Προς το περιεχόμενο

Avengers: Endgame


overpower

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγω λογικα πρεμιερα στην πιο βραδυνη προβολη σε imax αν τα καταφερω! H VMAX αιθουσα ειναι;

Σχετικα με το Captain Marvel, επειδη δεν ψηνομαι για κινηματογραφο, θα προλαβει να βγει σε το bluray, πριν την πρεμιερα του avenger 4; Δλδ σε 1,5 μηνα περιπου.

Επεξ/σία από elpaso1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, elpaso1 είπε

Και εγω λογικα πρεμιερα στην πιο βραδυνη προβολη σε imax αν τα καταφερω! H VMAX αιθουσα ειναι;

Σχετικα με το Captain Marvel, επειδη δεν ψηνομαι για κινηματογραφο, θα προλαβει να βγει σε το bluray, πριν την πρεμιερα του avenger 4; Δλδ σε 1,5 μηνα περιπου.

Όχι και όχι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει, μπορει να ειναι και παραμυθι αυτα στο reddit, αλλα τα λεει με τοση λεπτομερεια που εριξε αρκετη δουλεια για να φαινεται πιστευτο.

τεσπα, θα δουμε. αν ειναι ψεμα, bullet dodged. αν δεν ειναι, θα πεσει τρελο γελιο. 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, tonypapadovic είπε

Όχι και όχι 

Αυτή η απόφαση τους πάντως να βάλουν τόσο κοντά τις 2 ταινίες έτσι ώστε να "υποχρεώσουν" και αυτόν που δεν ενδιαφέρεται να δει την Captain marvel (όπως εγώ) , να πάει, προκειμένου να έχεις δει την"σύνδεση" με το endgame, είναι μεγάλη π...α από την marvel.

Προσωπικά δεν θα τσιμπήσω, θα πάω κατευθείαν στο endgame, αλλά καταλαβαίνω αυτούς που θα το κάνουν ένω δεν ήθελαν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...