Προς το περιεχόμενο

A&F εκπτώσεις + 20% κουπόνι [ΤΕΛΟΣ]


GrecoPrimo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

απο νούμερα είναι νορμαλ ή έχουν μεγάλη φόρμα επειδή είναι ψηλός λαός?

 

Model is 5'11" wearing Size M 

Δηλαδή φοράει medium λίγο κάτω από 1.80... 

άμα είσαι 1.88 και 98 κιλά...δεν πας για XL>?

Επεξ/σία από F117
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, sxbruno είπε

Ξέρεις αν βάζει και την πρωτοχρονιά γιατί δεν το πρόλαβα.

Είναι πολύ πιθανό να ξαναβάλει, θα πρέπει να έχεις τον νου σου.

Βέβαια αν βάλει κάποιος θα το ανεβάσει εδώ πιστεύω. :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνιμα κάτι παίζει σε "προσφορά" στην A&F πλέον(όπως και στα Hollister που είναι δικά τους).
Μην κοιτάτε καθόλου τις αρχικές, η αλήθεια είναι οτι έχει χάσει πολύ από την προ ετών αίγλη της η μάρκα αλλά ότι έχω πάρει ήταν πολύ ποιοτικό και ειδικά εκτός εποχής μπορείς να χτυπήσεις φοβερά κομμάτια σε πάρα πολύ χαμηλές τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το παρακολουθώ στενά το site , δεν παίζουν μόνιμα οι τιμές της Boxing Day. Όσοι πρόλαβαν χθες. Εκπτώσεις θα γίνουν εννοείται και ακόμα μεγαλύτερες Γενάρη-Φλεβάρη αλλά σε ότι κωδικούς έχουν μείνει. Ήδη από χθες και αρκετά ήδη ήταν εξαντλημένα ή είχαν μόνο πολύ μικρά ή πολύ μεγάλα νούμερα.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα με τους παλιο λαλακες, απαραδεκτοι!!!

Παραγγελια χθες, συνολο 280€, με τις διαφορες εκτπωσεις επεσε στα 75€ τελικη με τα μεταφορικά μεσα. Αφου με ταιλαιπωρησαν και δεν μπορούσα να πληρωσω απο το σαητ τους, τελικά το εκανα τηλεφωνικα μέσω Αμερικής και ολοκληρώθηκε η παραγγελια 

Σημερα βλεπω "backordered - items out of stock". Φυσικα στο σαητ τους ΟΤΙ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ.

Ακυρωσα μαινόμενος παραγγελια.

Αν και μαρεσει η μαρκα, εγω δεν ξανα ακουμπαω το ησοπ τους.

Καλες γιορτες

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, lefgiap είπε

Ελα με τους παλιο λαλακες, απαραδεκτοι!!!

Παραγγελια χθες, συνολο 280€, με τις διαφορες εκτπωσεις επεσε στα 75€ τελικη με τα μεταφορικά μεσα. Αφου με ταιλαιπωρησαν και δεν μπορούσα να πληρωσω απο το σαητ τους, τελικά το εκανα τηλεφωνικα μέσω Αμερικής και ολοκληρώθηκε η παραγγελια 

Σημερα βλεπω "backordered - items out of stock". Φυσικα στο σαητ τους ΟΤΙ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ.

Ακυρωσα μαινόμενος παραγγελια.

Αν και μαρεσει η μαρκα, εγω δεν ξανα ακουμπαω το ησοπ τους.

Καλες γιορτες

Εσυ που δεν είσαι Λαλάκης και είσαι large αγόρασες μόνο πράγματα με έξτρα έκπτωση 50% τα οποία είναι τελευταία κομμάτια και σπασμένα νούμερα. Ομολογείς και μόνος σου , 280 ευρώ αρχική και θα ξόδευες 75 ευρώ , δηλαδή 75% έκπτωση από την αρχική ενώ είσαι τόσο κουβαρντάς που τα υπολόγισες ακριβώς ώστε να τσιμπήσεις τα δωρεάν μεταφορικά.

Και σε πείραξε που για κάτι που θα σου στείλουν δωρεάν και σε περισσότερες από μια αποστολές αν χρειαστεί (το γράφει το σάιτ τους) που κάποιο αντικείμενο δεν ήταν σε στοκ. Χθες ψωνιζε όλη η Ευρώπη από το σάιτ λόγω Boxing Day , τη δίκη σου παραγγελία έβαλαν στο μάτι για να σε ταλαιπωρήσουν.

Και ακυρωσες και μαινόμενος για 75 ευρώ παραγγελία ενώ πήρες 205 ευρώ έκπτωση και δωρεάν εξπρές μεταφορικά.

ΑΣΕ μας ρε φίλε , βγες και ψώνισε στην Ερμού με τα 75 ευρώ που κάνεις και παράπονα...

 

5 ώρες πριν, lefgiap είπε

Ελα με τους παλιο λαλακες, απαραδεκτοι!!!

Παραγγελια χθες, συνολο 280€, με τις διαφορες εκτπωσεις επεσε στα 75€ τελικη με τα μεταφορικά μεσα. Αφου με ταιλαιπωρησαν και δεν μπορούσα να πληρωσω απο το σαητ τους, τελικά το εκανα τηλεφωνικα μέσω Αμερικής και ολοκληρώθηκε η παραγγελια 

Σημερα βλεπω "backordered - items out of stock". Φυσικα στο σαητ τους ΟΤΙ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ.

Ακυρωσα μαινόμενος παραγγελια.

Αν και μαρεσει η μαρκα, εγω δεν ξανα ακουμπαω το ησοπ τους.

Καλες γιορτες

Τέλος μιας και μόλις τώρα το πρόσεξα , εσύ ξαναλέω που είσαι σωστός και δεν είσαι Λαλάκης , δεν βρήκες χρόνο να πατήσεις ένα ευχαριστώ στο μέλος που άνοιξε το θέμα... 

Μόνο να γκρινιάζεις για το 75% έκπτωση που πήρες...

Εχω σταματήσει να ποστάρω προσφορές ΑΚΡΙΒΩΣ για τέτοιες συμπεριφορές.

 

Επεξ/σία από Looter
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα δεν ηταν σε στοκ. ΟΛΑ ξαφνικα εγιναν backorder.

Το οτι ξεχασα να πω ευχαριστώ στον ΤS ειναι το λαθος μου και συμφωνω (το ξεχασα) ωστοσο για τα υπολοιπα διαφωνω.

Οταν βγαζουν προϊόντα σε εκπτωσεις, εκτελω την παραγγελία μου και πληρωνω με την καρτα μου (γιατί το ΡΡ είχε προβλημα) και την επομενη στιγμή (μερα) μου ακυρωνουν την παραγγελία λογω προβλήματος backorder και με κοροϊδεύουν στα μουτρα καθως τα προιοντα υπαρχουν κανονικά τοτε εχω ΚΑΘΕ δικαιωμα να νευριαζω και να αναφερω την εμπειρία μου στο αντίστοιχο θεμα της προσφορας.

Κανε μου τη χαρη χριστουγεννιατικα και της εξυπνάδες και ειρωνιες θα σε παρακαλουσα να τις κρατήσεις για τον εαυτο σου.

Καλές γιορτες "ρε φιλε" με την υπόδειγματικη συμπεριφορά ινσομνιακ! 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, lefgiap είπε

Τιποτα δεν ηταν σε στοκ. ΟΛΑ ξαφνικα εγιναν backorder.

Το οτι ξεχασα να πω ευχαριστώ στον ΤS ειναι το λαθος μου και συμφωνω (το ξεχασα) ωστοσο για τα υπολοιπα διαφωνω.

Οταν βγαζουν προϊόντα σε εκπτωσεις, εκτελω την παραγγελία μου και πληρωνω με την καρτα μου (γιατί το ΡΡ είχε προβλημα) και την επομενη στιγμή (μερα) μου ακυρωνουν την παραγγελία λογω προβλήματος backorder και με κοροϊδεύουν στα μουτρα καθως τα προιοντα υπαρχουν κανονικά τοτε εχω ΚΑΘΕ δικαιωμα να νευριαζω και να αναφερω την εμπειρία μου στο αντίστοιχο θεμα της προσφορας.

Κανε μου τη χαρη χριστουγεννιατικα και της εξυπνάδες και ειρωνιες θα σε παρακαλουσα να τις κρατήσεις για τον εαυτο σου.

Καλές γιορτες "ρε φιλε" με την υπόδειγματικη συμπεριφορά ινσομνιακ! 

Σταμάτα να δυσφημείς το σάιτ.

Αν ολα τα πράγματα είναι διαθέσιμα όπως λες , που ΔΕΝ σε πιστεύω , πάρτους ένα τηλέφωνο και ζητά ένα κωδικό επιπλέον έκπτωσης 20% για να τα πάρεις στην ΙΔΙΑ τιμή...

Να μοιραστώ και εγώ τη χθεσινή εμπειρία μου με το σάιτ.

Ξεκινησα να γεμίζω το καλάθι στις 01:30 το βράδυ ΑΦΟΥ είχα βάλει τον κωδικό για την έξτρα έκπτωση. Μέχρι να αποφασίσω τι θέλω να πάρω είχε πάει 02:15 , δηλαδή είχε αλλάξει η μέρα στην Αγγλία και η προσφορά του επιπλέον 20% είχε λήξει.

ΠΟΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗ ΛΑΛΑΚΙΑ; ΕΓΩ!!

Παρολα αυτά τους πήρα ένα τηλέφωνο , ΝΑΙ 2:30 τα ξημερώματα έχουν υποστήριξη σε αμερικανό νούμερο , τους εξήγησα τη ΒΛΑΚΕΙΑ που έκανα και παρόλα αυτά μου έστειλαν στο μαιλ μου κωδικό μιας χρήσης για 20% έκπτωση...

Τοπ υποστήριξη λοιπόν από το σάιτ και από την εταιρία γενικότερα ακόμα και αν την ΛΑΛΑΚΙΑ την έκανα εγώ μη βλέποντας την ώρα...

Καμία ειρωνία λοιπόν , αν δε σου κάνει αυτού του είδους η εξυπηρέτηση , ψώνισε από ΑΛΛΟΥ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως και εχω για ολα screenshots δεν καταλαβαινω γιατι δλδ θα ελεγα ψεμματα, συνεχιζεις τις προσβολες και ειναι θλιβερο για το υφος του φορουμ 

Ενηγουεη, κατι τετοιες συμπεριφορές σαν την δικη σου κανουν τα καταστηματα να μας γλεντανε 24/7. Φυσικα και θα διαμαρτυρηθω όχι για 75€ , αλλα ακομα και για 1ευρω, ανεξαρτήτως του πόσο εκπτωση μου εκανε η εκαστοτε πολυεθνικη. 

Σε παρακαλω,σταματα να εκτίθεσαι. Το μονο λαθος μου (το μη πατημα λαηκ - σταυρωστε με) στον TS το διορθωσα αμεσως. 

Btw Το μονο που μου δωσανε ειναι ενα 10€ κουπονι, το οποιο οποιος το θελει ας στειλει ενα pm :)

Και πάλι καλες γιορτες, ας το ληξουμε εδω γιατι κανουμε χαητζακ το θεμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά εκτέλεσαν την παραγγελία μου..

Σήμερα πήρα tracking number. 

 

Γενικά το a&f κάνει εξαιρετικές εκτυπώσεις, αρκεί να κινηθείς γρήγορα.. 

 

Επαναλαμβάνω ότι ίσως χρειαζομαστε thread με online προσφορές για ρούχα.. 

Πχ το luisaviaroma έχει εκπτώσεις έως και 70% από εχτές.. 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά εγώ προσωπικά περνώ Hollister  And Fitch  η ποιότητα του ύφασματος πραγματικά είναι σαν βελούδο αντέχουν στο πλυντήριο και στο στέγνωμα (πολλά ρούχα δεν αντέχουν το δυνατό στέγνωμα ) 

Πραγματικά και ειδικά η Hollister είναι και πιο φθηνή βάζεις πολύ καλές τιμές σχεδόν pull and bear κλπ και το πιο σημαντικό έρχονται ναι δεν θα το πιστεύετε σε 1-2 24 ώρα το πολυυ εγ πηρα και νόμιζα πως μου ήρθε κάτι άλλο το έφεραν στο σπίτι μέσα σε χρόνο μηδέν από Ελλάδα ποιο πολύ θα κανά 

Επεξ/σία από xupitera834
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Στις 27/12/2018 στις 9:31 ΜΜ, Looter είπε

Εσυ που δεν είσαι Λαλάκης και είσαι large αγόρασες μόνο πράγματα με έξτρα έκπτωση 50% τα οποία είναι τελευταία κομμάτια και σπασμένα νούμερα. Ομολογείς και μόνος σου , 280 ευρώ αρχική και θα ξόδευες 75 ευρώ , δηλαδή 75% έκπτωση από την αρχική ενώ είσαι τόσο κουβαρντάς που τα υπολόγισες ακριβώς ώστε να τσιμπήσεις τα δωρεάν μεταφορικά.

Και σε πείραξε που για κάτι που θα σου στείλουν δωρεάν και σε περισσότερες από μια αποστολές αν χρειαστεί (το γράφει το σάιτ τους) που κάποιο αντικείμενο δεν ήταν σε στοκ. Χθες ψωνιζε όλη η Ευρώπη από το σάιτ λόγω Boxing Day , τη δίκη σου παραγγελία έβαλαν στο μάτι για να σε ταλαιπωρήσουν.

Και ακυρωσες και μαινόμενος για 75 ευρώ παραγγελία ενώ πήρες 205 ευρώ έκπτωση και δωρεάν εξπρές μεταφορικά.

ΑΣΕ μας ρε φίλε , βγες και ψώνισε στην Ερμού με τα 75 ευρώ που κάνεις και παράπονα...

Τέλος μιας και μόλις τώρα το πρόσεξα , εσύ ξαναλέω που είσαι σωστός και δεν είσαι Λαλάκης , δεν βρήκες χρόνο να πατήσεις ένα ευχαριστώ στο μέλος που άνοιξε το θέμα... 

Μόνο να γκρινιάζεις για το 75% έκπτωση που πήρες...

Εχω σταματήσει να ποστάρω προσφορές ΑΚΡΙΒΩΣ για τέτοιες συμπεριφορές.

 

Στις 27/12/2018 στις 11:33 ΜΜ, Looter είπε

Σταμάτα να δυσφημείς το σάιτ.

Αν ολα τα πράγματα είναι διαθέσιμα όπως λες , που ΔΕΝ σε πιστεύω , πάρτους ένα τηλέφωνο και ζητά ένα κωδικό επιπλέον έκπτωσης 20% για να τα πάρεις στην ΙΔΙΑ τιμή...

Να μοιραστώ και εγώ τη χθεσινή εμπειρία μου με το σάιτ.

Ξεκινησα να γεμίζω το καλάθι στις 01:30 το βράδυ ΑΦΟΥ είχα βάλει τον κωδικό για την έξτρα έκπτωση. Μέχρι να αποφασίσω τι θέλω να πάρω είχε πάει 02:15 , δηλαδή είχε αλλάξει η μέρα στην Αγγλία και η προσφορά του επιπλέον 20% είχε λήξει.

ΠΟΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗ ΛΑΛΑΚΙΑ; ΕΓΩ!!

Παρολα αυτά τους πήρα ένα τηλέφωνο , ΝΑΙ 2:30 τα ξημερώματα έχουν υποστήριξη σε αμερικανό νούμερο , τους εξήγησα τη ΒΛΑΚΕΙΑ που έκανα και παρόλα αυτά μου έστειλαν στο μαιλ μου κωδικό μιας χρήσης για 20% έκπτωση...

Τοπ υποστήριξη λοιπόν από το σάιτ και από την εταιρία γενικότερα ακόμα και αν την ΛΑΛΑΚΙΑ την έκανα εγώ μη βλέποντας την ώρα...

Καμία ειρωνία λοιπόν , αν δε σου κάνει αυτού του είδους η εξυπηρέτηση , ψώνισε από ΑΛΛΟΥ...

Εχεις σταματησει να ποσταρεις για "τετοιες συμπεριφορες", αλλα λαθος συμπεριφορα στο θεμα αυτο, να μου επιτρεψεις να πω, ειναι μονο η δικη σου. Αν λοιπον εχεις σταματησει να ποσταρεις (θυμασαι πιστευω την κουβεντα μας με πμ, σου ειχα πει την γνωμη μου οτι δεν ειναι λογος η διαφορετικη αποψη μελων για μια προσφορα, δεν θα επρεπε να τους δινεις τοση σημασια), θα σου ζητουσα να σταματησεις να σχολιαζεις με τετοιο υφος και ασχημο τροπο προσφορες-θεματα. Δεν ειχα τετοια εικονα για σενα. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...