Προς το περιεχόμενο

ΤΕΛΟΣ [GAMING MOUSEPAD] GENESIS NPG-0660 M12 MAXI @e-shop 8.90€ [ΤΕΛΟΣ]


dimitris_st13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, HateMe said:

Μπορείς να έχεις 20 στην άκρη σε περίπτωση που ξεμείνεις από κάποιο τραπεζομάντιλο, χαλί, σεντόνι, πατάκι μπάνιου κλπ.

Συνήθως όμως το χρησιμοποιούμε σαν mousepad.

 

Just now, Narayan said:

Αν το βάλεις στο γραφείο για να κυλάει καλύτερα το ποντίκι και να ακουμπάς τους καρπούς σου.

Αν το βάλεις στο μπάνιο για να σκουπίζεις τα πόδια όταν βγαίνεις από τη μπανιέρα.

Καλά ναι, σαν mousepad, αλλά με τα ποντίκια που έχουμε πλέον κυλάνε μέχρι και στον αέρα... Μόνο αυτό που είπε ο Narayan το για να βάζω τους καρπούς γιατί όντως πονάνε στο ξύλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος , έψαχνα την τελευταία εβδομάδα με έναν φίλο και σκεφτόμουν απο ebay αλλά φοβόμουν την ποιότητα. Αυτό το είχα δεί στο σκρουτζ και είδα πολύ καλές αξιολογήσεις.

Οπότε τσίμπησα 4 :D

thx TS

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω 2 μαύρα κάβα και 1 μαύρο με κόκκινες γραμμές που είχε βάλει πάλι πριν κάνα δίμηνο.

Εντάξει να πάρω και 3ο μαύρο είναι υπερβολή .... not! 😛 

Παίζει σοβαρά να είναι το no.1 προϊόν που έχει αγοραστεί από το μεγαλύτερο ποσοστό των χρηστών του φόρουμ από την ημέρα λειτουργίας του. :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Έχω 2 μαύρα κάβα και 1 μαύρο με κόκκινες γραμμές που είχε βάλει πάλι πριν κάνα δίμηνο.

Εντάξει να πάρω και 3ο μαύρο είναι υπερβολή .... not! 😛 

Παίζει σοβαρά να είναι το no.1 προϊόν που έχει αγοραστεί από το μεγαλύτερο ποσοστό των χρηστών του φόρουμ από την ημέρα λειτουργίας του. :D 

Αυτό με τις γραμμές έχω τώρα στο γραφείο :P 

Το λες και special edition. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


Κρυβεις καλωδια με αυτο .. Toυ ειχα κανει και μια τρυπα εκει που βγαινει το καλωδιο απο το πληκτρολογιο , περασα και το καλωδιο απο το ποντικι / Mousepad. Πολυ καλο αποτελεσμα για ενα cable free desktop!!

Εγω το ειχα απο κατω γι αυτον τον λογο και απο πανω ειχα το rgb της corsair

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, HateMe είπε

Αυτό με τις γραμμές έχω τώρα στο γραφείο :P 

Το λες και special edition. 

χαχα κάπως έτσι! :P 

https://imgur.com/a/fVquLms

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Έχω 2 μαύρα κάβα και 1 μαύρο με κόκκινες γραμμές που είχε βάλει πάλι πριν κάνα δίμηνο.

Εντάξει να πάρω και 3ο μαύρο είναι υπερβολή .... not! 😛 

Παίζει σοβαρά να είναι το no.1 προϊόν που έχει αγοραστεί από το μεγαλύτερο ποσοστό των χρηστών του φόρουμ από την ημέρα λειτουργίας του. :D 

Φταίει και το ότι είναι από τα λίγα προϊόντα του e-shop όπου δεν υπάρχει άγχος για το after sales support. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, HateMe είπε

Μας έφτιαξα και club παιδιά.

Και τί θα συζητάτε σε ένα τέτοιο κλαμπ;;; Τρόπους πλυσίματος και πιθανές νέες χρήσεις; Ή μήπως τα τελευταία firmware updates του; :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...