Προς το περιεχόμενο

Avengers: Endgame


overpower

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
5 hours ago, tritonas00 said:
  Reveal hidden contents

Μετά από αυτά που είδα στο Cpt Marvel, δίνω πλέον αρκετές πιθανότητες στο να ισχύουν τα spoilers. Εκτός αν ήξεραν spoilers για το Cpt Marvel και τα έστησαν πάνω σε αυτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήγα να δω captain marvel επειδή διάβασα ότι είναι προαπαιτούμενο για το endgame.

Βέβαια τελικά μου άρεσε πολύ η ταινία αλλά θα έχω και ολόκληρη την εικόνα για το endgame!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μαγκες , συγνωμη ομως .

Αυτη η ταινια , ειναι σαν υπερηρωικος τελικος μουντιαλ.Μετα πως ξαναγυρνας στα  ..τοπικα πρωταθληματα ? :lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, bluesattack είπε

Ρε μαγκες , συγνωμη ομως .

Αυτη η ταινια , ειναι σαν υπερηρωικος τελικος μουντιαλ.Μετα πως ξαναγυρνας στα  ..τοπικα πρωταθληματα ? :lol:

ε θα γινει οπως στα κομιξ, καθε 5-6 ταινιες θα απειλειται το συμπαν και θα τρεχουν οι ηρωες να το σωσουν. και στο τελος της ημερας τιποτα δεν θα αλλαζει ουσιαστικα.

ελπιζω να δουμε τον Θανο ως συμμαχο στο επομενο movie arc, με τον νεο μεγαλο κακο τον Warlock (σιγα μην βαζανε τον Magus). το πιο πιθανο ειναι να δουμε Galactus ομως, τωρα που πηρε πσιω τα δικαιωματα η Disney.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, bluesattack είπε

Ρε μαγκες , συγνωμη ομως .

Αυτη η ταινια , ειναι σαν υπερηρωικος τελικος μουντιαλ.Μετα πως ξαναγυρνας στα  ..τοπικα πρωταθληματα ? :lol:

Ευκολακι.

NX02Uzu.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...