Προς το περιεχόμενο

HISENSE Smart TV UHD 50 369ε και 43 269ε @germanos [ΤΕΛΟΣ]


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, papath είπε

Το ίδιο και σε μένα. Η χρέωση στη κάρτα εμφανίστηκε σήμερα αλλά η επιστροφή τίποτα ακόμα.

Μην ανησυχείτε εντός το πολύ 2 ημερών θα φανεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 318
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μπορεί κάποιος που πήρε την 43άρα να μου πει με το χέρι στην καρδιά αν αξίζει...ή αν θα το μετανιώνω για χρόνια...οπότε να δώσω 100-150 παραπάνω και να πάω σε κάποια άλλη επιλογή?Κυρίως με έχει προβληματίσει αυτό που γράψαν μερικοί ότι ακόμα και σε FHD της digea το upscaling δεν είναι καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, saras_gr είπε

Μπορεί κάποιος που πήρε την 43άρα να μου πει με το χέρι στην καρδιά αν αξίζει...ή αν θα το μετανιώνω για χρόνια...οπότε να δώσω 100-150 παραπάνω και να πάω σε κάποια άλλη επιλογή?Κυρίως με έχει προβληματίσει αυτό που γράψαν μερικοί ότι ακόμα και σε FHD της digea το upscaling δεν είναι καλό.

Φιλε νομιζω δεν αξιζει, παρε κατι καλυτερο.Εξαλλου εξαντληθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, splanis είπε

Παιδιά παρήγγειλε κάνεις για παραλαβή σε κατάστημα, να πληρώσει εκεί με  κάρτα eurobank;Πήρε επιστροφή; 

το λεει ξεκαθαρα στους ορους οτι δεν παιζει αυτο.

Πρεπει να πληρωσεις ηλεκτρονικα πρωτα και μετα αν θες παραλαβη απο καταστημα/σπιτι...(ή αν υπάρχει ηδη στο καταστημα ισχυει η επιστροφη)

Αν την παραγγειλεις και παει εκει χωρις να πληρωσεις δεν παιζει η επιστροφη οταν πας να κανεις την πληρωμη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ison είπε

το λεει ξεκαθαρα στους ορους οτι δεν παιζει αυτο.

Πρεπει να πληρωσεις ηλεκτρονικα πρωτα και μετα αν θες παραλαβη απο καταστημα/σπιτι...(ή αν υπάρχει ηδη στο καταστημα ισχυει η επιστροφη)

Αν την παραγγειλεις και παει εκει χωρις να πληρωσεις δεν παιζει η επιστροφη οταν πας να κανεις την πληρωμη 

Επειδή δεν είναι διαθέσιμη αυτή που παρήγγειλα τώρα για να την πληρώσω από ίντερνετ γίνεται άραγε τίποτα η να τη  ακυρώσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, papath είπε

Το ίδιο και σε μένα. Η χρέωση στη κάρτα εμφανίστηκε σήμερα αλλά η επιστροφή τίποτα ακόμα.

Ομοίως.. Ελπίζω να μην έχουμε θέματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν για τα Ελληνικα καναλια δεν παιζει καλα, ποια προτεινετε αντι αυτων, απο τις προσφορες που τρεχουν σημερα?

Την Toshiba που αναφερθηκε ή καποια αλλη?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι  δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται σε 43'' να δείχνουν χειρότερα τα κανάλια σε σχέση με μεγαλύτερες tv  (αυτό κατάλαβα από τα γραφόμενα μέχρι τώρα) , πχ στην δικιά μου lg 42'' η εικόνα στα hd είναι μια χαρά και στα απλά ικανοποιητική.

 Εκτός αν η σύγκριση γίνεται σε σχέση με υπάρχον tv υπνοδωματίων κάτι lg 23 '' (1080p) που τότε είναι λογικό  η εικόνα να σπάει λίγο ( αλλά όχι τραγικά και αυτό λόγο μεγέθους )  , τώρα μπορεί να παίζει και ρόλο και το va και οι γωνίες και έτσι να δημιουργεί μια άσχημη εικόνα.

Αλλά μου κάνει εντύπωση σε τόσες λίγες Ίντσες ενώ στο 4k είναι εξαιρετική στα υπόλοιπα να είναι κάτω του μετρίου .

Προσωπικά και εγώ σκεφτόμουν την 50'' γιατί θα μπει σε σαλόνι και η απόσταση είναι άνετα και για 55'' αλλά κάτι η μέτρια προς κακιά εικόνα κάτι τα 2+ δευτ. που κάνει από κανάλι σε κανάλι με έχουν ξενερώσει . Αλλά στα 295€ δεν νομίζω ότι έχει παίξει άλλη 50'' τόσο καιρό και ούτε για sammy που είναι +70€ έχω διαβάσει καλά σχόλια. 

Όποιος έχει την 50'' ας βάλει καμία φωτογραφία και ας πει 2 λόγια να αποφασίσουμε επιτέλους. 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, nek4d είπε

Αν για τα Ελληνικα καναλια δεν παιζει καλα, ποια προτεινετε αντι αυτων, απο τις προσφορες που τρεχουν σημερα?

Την Toshiba που αναφερθηκε ή καποια αλλη?

Δες και αυτές https://www.public.gr/product/tileorasi-lg-49-ultra-hd-hdr-4k-tv-49uk6200pla/prod9372046pp/ ,https://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/191927-sharp-49ui7352e-49

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, istinnjazz είπε

SHARP Smart TV LC43UI7352E UHD 43''

Hisense κι εδώ. Απόψεις; 319 ευρα συν τη μπουρδα της γιουρομπανκ

https://www.sharpconsumer.eu/product/i7550/43/

Στο link είναι άλλη τηλεόραση νομίζω. Επίσης αυτό με την Hi sense απο που προκύπτει; Δεν αναφέρεται κάπου αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...