Προς το περιεχόμενο

Xbox One X 1TB + παιχνίδι 370€ από Amazon Γαλλίας


_emperor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 ώρες πριν, georget35 είπε

Η τιμή είναι η καλύτερη που είδα μέχρι τώρα. Έχω το X εδώ και μια εβδομάδα και δεν έχει καμια σχέση με το S που είχα. Την έχω σε μια 65 άρα OLED και ακόμα δεν χορταίνω την εικόνα.

καλυτερη εικονα απο το S ή γενικα ποιο γρηγορο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

282.5 βγαίνει με εταιρικό ΑΦΜ. Έπεσε και άλλο η τιμή του προφανώς...

Με μεταφορικά μέσα !!!

λάθος μου δίχως μεταφορικά.. συν 19 για μεταφορικά. 

Τρομερή τιμή όντως

Επεξ/σία από nero62
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, hasiotis_john είπε

Δεν σταματάτε λέω γω τα σχόλια, θα μας κάνετε στο τέλος να το παραγγείλουμε .... 😓
Άρε insomnia σπίτια που έχεις κλείσει!!

Για το 4k gaming ψηνομαστε βασικά. Ο πιο οικονομικός τρόπος είναι σε αυτή την τιμή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, hasiotis_john είπε

Δεν σταματάτε λέω γω τα σχόλια, θα μας κάνετε στο τέλος να το παραγγείλουμε .... 😓
Άρε insomnia σπίτια που έχεις κλείσει!!

Δεν έχεις άδικο, με τρώει και εμένα το χέρι μου από την στιγμή που ανέβηκε αλλά λέω να κρατηθώ και να μείνω με το S ακόμα. 😪

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε παίξει και την περασμένη βδομάδα και λίγα ευρώ χαμηλότερα μάλιστα,αλλά χάθηκε μέσα στον καταιγισμό. Απευθείας από MS και με όλα τα bundle διαθέσιμα.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, DsLmAnIaC είπε

Αν έχεις τη δυνατότητα εννοείται. 

Θα χασει ολα τα exclusives ομως.

4 ώρες πριν, _emperor είπε

καλυτερη εικονα απο το S ή γενικα ποιο γρηγορο?

1.3fflops με 6tflops. 5 φορες πανω δυναμη το xbox one x το one s εχει hardware του 2012 κανει μπαμ ακομα και σε βιντεο του youtube. Θα επρεπε τo xbox one x να εχει τα exclusives του ps4 θα γινοταν χαμος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Arkin είπε

Θα χασει ολα τα exclusives ομως.

1.3fflops με 6tflops. 5 φορες πανω δυναμη το xbox one x το one s εχει hardware του 2012 κανει μπαμ ακομα και σε βιντεο του youtube. Θα επρεπε τo xbox one x να εχει τα exclusives του ps4 θα γινοταν χαμος.

Ούτως ή άλλως να τα παίξεις όλα δεν προλαβαίνεις. Έχει και το xbox τα δικά του. Και η εμπειρία είναι εντελώς διαφορετική ειδικά σε όποια παιχνίδια είναι βελτιστοποιημενα ώστε να χρησιμοποιούν τις δυνατότητες του. Κι όλα αυτά χωρίς να πρέπει να δώσεις 1500 ευρώ και. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, DsLmAnIaC είπε

Ούτως ή άλλως να τα παίξεις όλα δεν προλαβαίνεις. Έχει και το xbox τα δικά του. Και η εμπειρία είναι εντελώς διαφορετική ειδικά σε όποια παιχνίδια είναι βελτιστοποιημενα ώστε να χρησιμοποιούν τις δυνατότητες του. Κι όλα αυτά χωρίς να πρέπει να δώσεις 1500 ευρώ και. 

Το xbox δεν εχει κανενα exclusive.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...