Προς το περιεχόμενο

Ποιo τραγούδι ακούτε τώρα;


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

΄Ηρθε και μένα η ώρα μου: " Συγγνώμη, δεν μπορείτε να κάνετε άλλα reactions για σήμερα". ΓΚΡΡΡ!!! 

 

Thomas Azier - Red Eyes

 

Zola Jesus - Siphon

     

Jessie Ware - Midnight

 

Nadine Shah - Fool

 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 27,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Millennium

    3559

  • TROIDX

    2494

  • booka

    1174

  • lovesucks

    926

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Emptyself οκ ειναι λιγο σκοτεινος κ downιαρης κ δυσκολος αλλα ετσι ειναι ολα τα πραγματικα ομορφα πραγματα

hauntingly beautiful 

 

Επεξ/σία από Neural_handshake
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Sibyl είπε

΄Ηρθε και μένα η ώρα μου: " Συγγνώμη, δεν μπορείτε να κάνετε άλλα reactions για σήμερα". ΓΚΡΡΡ!!! 

 

Thomas Azier - Red Eyes

 

Zola Jesus - Siphon

     

Jessie Ware - Midnight

 

Nadine Shah - Fool

 

 

Διαβάζοντας το (΄Ήρθε και μένα η ώρα μου: ) χρειάστηκα κάποια δευτερόλεπτα να καταλάβω τι πραγματικά εννοούσες, παράλληλα μου ήρθε στο μυαλό κάτι που μου είχε συμβεί σε έμενα πριν χρόνια όταν για λόγους δουλείας βρισκόμουν στην Κύπρο και έμενα σε ένα ξενοδοχείο.
Μετά από μια κουραστική ήμερα που τελείωσε αργά το βράδυ και μετά από πολύ οινοποσία και κραιπάλη πήγα για ύπνο φοβούμενος ώμος ότι το πρωί δεν θα ξυπνάω με τίποτα σκέφτηκα να χρησιμοποιήσω και το Hi-Tec τηλεφωνικό κέντρο του ξενοδοχείου, το ρύθμισα και έπεσα αμέσως για ύπνο.
Μετά από λίγες ώρες  και ενώ είμαι στα χέρια του Μορφέα και ακόμα ζαλισμένος, ακούω μέσα στον ύπνο μου μια γυναικεία φωνή να λέει  (Κ. Τάδε  Έρθεν η ώρα σας)
σκέφτομαι... διάολε πεθαίνω η πέθανα και ο χάρος είναι γυναίκα τελικά και απαντώ στην φωνή
(είμαι έτυμος από τότε που γεννήθηκα)
Απαντά η φωνή (Κ. Τάδε είστε καλά να φωνάξω τον γιατρό)
το τι γέλια κάναμε μετά κάτω στην ρεσεψιόν με την κοπέλα δεν λέγετε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, avocado2020 είπε

Διαβάζοντας το (΄Ήρθε και μένα η ώρα μου: ) χρειάστηκα κάποια δευτερόλεπτα να καταλάβω τι πραγματικά εννοούσες, παράλληλα μου ήρθε στο μυαλό κάτι που μου είχε συμβεί σε έμενα πριν χρόνια όταν για λόγους δουλείας βρισκόμουν στην Κύπρο και έμενα σε ένα ξενοδοχείο.
Μετά από μια κουραστική ήμερα που τελείωσε αργά το βράδυ και μετά από πολύ οινοποσία και κραιπάλη πήγα για ύπνο φοβούμενος ώμος ότι το πρωί δεν θα ξυπνάω με τίποτα σκέφτηκα να χρησιμοποιήσω και το Hi-Tec τηλεφωνικό κέντρο του ξενοδοχείου, το ρύθμισα και έπεσα αμέσως για ύπνο.
Μετά από λίγες ώρες  και ενώ είμαι στα χέρια του Μορφέα και ακόμα ζαλισμένος, ακούω μέσα στον ύπνο μου μια γυναικεία φωνή να λέει  (Κ. Τάδε  Έρθεν η ώρα σας)
σκέφτομαι... διάολε πεθαίνω η πέθανα και ο χάρος είναι γυναίκα τελικά και απαντώ στην φωνή
(είμαι έτυμος από τότε που γεννήθηκα)
Απαντά η φωνή (Κ. Τάδε είστε καλά να φωνάξω τον γιατρό)
το τι γέλια κάναμε μετά κάτω στην ρεσεψιόν με την κοπέλα δεν λέγετε. 

Τον εσκισες τον Μπαμπινιώτη λεμε!!!

Επεξ/σία από triplex1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, avocado2020 είπε

Διαβάζοντας το (΄Ήρθε και μένα η ώρα μου: ) χρειάστηκα κάποια δευτερόλεπτα να καταλάβω τι πραγματικά εννοούσες, παράλληλα μου ήρθε στο μυαλό κάτι που μου είχε συμβεί σε έμενα πριν χρόνια όταν για λόγους δουλείας βρισκόμουν στην Κύπρο και έμενα σε ένα ξενοδοχείο.
Μετά από μια κουραστική ήμερα που τελείωσε αργά το βράδυ και μετά από πολύ οινοποσία και κραιπάλη πήγα για ύπνο φοβούμενος ώμος ότι το πρωί δεν θα ξυπνάω με τίποτα σκέφτηκα να χρησιμοποιήσω και το Hi-Tec τηλεφωνικό κέντρο του ξενοδοχείου, το ρύθμισα και έπεσα αμέσως για ύπνο.
Μετά από λίγες ώρες  και ενώ είμαι στα χέρια του Μορφέα και ακόμα ζαλισμένος, ακούω μέσα στον ύπνο μου μια γυναικεία φωνή να λέει  (Κ. Τάδε  Έρθεν η ώρα σας)
σκέφτομαι... διάολε πεθαίνω η πέθανα και ο χάρος είναι γυναίκα τελικά και απαντώ στην φωνή
(είμαι έτυμος από τότε που γεννήθηκα)
Απαντά η φωνή (Κ. Τάδε είστε καλά να φωνάξω τον γιατρό)
το τι γέλια κάναμε μετά κάτω στην ρεσεψιόν με την κοπέλα δεν λέγετε. 

Θαύμα, θαύμα!!! Μπήκε η γελαστή φατσούλα!

Πολλές φορές έρχεται η ώρα μας και δεν είναι πάντα για κακό! 😉

Δικό σου

VAGELIS - Prelude

 

Αααα, μην το ξεχάσω! Στο "Μουσικό Καφενείο" παίζουμε ένα παιχνίδι που ο επόμενος βάζει ένα τραγούδι που περιέχει την λέξη που έχει ορίσει ο προηγούμενος και μετά ορίζει αυτός την λέξη με την οποία θα βάλει τραγούδι ο επόμενος. :)

Επεξ/σία από Sibyl
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...