Προς το περιεχόμενο

[TV] Samsung ue55nu7172 55" 4k HDR @eshop 469€ [ΤΕΛΟΣ]


snakegaminggr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 205
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα λέγαμε όλα και στο προηγούμενο thread που ήταν τότε στα 490 από Crazy Sundays, διαβάστε εκεί για λεπτομέριες. Δεν ξέρω αν και πόσο ακόμα μπορεί να πέσουν αύριο. Αλλά μιλάμε για 55'' επώνυμο μοντέλο, 4Κ, HDR(το όποιο σε αυτά τα μοντέλα) στα 470. Τι άλλο δηλαδή; Μην πάτε να βγάλετε από την μύγα ξίγκι, καλοπροαίρετα το λέω...

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάμεσα σε αυτην του θέματος και την Samsung 55nu7022 από τον Γερμανό που βγαίνει 423 ευρώ με την επιστροφή της eurobank ποια θα διαλέγατε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, andreasosfp είπε

Ανάμεσα σε αυτην του θέματος και την Samsung 55nu7022 από τον Γερμανό που βγαίνει 423 ευρώ με την επιστροφή της eurobank ποια θα διαλέγατε;

+1 ποιες οι διαφορές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 minutes ago, d_gkal said:

Η 7000 έχει 2 hdmi και 1 usb

Η 7100 έχει 3 hdmi και 2 usb

 

7 minutes ago, andreasosfp said:

Ανάμεσα σε αυτην του θέματος και την Samsung 55nu7022 από τον Γερμανό που βγαίνει 423 ευρώ με την επιστροφή της eurobank ποια θα διαλέγατε;

 

5 minutes ago, daPro said:

+1 ποιες οι διαφορές?

Δειτε παραπανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ οι διαφορές       δεν είναι πολλές, το πάνελ δεν πρέπει να έχει μεγάλες, σε ένα review το βγάζουν λίγο χειρότερο. Μια διαφορά για μένα που έχει σημασία είναι πως η 7022 έχει διαφορετικά  ποδαράκια που της δίνουν 5 εκατοστά λιγότερο ύψος, άρα αν θες να βάλει κάποια soundbar μπορεί να μην σε φτάνει. Αύτο έχετε στα υπόψιν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, beez είπε

αρα με την επιστροφη του γερμανου συμφερει περισσοτερο και δεν μπλεκεις με ε-σοπ

δηλδη τα 100 ευρω τα παιρνεις σε επομενη αγορα ως εκπτωση και οχι σε αυτη τη τιμη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Heartl3ss21 είπε

Επίσης τι απόσταση έχουν τα πόδια μεταξύ τους;

96 εκ. από την εξωτερική μεριά του ενός μπροστινού μέχρι την εξωτερική του άλλου

Τα πίσω είναι λίγο (1-2εκ) πιο κοντά μεταξύ τους λόγω design, δεν έχω πρόσβαση, έχω παχύνει 😛 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση κι από εμένα, είμαι με το δάκτυλο στην σκανδάλη:

PIP έχει;

Είναι πολύ βολικό να έχεις την τηλεόραση σε μια γωνία και να έχεις το pc στην υπόλοιπη οθόνη.

 

Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...