Προς το περιεχόμενο

[Console] PS4 Pro 1TB G Chassis 327€ @ amazon.fr [Η διαθεσιμότητα ανανεώνεται τακτικά]


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Eγώ επίσης θα έλεγα ότι + 42 ευρώ για το fifa είναι πολλά, αλλά περί ορέξεως... 

Εγώ το πήρα επειδή το άλλο έλεγε 22/12 και παράδοση από το νέο έτος.

Αυτό είναι άμεσα διαθέσιμο. Το Fifa 19 ξεκινάει στο skroutz από 43€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 330
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Οχι, δεν ειναι φαση preorder αλλα επειδη ηταν 1-2 κομματια μαλλον.

Εφυγε ξανα, ελπιζω να το χτυπησε καποιος απο εδω. :)

Το τσίμπησα εγώ και ευχαριστώ πολύ για το heads-up!

Μπορεί να με ενημερώσει κάποιος σχετικά με το τι ισχύει με την εγγύηση του; Υποθέτω ότι καλύπτεται από την ίδια την Sony, σωστά; Και αν ναι, ποια η διάρκεια της εγγύησης;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Camal είπε

Εγώ το πήρα επειδή το άλλο έλεγε 22/12 και παράδοση από το νέο έτος.

Αυτό είναι άμεσα διαθέσιμο. Το Fifa 19 ξεκινάει στο skroutz από 43€.

Δεν αμφιβάλω αλλά για μένα που δεν παίζω ποδοσφαιράκια δεν αξίζει. Βασικά πιστεύω ότι γενικά δεν αξίζει να δώσεις +42 ευρώ για το Fifa καθώς η τιμή του θα πέσει γρήγορα και υπάρχουν και τα κλειδάδικα κατά καιρούς με χαμηλές τιμές, αλλά ok είναι υποκειμενική γνώμη.  :)  

6 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Οχι, δεν ειναι φαση preorder αλλα επειδη ηταν 1-2 κομματια μαλλον.

Εφυγε ξανα, ελπιζω να το χτυπησε καποιος απο εδω. :)

Σίγουρα, βασικά πιστεύω ότι τους έχουμε πάρει τα σώβρακα και αυτοί τα δικά μας!  :D  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Δεν αμφιβάλω αλλά για μένα που δεν παίζω ποδοσφαιράκια δεν αξίζει. Βασικά πιστεύω ότι γενικά δεν αξίζει να δώσεις +42 ευρώ για το Fifa καθώς η τιμή του θα πέσει γρήγορα και υπάρχουν και τα κλειδάδικα κατά καιρούς με χαμηλές τιμές, αλλά ok είναι υποκειμενική γνώμη.  :)

Σίγουρα, βασικά πιστεύω ότι τους έχουμε πάρει τα σώβρακα και αυτοί τα δικά μας!  :D

33€ ήταν η διαφορά για μένα με την αποφορολόγηση. Αλλά και πάλι το επέλεξα για να το έχω πριν τις γιορτές. Αν ήξερα ότι έχουν στοκ και στο σκέτο, θα έπαιρνα το σκέτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Camal είπε

Ο τίτλος για το PS4 μαζί με το Fifa 19 λέει PS4 Pro 1 TB G Black + FIFA 19 - Standard Edition + PS Plus Voucher 14 Days

Άρα το G Chassis δεν είναι; Η καταχώρηση του προιόντος έγινε τέλη Νοέμβρη άρα μπορεί να είναι από καινούρια παραλαβή.

Επίσης είναι και διαθέσιμο.

Edit: Δεν κρατήθηκα και το πήρα. 17/12 λέει θα το έχω :)

Και σε μένα το πρωί με γρήγορη παράδοση έλεγε αρχές του χρόνου, αλλά μετά ξαναέστειλαν μέιλ και είπανε 14-17 Δεκέμβρη. gg wp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, lionheart75 είπε

Πάντως είναι πιθανό και εμείς που παραγγείλαμε το σκέτο να το έχουμε πριν τις γιορτές. 

Μακάρι. Εγώ συνήθως είμαι ανυπόμονος. Αλλά από amazon.fr δεν έχω παράπονο. Πήρα πρόσφατα ένα φωτιστικό βάζοντας την παραγγελία Κυριακή. Τρίτη πρωί ήταν στο χώρο μου. :)

Τώρα λέει 17/12 για τη γρήγορη αποστολή. Άντε να δούμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kαι ναι όπως είπα άλλαξε και σε μένα η ημερομηνία παράδοσης! ;) 

Delivery Wed 19 Dec

 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, paparockas είπε

https://www.amazon.fr/PS4-Pro-1-G-noir/dp/B07HSJW7HK σκρουτζ ξεκιναει απο 400

Επισης ειναι το G Chassis που αποτι ακουγεται ειναι πιο αθορυβο απο τα προηγουμενα

Υπαρχει και ο κωδικος CADEAUX10 στο checkout σε οσους πιανει για -10€

Παίδες πραγματικά φέτος με TS σαν αυτόν εδώ, περνάω Χριστούγεννα σαν παιδάκι. Το ξαναείπα πρόσφατα αλλά είναι γλυκιά η επανάληψη.
Σας ευχαριστώ όλους και καλές γιορτές να έχετε.

 

❤️

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, paparockas είπε

Οσοι το χασατε να κοιτατε τακτικα με refresh μπαινουν μερικα κομματια λογικα απο ακυρωμενες παραγγελιες

Ισχυει ξαναμπηκε  η τιμη αλλα διστασα ...και το εχασα..παντως μεχρι και λιγο πριν το checkout το ειχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...