Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi Mix 2 White 128/8 Special Edition στα 299€ στο You.gr


iosif1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Antretng είπε

Το χω δει σε φίλου. Με τη 3.2 gcam είναι εξαιρετικό. 

Ε σε χαλάει η καβατζα σου (κινητό) να έχει καλύτερη κάμερα; Ειδικά σε καμιά έξοδο με φίλους το κινητό βολεύει για τις χαζοφωτογραφιες της παρέας.

Να σου πω την αλήθεια δεν το έχω ψάξει για την gcam. Ούτε το έχω δει σε κάποιον για να συγκρίνω. Με βάζεις σε σκέψεις.... Με την 1η ευκαιρία θα το βάλω. Έχεις δίκιο! Δεν με χαλάει καθόλου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 hours ago, Dunyas said:

Έχω το 64αρι, δεν νομίζω ότι αξίζει 300€ για το mix 2 ακόμη και η SE. Η κάμερα του δεν λέει πολλά. Επίσης είναι άγνωστο το πότε θα πάρει Android 9.0! Τέλος, είναι μοντελο του 2017 και η Xiaomi έκοψε ήδη τις αναβαθμίσεις στο mi5 πιο νωρίς από ότι συνήθως! Με ένα 50αρι ακόμα πας στο mi 8 (64αρι).

δεν συμφωνω.Η καμερα του μερα τα σπαει,βραδυ μετρια.Με gcam μια χαρα.

Android 9 δεν θα παρει,η xiaomi δινει παντα μια μονο μια αναβαθμιση εκδοσης android.

Αλλα αυτο δε σε νοιαζει γιατι τα νεα features τα ενσωματωνει στις νεες εκδοσεις miui πού δινει πιο ανοιχτοχερα απο καθε αλλη εταιρια.

Και θα δινει για πολυ καιρο ακομα.Σκεψου οτι σημερα πηρε την τελευταια εκδοση miui 10 το redmi note 3 pro.Τσεκαρε ποτε κυκλοφορησε αυτο,απλα.

Και καμια σχεση το mi8 σε εμφανιση με το mimix2,το mimix 2 δεν παιζεται απλα.

 

Εγω θα πρότεινα παντως οποιος σκεφτεται τωρα να παρει το mimix2 να μην το κανει και να περιμενει να πεσει η τιμη του mimix2s η να δωσει λιγα περισσοτερα και να το παρει τωρα.

Εχω το mimix2,απολυτα ευχαριστημενος.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, azuli είπε

Android 9 δεν θα παρει,η xiaomi δινει παντα μια μονο μια αναβαθμιση εκδοσης android.

Αυτό ισχυει στα redmi. Στις ακρβές της συσκευές δίνει περισσότερες. 

Επεξ/σία από Antretng
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Antretng said:

Αυτό ισχυει στα redmi. Στις ακρβές της συσκευές δίνει περισσότερες. 

τα mi mix ειναι οι ακριβοτερες συσκευες της,αντε μαζι με τα πιο ακριβα mi,και το mimix2 δεν προκειται να παρει 2η αναβαθμιση εκδοσης android.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, azuli είπε

τα mi mix ειναι οι ακριβοτερες συσκευες της,αντε μαζι με τα πιο ακριβα mi,και το mimix2 δεν προκειται να παρει 2η αναβαθμιση εκδοσης android.

Το ξερω οτι ανήκει στις ακριβές της. Έχει βγάλει κάποια ανακοίνωση ότι δεν θα πάρει άλλο update?

Εγώ περισσότερο σχολίασα το ΠΑΝΤΑ που έγραψες. Αυτό ισχύει στις redmi και γενικότερα τις οικονομικές της συσκευές. Στις ακριβότερες συνήθως δίνει περισσότερες (πχ mi5 και mi5s ξεκίνησαν με android 6 και πήραν 7 και 8 update).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, azuli είπε

δεν συμφωνω.Η καμερα του μερα τα σπαει,βραδυ μετρια.Με gcam μια χαρα.

Android 9 δεν θα παρει,η xiaomi δινει παντα μια μονο μια αναβαθμιση εκδοσης android.

Αλλα αυτο δε σε νοιαζει γιατι τα νεα features τα ενσωματωνει στις νεες εκδοσεις miui πού δινει πιο ανοιχτοχερα απο καθε αλλη εταιρια.

Και θα δινει για πολυ καιρο ακομα.Σκεψου οτι σημερα πηρε την τελευταια εκδοση miui 10 το redmi note 3 pro.Τσεκαρε ποτε κυκλοφορησε αυτο,απλα.

Και καμια σχεση το mi8 σε εμφανιση με το mimix2,το mimix 2 δεν παιζεται απλα.

Εγω θα πρότεινα παντως οποιος σκεφτεται τωρα να παρει το mimix2 να μην το κανει και να περιμενει να πεσει η τιμη του mimix2s η να δωσει λιγα περισσοτερα και να το παρει τωρα.

Εχω το mimix2,απολυτα ευχαριστημενος.

Εντάξει, με gcam είμαι και εγώ αλλά όχι και τα σπάει η κάμερα του. Μη γελιομαστε! 

Δεν έχει βγεί χρονοδιάγραμμα για την αναβάθμιση του σε pie αλλά δεν αποκλείεται να έρθει.

Δυστυχώς το mi mix 2s  δεν είχε amoled οθόνη όπως το mi 8. Να προσθέσω ότι το mi8 έχει μεγαλύτερη υποστήριξη από Devs (XDA) σε σχέση με τη σειρά mix.

Τέλος, ευχαριστημένος είμαι και εγώ αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι αξίζει να το αγοράσει κάποιος σήμερα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την σειρά mix δεν την παίρνεις για την δύναμη ή την φωτογραφία. Θα βρεις καλύτερα σε αυτά και φθηνότερα, δεν απέχει και τόσο από το mi note 3 στην camera το οποίο έπαιζε στα 230 πριν κάνα χρόνο +, το Poco ξεκίνησε χαμηλότερα. Για την premiumιλα το παίρνεις, το βγάζεις απ' τη θήκη και χαίρεσαι που το κρατάς. Φυσικά κάποιους δεν τους ενδιαφέρει, κάποιοι το θεωρούν ρηχό κλπ αλλά περί ορεξεως...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...