Προς το περιεχόμενο

Logitech C920,36ευρω @amazon.co.uk


peter95

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 ώρες πριν, peter95 είπε

μια μεγαλη χαρη για να την τσιμπησω επειδη δεν εχω καμερα και σε ευχαριστω για την καλη προσφορα,εαν παραγγειλω απο mastercard χρεωστικη,τα ευρω γινονται λιρες αυτοματα?(δεν το εχω ξανακανει) επισης δεν θα περασει τελωνειο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

Τελωνείο δε θα περάσει γιατί είναι από Αγγλία η παραγγελία (amazon.co.uk). Θα είχες τέτοια ανησυχία αν ήταν εκτός Ε.Ε (ακόμα δεν έχει γίνει το Brexit).

Για την ισοτιμία που αναφέρεις, όταν στο τέλος ολοκληρώνεις την παραγγελία, πριν κάνεις το τελικό confirm, το Amazon σου αναφέρει το ποσό σε ευρώ (βάσει της δικής του ισοτιμίας) ή λίρες που θα σε χρεώσει . Συνήθως είναι καλύτερα η μετατροπή να γίνεται από την Τράπεζά σου γιατί έχει καλύτερη ανταλλακτική ισοτιμία, επομένως επέλεξε να πληρώσεις σε λίρες το amazon και με αυτόν το τρόπο η ανταλλαγή λίρες σε ευρώ θα γίνει στην Τράπεζα και όχι από το amazon.

 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, IzAz είπε

Καλημέρα

Τελωνείο δε θα περάσει γιατί είναι από Αγγλία η παραγγελία (amazon.co.uk). Θα είχες τέτοια ανησυχία αν ήταν εκτός Ε.Ε (ακόμα δεν έχει γίνει το Brexit).

Για την ισοτιμία που αναφέρεις, όταν στο τέλος ολοκληρώνεις την παραγγελία, πριν κάνεις το τελικό confirm, το Amazon σου αναφέρει το ποσό σε ευρώ (βάσει της δικής του ισοτιμίας) ή λίρες που θα σε χρεώσει . Συνήθως είναι καλύτερα η μετατροπή να γίνεται από την Τράπεζά σου γιατί έχει καλύτερη ανταλλακτική ισοτιμία, επομένως επέλεξε να πληρώσεις σε λίρες το amazon και με αυτόν το τρόπο η ανταλλαγή λίρες σε ευρώ θα γίνει στην Τράπεζα και όχι από το amazon.

Ευχαριστω πολυ θα την παραγγειλω να εισαι καλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έχω πολλά χρόνια.

Μηδενική υποστήριξη από Logitech.

Το software της είναι απαρχαιωμένο και buggy.

Συγκεκριμένα προσπαθούσα να τραβήξω βίντεο, χρησιμοποιώντας ένα πυκνωτικό μικρόφωνο που έχω στο PC, σαν την πηγή του ήχου. Και ενώ στο δίνει σαν επιλογή, δεν κατάφερα να το κάνω να παίξει με ΤΙΠΟΤΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, IzAz είπε

Τίποτα, καλή αγορά και απόλαυση. Επίσης ... είναι "επίλεξε" και όχι "επέλεξε" ... διορθώνω αυτό που έγραψα εγώ παραπάνω !!! Oh lord.

Eυχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθολου υποστηριξη απο την Logitech επειδη δεν χρειαζεται κατι παραπανω, η καμερα ειναι 7 χρονων σχεδον και μεχρι σημερα δεν εχει βγει κατι καλυτερο σε αυτα τα λεφτα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...