδια, που όμως τα έπιανε σε άλλη συχνότητα, και κάποια ήταν ραδιοφωνικοί σταθμοί), βρήκε μόνο 11.
Έχετε καμία ιδέα τι φταίει και τι πρέπει να κάνω;

Έχει χαλάσει η λήψη της κεραίας σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Έχει χαλάσει η λήψη της κεραίας σου;

Είμαι λίγο άσχετος.. Μιλάς για την εξωτερική κεραία ή κάποια εσωτερική της τηλεόρασης; Και πώς μπορώ να το φτιάξω ό,τι είναι; 

Σήμερα βρίσκει μόνο 6...

Επεξ/σία από Lux Aeterna
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Την εξωτερική λέω. Έλεγξέ τη. Δεν μπορεί να χάνει μόνη της η τηλεόραση κανάλια.

Θα τη δω αύριο. Τι πρέπει να προσέξω; Παίζει ρόλο ο προσανατολισμός της; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά τί λέει σαν τηλεόραση?  Τώρα την έχει 190 ο Γερμανός.  Εικόνα και ήχος καλός?  Επίσης αυτό με το dvb t2, καλό θα ήταν να διευκρινιστεί, γιατί αν το λέει στις προδιαγραφές αλλά δεν ισχύει...είναι θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...