Προς το περιεχόμενο

Μη αποδοση "επιστροφης" eurobank στις προσφορες "20% επιστροφη Black Friday στον Γερμανο 20-25 Νοεμβριου 2018" ;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, matrixxx είπε

Μιλας για αγορα σε φυσικο καταστημα, εισαι εκτος θεματος. Το θεμα και τα προβληματα αφορουν ηλεκτρονικες αγορες. Στο site - πληρωμη με καρτα.

Αν σου εκανε 5 λεπτα ειναι πολλα, στο δευτερολεπτο μπαινουν παντα σε ολες τις καρτες οι ποντοι, τσεκαρισμενο με apps online, Go4more, €πιστροφη και yellows. Αλλωστε στα γραφει και αμεσα στο χαρτακι που τυπωνεται απο το POS στο καθε φυσικο καταστημα.

Έχεις απόλυτα δίκιο!! Και ναι φαίνονταν στην απόδειξη POS η €πιστροφή... ´γω ο άσχετος κόλλησα στο App €πιστροφή,  πάνω κάτω περίπου 5’ μου πήρε να μπω στ App απ τη ώρα της αγοράς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 188
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 ώρες πριν, wannaplay είπε

έκανα και εγώ ένα αίτημα τηλεφωνικά καλού κακού να είμαστε καλυμμένοι 

όχι απλά για να είσαι καλυμένος... αλλά και για να πάρεις την επιστροφή...απο ότι φαίνεται... αν δεν πάρεις τηλέφωνο να κάνεις αίτημα... δεν διορθώνεις το λάθος...!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Στο πρώτο τηλέφωνο που είχα κάνει στη τράπεζα μου είπανε να περιμένω κανένα μήνα,μετά ειδα αυτά που γράφουμε και οι υπόλοιποι εδώ στο φόρουμ για αυτό και κινήθηκα διαφορετικά τελικά δεν είναι να εμπιστεύεσαι κανέναν.οσοι τη πήραν τη πήραν μόνο μετά από αιτηση δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καμία εμπιστοσύνη... η επιστροφή πιστώθηκε τελικά... αλλά λάθος... περίπου 7 ευρώ λιγότερα... δεν λέω ότι είναι κάνα φοβερό ποσό... αλλά δεν θα το χαρίσω... οπότε κάντε και εσείς ελέγχους για να δείτε αν τα ποσά είναι σωστά...

Επεξ/σία από dwarves
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
10 ώρες πριν, dwarves είπε

Καμία εμπιστοσύνη... η επιστροφή πιστώθηκε τελικά... αλλά λάθος... περίπου 7 ευρώ λιγότερα... δεν λέω ότι είναι κάνα φοβερό ποσό... αλλά δεν θα το χαρίσω... οπότε κάντε και εσείς ελέγχους για να δείτε αν τα ποσά είναι σωστά...

Η αγορα σου ειχε ενα μονο προιον; Θες να γινεις πιο συγκεκριμενος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κάνει 2 αγορές διαφορετικές σε δόσεις 10 και 24 μηνών η καθεμία. μου πιστώθηκαν αρχικά λάθος το 1% της κάθε δόσης. Τους ενημέρωσα για το λάθος έκαναν πίστωση της επιστροφής μετά από 5-6 μέρες με κάποιο ποσοστό επί του συνόλου της συναλλαγής. Αθροίζοντας το ποσό που μου επέστρεψαν και το ποσό 1% που μου είχαν βάλει δεν φτάνει ποτέ στο σύνολο που περίμενα για 7 ευρώ... 

τώρα μιλάω στο τηλέφωνο και του περιγράφω το παραπάνω... 

έχω και την απάντηση... 

Μου πίστωσαν το 19% επί του συνολικού ποσού και το 1% θα το λαμβάνω κάθε φορά που θα χρεώνεται η δόση στην κάρτα μου.

Με αυτό τον τρόπο πράγματι φτάνω στο συνολικό ποσό της επιστροφής που περίμενα από τις 2 συναλλαγές μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν υπαρχει ξεχωριστο θεμα για την προσφορα των εορτων, αλλά πιστευω ειναι σχετικα... σχετικο:

Παραγγελια 26/12 (PS4 bundle + game), το ενα απο τα δυο bundles που ειχαν απομεινει διαθεσιμα (εμφανιζε 'κανονικη' διαθεσιμοτητα στο site), πληρωμη online με καρτα Eurobank (το πρωτο μικρο 'σοκ' το επαθα οταν ειδα στο παραθυρακι που ανοιγει για επιβεβαιωση της πληρωμης λογοτυπο της Εθνικης τραπεζας!), τα προϊοντα παραδοθηκαν στο και παραληφθηκαν απο το καταστημα στις 28/12 (ειχα και γι αυτο μια ανησυχια μετα τα BFs οτι παιζει και να εξαντληθει το αποθεμα και να πεσει ακυρο) και παμε στο θεμα "Επιστροφη":

Μεχρι και χθες δεν ειχε μπει ουτε το 1%. Βεβαια σαν καθαρες εργασιμες ειχαν περασει 3 ημερες και στους ορους προβλεπονταν "3-4 εργασιμες".

Επισης προβλεποταν το υπολοιπο 9% να μπει "εως και τις 28/02/2019".

Σημερα, πρωι-πρωι της 4ης εργασιμης μετα την αγορα, μπηκε ολοκληρο το 10% της προσφορας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...