Προς το περιεχόμενο

MI 4K DRONE


hiphoper13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατάλαβα τι εννοείς απλά θα περιμένω να μου απαντήσει και το gearbest αύριο μην χάσω την εγγύηση σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το χρόνο σου μάλλον θα κάνω αυτό που λες θα ποσταρω τα αποτελέσματα

Επεξ/σία από hiphoper13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει να τραβηξεις καλυτερη φωτο για να κανω ζουμ

οτι εχει σχεση με εκπομπη βιντεο πρεπει να ειναι στη πλευρα που ειναι το μαυρο καπακι

οι ταινιες ειναι καλα κουμπωμενες ??? ειναι λιγο μυστηριες γιαυτο προσεχε και μη χρησιμοποιεις αιχμηρα αντικειμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, gorilas13 είπε

Τις κεραίες του RC στο βίντεο που ανέβασες για το πρόβλημα τις έχεις λάθος τελείως..!!

Πρέπει να τις έχεις προς τα κάτω!!!

Ναι αυτό είναι το θεμα λες και δε δοκίμασα αλλιώς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε λεω οτι μπορει να μην ...αλλα στα 15 μετρα προβλημα λογω πολωσης ειναι λιγο τραβηγμενο 

δε χανεις και τιποτα να δοκιμασεις Hihoper

εγω με χωρις κεραια εχω 100 μετρα ανετα..... μπορει να ειναι ποιο εξιδικευμενη η εκπομπη στο xiaomi....δοκιμασε το ..μην το δενεις

αστο εξω σε ενα τραπεζι και πηγαινε εσυ μακρυα με το r/c και παιξε με τις κεραιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, hiphoper13 είπε

Ναι αυτό είναι το θεμα λες και δε δοκίμασα αλλιώς 

Ειχα πεσει πάνω σε ενα βιντεάκι που είχε πρόβλημα το χειριστήριο , ειχε φύγει ενα καλώδιο απο το εσωτερικό του 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, drmanakias είπε

Ειχα πεσει πάνω σε ενα βιντεάκι που είχε πρόβλημα το χειριστήριο , ειχε φύγει ενα καλώδιο απο το εσωτερικό του 

το ανοιξα και αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις εντοπισει ποια ειναι η κεραια για βιντεο και ποια για τη τηλεκατευθυνση??//

γιατι μιλαμε καθαρα για θεμα επικοινωνιας...εκτος και αν εχουμε πεθαμενο κοντρολερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Νεος κάτοχος του ιπτάμενου αυτου low budget διαμαντιού με καλη δοκιμή σήμερα στα 120 μετρα υψος και 300 μακρος, καθως το εβγαλα απο beginner mode(το ξερω παει πολύ περισσότερο αλλα ειχα χαμηλή μπαταρία εκείνη την στιγμή) με πεντακάθαρη εικονα και παρολο που φυσαγε, πολυ σταθερη!
Αλλα εχω μια απορία... Στην εφαρμογή δεν μου ανοίγει το gps... Δειχνει ενα γκρι φοντο με ενα βελάκι και δεν μου έχει κανενα χάρτη... Τι πρεπει να κανω? Το δοκιμασα και σε 2 διαφορετικα κινητά και τιποτα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Καλησπέρα ! Έχω κάνει αναβάθμιση το κινητό μου  iPhone 8 Plus σε aios  13 και έχω πρόβλημα ! Δεν συνδέεται. Ενώ με aios 12 πριν γίνει αναβάθμιση πετούσε κανονικά. Έχει κάποιος άλλος το ίδιο θέμα ; Μπορούμε να κάνουμε κάτι για να παίζει ή ν’ αλλάξω κινητό ;; 

Sot-eri-a

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Sot-eri-a είπε

Καλησπέρα ! Έχω κάνει αναβάθμιση το κινητό μου  iPhone 8 Plus σε aios  13 και έχω πρόβλημα ! Δεν συνδέεται. Ενώ με aios 12 πριν γίνει αναβάθμιση πετούσε κανονικά. Έχει κάποιος άλλος το ίδιο θέμα ; Μπορούμε να κάνουμε κάτι για να παίζει ή ν’ αλλάξω κινητό ;; 

Sot-eri-a

ξαναπερασε την εφαρμογη .........οι αναβαθμισεις κανουν κατι τρελλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...