Προς το περιεχόμενο

Sony PlayStation Classic Κονσόλα 59,90€ - Κωτσόβολος


hasiotis_john

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 ώρες πριν, hasiotis_john είπε

https://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/forhtes-konsoles/190930-sony-playstation-classic

από 99.90 €  -->> 59 ευρώ!
(ΌΦΕΛΟΣ 40.00€)

Το PlayStation Classic θυμίζει το πρώτο PlayStation, με ίδια διάταξη κουμπιών, χειριστήρια και εξωτερική συσκευασία, αλλά έχει μικρότερο μέγεθος, είναι 45% μικρότερο στις πλευρές και 80% μικρότερο σε όγκο από την αρχική κονσόλα. Διατεθεί προεγκατεστημένους 20 κλασικούς και επιτυχημένους PlayStation τίτλους, όπως τα Final Fantasy VII, Jumping Flash!, R4: Ridge Racer Type 4, Tekken 3 και Wild Arms. c10460741-1l.jpg

Εγώ το πήρα από αλλού σφραγισμένο 29,99 ευρώ. χοχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, MikeJ είπε

Κάτι μου λέει θα λάβεις ένα Polystation... :) (Στη καλύτερη)

Γιατί να γίνει αυτό; Επειδή δεν είναι της αντιπροσωπείας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Super!!!αξιζει τοτε για εμενα η αγορα, γιατι θα εχω και μοχλουδακο ps1!παντα ο αγαπημενος μου μοχλος, ο συγκεκριμενος, χωρις τα αναλογικα...oldschool hardcore καταστασεις!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, markoliaz said:

Super!!!αξιζει τοτε για εμενα η αγορα, γιατι θα εχω και μοχλουδακο ps1!παντα ο αγαπημενος μου μοχλος, ο συγκεκριμενος, χωρις τα αναλογικα...oldschool hardcore καταστασεις!

Και θα έχεις και 2 χειριστήρια. Τα βάζεις στο PC σε emulator και είναι σαν να παίζεις το κανονικό playstation. 

Οι μοχλοί δεν πρόσφεραν και κάτι το ουσιαστικό στα πρώτα παιχνίδια. Να είχε μόνο καλύτερο d-pad.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρχισαν τα price match σε Public αλλά και μικρομάγαζα ... και στο εξωτερικό επίσης....ενδεχομένως να μην είναι καν προσφορά αλλά η νέα σταθερή τιμή, φαίνεται να έφαγαν μεγάλη φόλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...