Προς το περιεχόμενο

[Console] PS4 Pro 1TB G Chassis 327€ @ amazon.fr [Η διαθεσιμότητα ανανεώνεται τακτικά]


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 330
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Themos3 είπε

Ξανά διαθέσιμο. Stock 29/12.

Χθες είχε 16 τεμάχια, όταν το είδα εγω...

Σα ζεστό ψωμάκι φεύγει.

Το περίεργο ειναι πως σε πολλες χώρες ειναι σ'αυτην την οριακή τιμή των 300ε.

Εδώ άραγε θα πέσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, lancias είπε

παιδια αν αγορασεις απο amazon δεν σε καλυπτει η εγγυηση απο το επισημο service στην Ελλαδα,ετσι?

αν χαλασει το στελνεις πισω?(amazon)

Αυτό με ενδιαφέρει και εμένα αν κάποιος το γνωρίζει.

Έχω δει ότι τα PlayStation που πωλούνται στην Ελληνική αγορά έχουν 1 έτος εγγύηση και πανευρωπαϊκή εγγύηση. Η Sony Hellas καλύπτει με τους συνεργάτες τους PlayStation που έχουν αγοραστεί από ΕΕ, όπως πχ αυτά από Amazon Ιταλία, Γερμανία, Γαλλία ή Αγγλία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες απο 22 του μηνα μεχρι και 31 Δεκεμβρη θα παιξει προσφορα της sony εδω σε ελληνικες αλυσιδες για το ps4 pro μαζι με rdr2 στα 349 ευρω. Να ειστε ετοιμοι.

  • Like 1
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, kanesaxo είπε

Το περίεργο ειναι πως σε πολλες χώρες ειναι σ'αυτην την οριακή τιμή των 300ε.

Εδώ άραγε θα πέσει;

Οταν το σκεπτικο εδω ειναι πως θα βγαλουν το μεγιστο κερδος και οχι να ξεστοκαρουν δεν νομιζω να βρεις 300€ σκετο ps4 pro απο ελλαδα, αν και παντα βαζανε bundle σε καλυτερη τιμη ποτέ σκετη κονσολα για να βγει πιο οικονομικα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα επιτέλους βρήκα χρόνο και ασχολήθηκα με το δικό μου.

Εμένα ήρθε με firmware 5.55.

Aναγκάστηκα να το κάνω update τελικά σε 6.20 διότι δεν με άφηνε να μπω στο account μου στο ps store και να κατεβάσω κάποια παιχνίδια της συλλογής μου.

Παρόλα αυτά δεν μου παρουσίασε το firmware bug με το γνωστό error. 

 Όσες φορές και να δοκίμασα να το κλείσω και να το ανοίξω, συνδεόταν κανονικά αυτόματα στο οικιακό δίκτυο μέσω wifi. :) 

edit: Άντε και μια καλή προσφορά στο switch και κλείσαμε για φέτος! :D 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 18/12/2018 στις 2:50 ΜΜ, kanesaxo είπε

Πωπω! Μόλις έρθει το αγοράζω 250€ και παρήγγειλε ένα ακόμη! Βγήκε το μεροκάματο!

Σε αυτή την περίπτωση θα είναι κατά 77 ευρώ χαμένος βέβαια, αλλά περί ορέξεως..

Επεξ/σία από neo_geo13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει βγαλει και το ισπανικο amazon ...προχωρησα την παραγγελια και ειναι οριακα πανω απο 340 ευρω αλλα λεει οτι εχει και 20ευρω voucher για psn οποτε πας κοντα στα 320. Απο οσο καταλαβαινω στα comments ειναι η νεα εκδοση 72xx

 

https://www.amazon.es/Playstation-Pro-PS4-Consola-Exclusiva/dp/B07KBJNG14/ref=pd_sim_63_4?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B07KBJNG14&pd_rd_r=9e962f5b-042e-11e9-9d58-434c1e87b7a9&pd_rd_w=s9v6V&pd_rd_wg=Z3s6o&pf_rd_p=cc1fdbc2-a24a-4df6-8bce-e68491d548ae&pf_rd_r=RXTJXP8SZTZ1ZGYNGYPG&psc=1&refRID=RXTJXP8SZTZ1ZGYNGYPG

Επεξ/σία από ison
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ison είπε

Εχει βγαλει και το ισπανικο amazon ...προχωρησα την παραγγελια και ειναι οριακα πανω απο 340 ευρω αλλα λεει οτι εχει και 20ευρω voucher για psn οποτε πας κοντα στα 320. Απο οσο καταλαβαινω στα comments ειναι η νεα εκδοση 72xx

https://www.amazon.es/Playstation-Pro-PS4-Consola-Exclusiva/dp/B07KBJNG14/ref=pd_sim_63_4?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B07KBJNG14&pd_rd_r=9e962f5b-042e-11e9-9d58-434c1e87b7a9&pd_rd_w=s9v6V&pd_rd_wg=Z3s6o&pf_rd_p=cc1fdbc2-a24a-4df6-8bce-e68491d548ae&pf_rd_r=RXTJXP8SZTZ1ZGYNGYPG&psc=1&refRID=RXTJXP8SZTZ1ZGYNGYPG

Δεν ξερω κατα ποσο μπαινει σε ελληνικους λογαριασμους η καρτα, η sony εχει τα region κλειδωματα στα παιχνιδια, δεν ειναι τοσο χυμα οσο στο xbox

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Son^Goku είπε

Πλέον δεν έχουν καταργηθεί οι γεωγραφικοι περιορισμοί στην ΕΕ;

Για την Sony?  Χλωμο.

Αλλα αν ξερετε καποιος κατι συγκεκριμενο πχ απο αλλες Ευρωπαικες χωρες, ας μας πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, rovgio είπε

Παιδες απο 22 του μηνα μεχρι και 31 Δεκεμβρη θα παιξει προσφορα της sony εδω σε ελληνικες αλυσιδες για το ps4 pro μαζι με rdr2 στα 349 ευρω. Να ειστε ετοιμοι.

Οντως εχεις πληροφόρηση? Χλωμό το κόβω τοσο χαμηλά, θα ειναι πολυ καλη περιπτωση αρκει να ειναι το G..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vasskar είπε

Οντως εχεις πληροφόρηση? Χλωμό το κόβω τοσο χαμηλά, θα ειναι πολυ καλη περιπτωση αρκει να ειναι το G..

Κατα 99% αφου θα παιξει στην αλυσιδα που εργαζομαι θα παιξει και στις αλλες μεγαλες αλυσιδες αφου τις προσφορες τις κανει η Sony. Θα υπαρχει και το ps4 slim 500gb στα 200 ευρω και το ps4 slim 1 tb μαζι με 2o χειριστηριο ή με το rdr2 στα 259 ευρω. Γενικα πολυ καλες προσφορες η Sony.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...