Προς το περιεχόμενο

HISENSE Smart TV UHD 50 369ε και 43 269ε @germanos [ΤΕΛΟΣ]


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 318
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά σορυ αν είμαι οφ τοπικ, αλλά αν ενδιαφέρεται κάποιος έχω κουπόνι για eshop Γερμανού αξίας 68€ και το δινω στα 55€.

Με πμ τα υπόλοιπα. Ευχαριστώ.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Diskimpex είπε

Λιγο εκτος , αλλα  τηλεοραση εδειχνε αγορες εξωτερικου για την  μερα, και επαιρναν τηλεορασεις τετοια φιρμα

Yoda style?

Επειδή κατάλαβα τι θες να πεις, η Hisense μετά και το παγκόσμιο κύπελλο είναι πλέον αναγνωρίσιμο brand  και  προσπαθεί να εδραιωθεί με χαμηλές τιμές. Απλά η τηλεόραση του θέματος έχει τα θέματά της...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας και από εμένα. Πήρα και εγω την 43'' hisense.Να ξεκαθαρίσω πως δεν ξαναείχα smart TV αλλά θέλω να παραθέσω της γενικές εντυπώσεις γωνίες θέασης αναμενόμενες για VA+direct led panel <172 , εικόνα στα κανάλια μετά απο λίγο σκάλιγμα πολύ καλή ,4Κ πολύ καλή (τηρουμένων των αναλογιών 290Ε) μαύρα εξαιρετικά. Smart λειτουργίες τώρα inet browse καλό ,youtube πολύ καλό ,NETFLIX πολύ καλό και γρήγορο σερφάρισμα  .Και τώρα θα πω τα προβλήματα που αντιμετώπισα πρώτον το accuweather δε βρίσκει ούτε μια πόλη (δεν ξέρω αν φταίει που είμαι ασύρματα),το VIDAA U2.5 δεν εχει τπτ σοβαρό για εγκατάσταση ούτε kodi ούτε vpn για να βάλω τις ρυθμίσεις του δικού μου ή έστω κάποιο vpn.

PS. Χάνει την σειρά απο τα κανάλια μετά απο πολύωρο σβήσιμο   

Επεξ/σία από Arturis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, maxdore217 είπε

Αφού ρε φιλαράκι δεν έχεις να πεις κάτι στο θέμα , τι νόημα έχει το ποστ με σαρδέλες ? 

Βγαίνει κάποιος να πει 2-3 πράγματα να ενημερώσει τον κόσμος και αρχίζουμε τις .... για να πει Γ...ε τους ας κάνουν ότι θέλουν . Εμένα προσωπικά δεν μου περισσεύουν ούτε αυτά τα 270€ ( για εμένα 295) και ούτε η bfd είναι η μόνη ευκαιρία αγοράς θα έρθουν και των Χριστουγέννων , οπότε τις Σαρδέλες θα μετρήσουμε ως κέρδος;  

παρε μπαρμπουνια εσυ ολοι λετε δεν ειναι καλη για να προλαβετε να παρετε κ σεις καμια 

Επεξ/σία από Deathy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, Arturis είπε

Και τώρα θα πω τα προβλήματα που αντιμετώπισα πρώτον το accuweather δε βρίσκει ούτε μια πόλη (δεν ξέρω αν φταίει που είμαι ασύρματα)

 

Γύρισε την γλώσσα στις ρυθμίσεις στα αγγλικά και προσπάθησε ξανά 

Επεξ/σία από skorpios268
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, Deathy είπε

παρε μπαρμπουνια εσυ ολοι λετε δεν ειναι καλη για να προλαβετε να παρετε κ σεις καμια 

Τι συμπεράσματα βγάζεις ρε άνθρωπε , λες και δεν θα βγει ποτέ τίποτα! 

Τα άτομα που έκαναν κριτική έχουν αγοράσει την tv , εγώ την είδα από κοντά και η κριτική μου δεν είναι τόσο κακή .... οπότε λογικά πρέπει να ξεκινήσεις πρώτα να καταλαβαίνεις τι διαβάζεις! και μετά να ποστάρεις Μπαρμπουνία - Σαλάχια κτλ ως γνήσιος ψαράς που είσαι. 

Επεξ/σία από maxdore217
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ανοίγεις την εφαρμογή YouTube επιλέγεις ένα βίντεο πατάς το αριστερό βελάκι δίπλα από το OK και επιλέγεις τις τρεις τελίτσες (Περισσότερα) μετά με το δεξιό βελάκι επιλέγεις στο πρώτο τετραγωνάκι την ποιότητα 4k ή full hd και στο τελευταίο τετραγωνάκι (Στατιστικά για σπασικλες) βλέπεις την ανάλυση.Εάν θέλεις να κλείσεις στο τέλος τον πίνακα με την ανάλυση πρέπει να κάνεις ξανά την ίδια διαδικασία. 

Όσοι έχετε την hisense A6140 τα έχετε αυτά στην κίνηση της εικόνας; 

https://streamable.com/kestk

Επεξ/σία από skorpios268
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα το πρωΐ παρατήρησα ότι μου χάλασε την λιστα με τα κανάλια, και μάλιστα μερικά κανάλια μου τα έβγαλε 2 φορές, Εκει που έπιανα 18 κανάλια μου τα έκανε 23 καθως πχ η ερτ μου έβαλε 2 φορές το κάθε κανάλι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...