Προς το περιεχόμενο

[Console] PS4 Pro 1TB G Chassis 327€ @ amazon.fr [Η διαθεσιμότητα ανανεώνεται τακτικά]


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, paparockas είπε

https://www.skroutz.gr/s/13662664/TP-LINK-TL-PA8030PKIT-v2.html αυτο ειχα που θα σου κανει κουτι 3 θυρες βγαζει
τωρα ειμαι με αυτο https://www.skroutz.gr/s/15319913/TP-LINK-TL-PA9020PKIT-v3.html

Ωραίος, βέβαια χρειάζομαι 4 θύρες (tv, ps4, xone x, nvidia shield). Βέβαια με την χρήση του shield δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει το smart κομμάτι της tv.  Οπότε μου κάνουν και τα 3. :D

Ευχαριστώ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 330
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Ωραίος, βέβαια χρειάζομαι 4 θύρες (tv, ps4, xone x, nvidia shield). Βέβαια με την χρήση του shield δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει το smart κομμάτι της tv.  Οπότε μου κάνουν και τα 3. :D

Ευχαριστώ! 

Προσοχη μονο στο version, εγω ειχα το v1 https://www.skroutz.gr/s/6605925/TP-LINK-TL-PA8030PKIT-v1.html σταθερο και αξιοπιστο αλλα παλιο chip και πλεον δεν παιρνει firmware update, το v2 ειναι πιο future proof χωρις να το εχω δοκιμασει βεβαια αλλα αν κρινω απτο v1 και απτο 9020P που εχω τωρα ειναι σκυλια.. το v2 https://www.skroutz.gr/s/13662664/TP-LINK-TL-PA8030PKIT-v2.html

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω μπλέξιμο. Έκανα καινούργιο account κ μίλησα με κάποιον σε live chat. Περιμένω απάντηση μέσα σε 24 ώρες μου ειπαν, ελπίζω να ξεκλειδώσει κ να φύγει η παραγγελία του PS4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, JohNickZ είπε

Πω μπλέξιμο. Έκανα καινούργιο account κ μίλησα με κάποιον σε live chat. Περιμένω απάντηση μέσα σε 24 ώρες μου ειπαν, ελπίζω να ξεκλειδώσει κ να φύγει η παραγγελία του PS4.

Η απάντηση που θα πάρεις είναι ξανά το ίδιο εμαιλ που λέει να στείλεις την κίνηση. Στανταράκι.
9 φορές (στην κυριολεξία και χωρίς υπερβολές) πήρα τηλέφωνο για αυτό. Χώσε άλλο λογαριασμό μην χάσεις την τιμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Η απάντηση που θα πάρεις είναι ξανά το ίδιο εμαιλ που λέει να στείλεις την κίνηση. Στανταράκι.
9 φορές (στην κυριολεξία και χωρίς υπερβολές) πήρα τηλέφωνο για αυτό. Χώσε άλλο λογαριασμό μην χάσεις την τιμή.

Άμα δεν ξεπαγωσει ο λογαριασμός, τα λεφτά θα επιστρέψουν η ακόμη δεν έχει γίνει η κίνηση οπότε δεν χρειάζεται να μπλέξω με τράπεζες κ τέτοια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανε ακυρωση παραγγελιας. Χρεωση δεν εχει γινει αν δεν ειναι ετοιμοι να στειλουν το προιον.

---

Δηλαδη, τελικα, για wifi, μολις παραλαβουμε το pro, απενεργοποιουμε εξαρχης στο setup το firmware update, μεχρι να μαθουμε οτι διορθωθηκε με επομενο απο το 6.20, σωστα?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, JohNickZ είπε

Άμα δεν ξεπαγωσει ο λογαριασμός, τα λεφτά θα επιστρέψουν η ακόμη δεν έχει γίνει η κίνηση οπότε δεν χρειάζεται να μπλέξω με τράπεζες κ τέτοια?

Μπες στο λογαριασμό σου και δες. Αλλά αν δεν έχει στείλει δεν έχει κάνει και χρέωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι πιστωτική η κάρτα κ για να δω θα πρέπει να πάω τράπεζα να πάρω αναλυτική η να περιμένω τέλος του μήνα.. Αμαζόν σου λέει μετά. Ευχαριστώ για τις πληροφορίες φιλοι.

 

Επεξ/σία από JohNickZ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

e banking δεν έχεις?????

Η αμαζον, μια χαρά πάντως είναι. Προσωπικά, τέτοια εταιρία και πελατοκεντρική πολιτική δεν έχω γνωρίσει πουθενα

Τίποτα τυχαίο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ebanking δυστυχώς όχι για την συγκεκριμένη κάρτα στο συγκεκριμένο όνομα. Θα πάρω αύριο αναλυτική κίνηση κ αν προλάβω την προσφορά μετά την πιστόλα παραγγέλνω επιτόπου με άλλο ακαουντ κ άλλη κάρτα. Μπλέξιμο χωρίς λόγο κ αιτία.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Wave1975 είπε

e banking δεν έχεις?????

Η αμαζον, μια χαρά πάντως είναι. Προσωπικά, τέτοια εταιρία και πελατοκεντρική πολιτική δεν έχω γνωρίσει πουθενα

Τίποτα τυχαίο...

Είναι μην σου κάτσει η στραβή. Αν σου κάτσει μετά απλά δεν βγάζεις άκρη με τίποτα. Προσωπικά έχω χάσει αρκετά φράγκα από δική τους υπαιτιότητα.

Ξεφύγαμε όμως. Καλύτερα να διαγραφούν να μηνύματα να μην γεμίζουμε το θρεντ με άσχετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, nek4d είπε

 

Δηλαδη, τελικα, για wifi, μολις παραλαβουμε το pro, απενεργοποιουμε εξαρχης στο setup το firmware update, μεχρι να μαθουμε οτι διορθωθηκε με επομενο απο το 6.20, σωστα?

Aκριβώς, διαφορετικά το συνδέεις ενσύρματα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Amazon με την παραγγελία μου χρέωσε 1 ευρώ στην κάρτα και στις 13 Δεκεμβρίου, με την αποστολή του δέματος, 327 ευρώ. Χτες βράδυ μου επέστρεψε το 1 ευρώ και τα 327 ενώ το δέμα έφυγε από Μιλάνο! Ξέρει κανείς τι παίζει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Toufekas είπε

Αξίζει να φύγει παραγγελία τώρα ή να περιμένω για χριστουγεννιάτικες προσφορές από Public,Πλαίσιο, μπας και πέσει καμία παρόμοια να μην περιμένω  τη μεταφορα;

εγω αυτο κανω. περιμενω γιατι δε μπορει καποια καλη προσφορα θα σκασει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, VasilisEEE είπε

Το Amazon με την παραγγελία μου χρέωσε 1 ευρώ στην κάρτα και στις 13 Δεκεμβρίου, με την αποστολή του δέματος, 327 ευρώ. Χτες βράδυ μου επέστρεψε το 1 ευρώ και τα 327 ενώ το δέμα έφυγε από Μιλάνο! Ξέρει κανείς τι παίζει? 

Έλεγχος ότι η κάρτα σου είναι λειτουργική.

Edit: Για το ένα ευρώ αυτό. Τώρα όμως βλέπω ότι εννοείς και το υπόλοιπο ποσό. 😂

Επεξ/σία από non-serviam
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...