Προς το περιεχόμενο

Διόρθωση αξιολόγησης


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έκανα μια συναλλαγή με ένα παλικάρι ΚΑΙ αυτό που του έστειλα είχε ένα θεματάκι...χωρις να με ΕΙΔΟΠΟΙΉΣΕΙ μπήκε και έκανε αρνητική αξιολόγηση... εγώ με το πού κατάλαβα τι παίχτηκε  έστειλα τα λεφτά στο παλικάρι πίσω... Αξιολόγηση όμως έμεινε και δεν ΜΟΥ αρέσει... ΤΙ γίνεται στην προκειμένη περίπτωση έχω όλα τα στοιχεία ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πρώτον, καμία υποχρέωση δεν έχει να σε ειδοποιήσει πριν σε αξιολογήσει.

Δεύτερον, εσύ, την επόμενη που σε αξιολόγησε αρνητική, τον αξιολόγησες επίσης αρνητικά. Αυτό ήταν πριν του στείλεις τα λεφτά πίσω ή μετά;

Γενικά, οι αξιολογήσεις δεν αλλάζουν, εκτός και αν παραβιάζουν τους όρους χρήσης (λ.χ. προσβλητικοί χαρακτηρισμοί) ή περιλαμβάνουν προσωπικά δεδομένα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν είπα να με ειδοποιήσει πρίν ΝΑ ΜΕ αξιολογήσει...Δεν ΜΕ ενημέρωσε Για το πρόβλημα πού έτυχε εγώ το έμαθα από την αξιολόγηση... δεν θυμάμαι ποιά χρονική στιγμή έγινε Η δικιά μου αξιολόγηση....Πάντος εμένα αυτό με προσβάλει  

Επεξ/σία από CharalampisCrete
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 λεπτά πριν, CharalampisCrete είπε

Δεν είπα να με ειδοποιήσει πρίν ΝΑ ΜΕ αξιολογήσει...Δεν ΜΕ ενημέρωσε Για το πρόβλημα πού έτυχε εγώ το έμαθα από την αξιολόγηση... δεν θυμάμαι ποιά χρονική στιγμή έγινε Η δικιά μου αξιολόγηση....Πάντος εμένα αυτό με προσβάλει  

Τι ακριβώς σε προσβάλλει;

Σε αξιολόγησε, δύο ημέρες αφότου όρισες την αγγελία ολοκληρωμένη, τον αξιολόγησες στις τρεις ημέρες.

Κι αφού αποφάσισες να του επιστρέψεις τα χρήματα, γιατί δεν συνεννοηθήκατε να ζητήσετε από κοινού ακύρωση των αξιολογήσεων;  Τώρα, ένα μήνα + μετά τις αξιολογήσεις, τι ακριβώς να κάνουμε; Το μόνο που μπορώ να προτείνω είναι να τα βρείτε και να ζητήσετε από κοινού ακύρωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 μέρες έκανε το δέμα να πάει ...δεν γνωρίζω τις διαδικασίες και ούτε έχω αντίρρηση να διαγράψω την αξιολόγηση ...εφόσον ειμαι εντάξει δεν νομίζω οτι υπάρχει λόγος να υπάρχει η αρνητική αξιολόγηση .. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...