Προς το περιεχόμενο

Xbox One X 1TB + παιχνίδι 370€ από Amazon Γαλλίας


_emperor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 Τοπ τοπ τοπ!!!

Με εταιρικό ΑΦΜ στα 301,63 για όσους έχουν τη δυνατότητα.

Με αυτή την τιμή στο Χ , είναι αμαρτία να μιλάμε ακόμα για το S.

Ξεκίνησαν οι γιορτές από νωρίς... 😂😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή τιμή, αλλά έχω βάλει στο μάτι την έκδοση με το battlefield. 

Δεν ξέρει, μπορεί να βγω λάθος και πάλι, αλλά πιστεύω ότι θα έχουμε κάτι καλύτερο από άποψης Bundle τα Χριστούγεννα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το είδα αλλά το λευκό που μου κάνει κλικ έχει το Fallout 76 που δε το αγγίζω σε κονσόλα που δε παίρνει mods με τίποτα .

Pubg δε το πάω και forza τα έχω οπότε tough 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Το είδα αλλά το λευκό που μου κάνει κλικ έχει το Fallout 76 που δε το αγγίζω σε κονσόλα που δε παίρνει mods με τίποτα .

Pubg δε το πάω και forza τα έχω οπότε tough 

Το Fallout 76 φοβάμαι οτι δεν είναι για πουθενά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Το είδα αλλά το λευκό που μου κάνει κλικ έχει το Fallout 76 που δε το αγγίζω σε κονσόλα που δε παίρνει mods με τίποτα .

Δεν ξέρω για το Fallout 76, αλλά το Fallout 4 στο xbox παίρνει ένα σωρό mods, και το skyrim επίσης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, k_dinos είπε

Πολύ καλή τιμή, αλλά έχω βάλει στο μάτι την έκδοση με το battlefield. 

Δεν ξέρει, μπορεί να βγω λάθος και πάλι, αλλά πιστεύω ότι θα έχουμε κάτι καλύτερο από άποψης Bundle τα Χριστούγεννα. 

Ποσο καλυτερο Bundle να βρεις ειναι το θεμα. Ειναι πολυ χαμηλη η τιμη αυτη και μπορεις ακομα και να πουλησεις τα κλειδια απο τα Forza αν δεν σε ενδιαφερουν. Θα μου κανει μεγαλη εντυπωση αν υπαρξει χαμηλοτερη τιμη μεχρι τα Χριστουγεννα για το Χ. Το BF δεν εχει ξεκινησει καλα εμπορικα, ηδη τρεχουν προσφορες, οποτε θα το βρεις ευκολα..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το χρώμα το θέλω, η διχρωμία της κονσόλας με το χρυσό μου αρέσει. 

Σε fps μόνο το far cry primal κατάφερα να παίξω στο xbox, που το τόξο δεν χρειαζόταν συνέχεια. 

Τα Χριστούγεννα φαντάζομαι ότι θα παίξει η τιμή στα ίδια επίπεδα, (ακούγεται για μόνιμη μείωση της τιμής της κονσόλας) και ελπίζω σε κανένα Bundle με RD2. 

Σκέψεις δικές μου είναι αυτές, όποιος το θέλει τώρα ας το πάρει, είναι όντως καλή η τιμή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, forgotten είπε

καλη εως πολυ καλη τιμη για το συγκεκριμενο ,αρκετοι ομως πηραν το s στα μισα χρηματα και δεν νομιζω να το τιμησουν

Η τιμή είναι η καλύτερη που είδα μέχρι τώρα. Έχω το X εδώ και μια εβδομάδα και δεν έχει καμια σχέση με το S που είχα. Την έχω σε μια 65 άρα OLED και ακόμα δεν χορταίνω την εικόνα.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, alelo said:

Παιδιά να ρωτήσω με την εγγύηση τι γίνεται. Αν πάθει κάτι το στέλνεις amazon η εδώ Ελλάδα? 

Η MS δίνει δύο χρόνια πανευρωπαϊκή εγγύηση αφότου γίνει register η κονσόλα στο site της. Αν πάθει κάτι πάει Τσεχία σε κάθε περίπτωση, αφού εκεί είναι το επισκευαστικό κέντρο, αλλά μιλάς με MS Ελλάδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρα την έκδοση Forza Horizon 4/Forza Motorsport 7 και επιπλέον ένα δεύτερο χειριστήριο (αν και το ομολογώ, είμαι ιερόσυλος, το πήρα για αρχική χρήση σαν Blu-ray στην καινούρια OLED μου). Θα ήταν ωραίο αλλά δεν βλέπω bundle Xbox One X με δεύτερο χειριστήριο από τη Microsoft αλλά το Amazon φτιάχνει δικά του πακέτα που και που.Βλέπω ότι αρκετοί σαν εμένα μετάνιωσαν που αντιστάθηκαν στην προσφορά του Γερμανού τη Μαύρη Παρασκευή. Μπορεί να έρθει και καλύτερη προσφορά αλλά και η ψυχική ηρεμία μη αναζητώντας την επόμενη προσφορά 25-31/12 είναι κάποιο όφελος... Ευχαριστώ πολύ @_emperor για το ηρεμιστικό ;)

Επεξ/σία από savas
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...