Προς το περιεχόμενο

[Console] PS4 Pro 1TB G Chassis 327€ @ amazon.fr [Η διαθεσιμότητα ανανεώνεται τακτικά]


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

52 minutes ago, VasilisEEE said:

Το Amazon με την παραγγελία μου χρέωσε 1 ευρώ στην κάρτα και στις 13 Δεκεμβρίου, με την αποστολή του δέματος, 327 ευρώ. Χτες βράδυ μου επέστρεψε το 1 ευρώ και τα 327 ενώ το δέμα έφυγε από Μιλάνο! Ξέρει κανείς τι παίζει? 

μόλις απέκτησες τσάμπα ps4! μην κάνεις τίποτα και απλά παρέλαβε και απόλαυσε

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 330
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, VasilisEEE είπε

Το Amazon με την παραγγελία μου χρέωσε 1 ευρώ στην κάρτα και στις 13 Δεκεμβρίου, με την αποστολή του δέματος, 327 ευρώ. Χτες βράδυ μου επέστρεψε το 1 ευρώ και τα 327 ενώ το δέμα έφυγε από Μιλάνο! Ξέρει κανείς τι παίζει? 

Ποτέ δεν ξέρεις, μπορεί να σου έκατσε λαχείο αλλα λίγο έως πολύ δύσκολο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, VasilisEEE είπε

Το Amazon με την παραγγελία μου χρέωσε 1 ευρώ στην κάρτα και στις 13 Δεκεμβρίου, με την αποστολή του δέματος, 327 ευρώ. Χτες βράδυ μου επέστρεψε το 1 ευρώ και τα 327 ενώ το δέμα έφυγε από Μιλάνο! Ξέρει κανείς τι παίζει? 

Η κάρτα από ποια τράπεζα είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, andreasosfp είπε

Η κάρτα από ποια τράπεζα είναι;

N26

Spoiler

 

20181218_123749.jpg

20181218_123635.jpg

 

 

Επεξ/σία από matrixxx
spoiler
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, VasilisEEE είπε

Το Amazon με την παραγγελία μου χρέωσε 1 ευρώ στην κάρτα και στις 13 Δεκεμβρίου, με την αποστολή του δέματος, 327 ευρώ. Χτες βράδυ μου επέστρεψε το 1 ευρώ και τα 327 ενώ το δέμα έφυγε από Μιλάνο! Ξέρει κανείς τι παίζει? 

Καλά Χριστούγεννα! :D

Δεν έχω ιδέα, δεν το έχω ξαναδεί. Έχεις tracking number για το πακέτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, zio10 είπε

Καλά Χριστούγεννα! :D

Δεν έχω ιδέα, δεν το έχω ξαναδεί. Έχεις tracking number για το πακέτο;

Επίσης. Ναι κανονικά. 

 

 

Spoiler

20181218_154829.jpg

 

Επεξ/σία από matrixxx
spoiler
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το πιθανοτερο ειναι να καταστραφηκε το πακετο και γι αυτο να εγινε refund. Δεν σου εχει στειλει κανενα σχετικο μειλ το αμαζον;

Κανονικα επρεπε να εχει φτασει στον επομενο σταθμο το πακετο σου και οχι να εχει ακομα τελευταιο το "14-12 Μιλανο".

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Το πιθανοτερο ειναι να καταστραφηκε το πακετο και γι αυτο να εγινε refund. Δεν σου εχει στειλει κανενα σχετικο μειλ το αμαζον;

Κανονικα επρεπε να εχει φτασει στον επομενο σταθμο το πακετο σου και οχι να εχει ακομα τελευταιο το "14-12 Μιλανο".

Πέρσι Χριστούγεννα σε αντίστοιχη περίπτωση κολλήματατος  πακέτου από το amazon.it μου στείλανε 2ο, το οποίο έφτασε ταυτόχρονα με το 1ο. Μετά από επικοινωνία κράτησα και τα 2. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, VasilisEEE είπε

Το Amazon με την παραγγελία μου χρέωσε 1 ευρώ στην κάρτα και στις 13 Δεκεμβρίου, με την αποστολή του δέματος, 327 ευρώ. Χτες βράδυ μου επέστρεψε το 1 ευρώ και τα 327 ενώ το δέμα έφυγε από Μιλάνο! Ξέρει κανείς τι παίζει? 

Το δέμα σου μάλλον δεν έχει φύγει ή φεύγει τώρα. Το υπόλοιπό σου είναι εντάξει; Λογικά θα σου ξανατραβήξει χρήματα,δεν είναι περίεργο αυτό που δείχνεις,έχω αντίστοιχο παράδειγμα. 2 "χρεώσεις" (η μία ήταν η δέσμευση) και μια επιστροφή. Το ίδιο θα γίνει λογικά και σε σένα με άλλη σειρά. Σίγουρα δεν λείπουν χρήματα από το υπόλοιπό σου; Όπως σωστά γράφει και ο @matrixxx,θα έπρεπε να είχε κινηθεί το πακέτο από τις 14,οπότε σήμερα θα φύγει μάλλον και θα σε χρεώσουν τη δεύτερη φορά.

Spoiler

Screenshot_20181218-190804.png.76a0a90965e677f7bc76a6f11667c48d.pngScreenshot_20181218-190820.png.f51a32babec0c6bfdc94b93cdab11f8e.png

 

Επεξ/σία από matrixxx
spoiler
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, pedrojay είπε

Το δέμα σου μάλλον δεν έχει φύγει ή φεύγει τώρα. Το υπόλοιπό σου είναι εντάξει; Λογικά θα σου ξανατραβήξει χρήματα,δεν είναι περίεργο αυτό που δείχνεις,έχω αντίστοιχο παράδειγμα. 2 "χρεώσεις" (η μία ήταν η δέσμευση) και μια επιστροφή. Το ίδιο θα γίνει λογικά και σε σένα με άλλη σειρά. Σίγουρα δεν λείπουν χρήματα από το υπόλοιπό σου; Όπως σωστά γράφει και ο @matrixxx,θα έπρεπε να είχε κινηθεί το πακέτο από τις 14,οπότε σήμερα θα φύγει μάλλον και θα σε χρεώσουν τη δεύτερη φορά.

 

Στην περιπτωση μου δεν έχει δέσμευση, χρέωση και επιστροφή αλλά χρέωση και επιστροφή χωρίς να μου λείπουν ή να είναι δεσμευμένα χρήματα. Σε παλιότερες συναλλαγές μου με το amazon έγινε όπως το λες. Όσο για την αποστόλη φαίνεται να προχωράει κανονικά. Τέλος πάντων, μέσα στις επόμενες μέρες θα ξεκαθαρίσει. Χαμένος δεν πρόκειτε να βγω

 

 

 

 

 

Spoiler

Screenshot_20181218-194257_N26a.jpg

 

Επεξ/σία από matrixxx
spoiler
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για τα σχολια που εφυγαν: Μην το κανουμε αλλο σηριαλ.

Συνεχιζουμε με τις παραλαβες και οταν θα εχεις Vasilis νεοτερα  μας λες τι εγινε τελικα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...