Προς το περιεχόμενο

Bοήθεια για AMD Rewards


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλή χρονιά σε όλους!

Συγγενικό πρόσωπο μου έδωσε κωδικό για games από τα AMD rewards - ήρθε με αγορά κάρτας - διότι δεν ενδιαφέρόταν για τα συγκεκριμένα καθόλου. Παράλληλα δεν έχει βάλει ακόμη την κάρτα στο σύστημα γιατί χτίζει νέο PC κομμάτι κομμάτι και δεν μπορεί να με εξυπηρετήσει...

Θα ήθελα μια βοήθεια από μέλος του forum που διαθέτει RX570 ή 580 εγκατεστημένη στο σύστημα του κι έχει διάθεση να με βοηθήσει για το claim των games από το AMD rewards.

 

Επεξ/σία από DrFreeman
typos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, DrFreeman είπε

Καλή χρονιά σε όλους!

Συγγενικό πρόσωπο μου έδωσε κωδικό για games από τα AMD rewards - ήρθε με αγορά κάρτας - διότι δεν ενδιαφέρόταν για τα συγκεκριμένα καθόλου. Παράλληλα δεν έχει βάλει ακόμη την κάρτα στο σύστημα γιατί χτίζει νέο PC κομμάτι κομμάτι και δεν μπορεί να με εξυπηρετήσει...

Θα ήθελα μια βοήθεια από μέλος του forum που διαθέτει RX570 ή 580 εγκατεστημένη στο σύστημα του κι έχει διάθεση να με βοηθήσει για το claim των games από το AMD rewards.

Τα παιχνιδια θα τα αποκτησεις σε ψηφιακη μορφη κατεβαζωντας τα απο το steam. Οποτε σα πρωτη φαση αν δεν εχεις account εκει δημιουργησε ενα.

Επειτα φτιαχνεις account αν δεν εχεις εδω, 

https://www.amdrewards.com/

Μετα βαζεις το κωδικο κουπονιου που εχεις κ επειτα σε κατευθυνει μονο του. Σου βγαζει 3 games οπου θα επιλεξεις τα 2 απο τα 3. Στη συνεχεια σου στελνουν στο email σου επιβεβαιωση αγορας και σου λενε οσο το δυνατον γρηγοροτερα θα σου αποστειλνουν σε νεο mail τους κωδικους παιχνιδιων που επελεξες ωστε να τα βαλεις στο steam αποκτωντας ετσι.

Αυτα, ελπιζω να βοηθησα.

Καλη χρονια!

Επεξ/σία από Ronnie1985
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 minutes ago, Ronnie1985 said:

Τα παιχνιδια θα τα αποκτησεις σε ψηφιακη μορφη κατεβαζωντας τα απο το steam. Οποτε σα πρωτη φαση αν δεν εχεις account εκει δημιουργησε ενα.

Επειτα φτιαχνεις account αν δεν εχεις εδω, 

https://www.amdrewards.com/

Μετα βαζεις το κωδικο κουπονιου που εχεις κ επειτα σε κατευθυνει μονο του. Σου βγαζει 3 games οπου θα επιλεξεις τα 2 απο τα 3. Στη συνεχεια σου στελνουν στο email σου επιβεβαιωση αγορας και σου λενε οσο το δυνατον γρηγοροτερα θα σου αποστειλνουν σε νεο mail τους κωδικους παιχνιδιων που επελεξες ωστε να τα βαλεις στο steam αποκτωντας ετσι.

Αυτα, ελπιζω να βοηθησα.

Καλη χρονια!

Ευχαριστώ για τις οδηγίες, αλλά διαθέτω Steam account από το 2004.

Αυτό που χρειάζομαι είναι κάποιον με μια από τις δύο αυτές κάρτες που αναφέρω, ωστε να κάνει το claim για μένα (διαθέτω RX480 και δεν μου επιτρέπει το claim). Συγνώμη αν δεν έγινα κατανοητός...😋

Επεξ/σία από DrFreeman
typos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα στην παρεά. Για να κάνω claim των games από το AMD rewards πρέπει να έχω την ανάλογη κάρτα δηλαδή η μπορώ σε οποιοδήποτε pc?

Θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει?

Επεξ/σία από Masma
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Masma είπε

Καλησπέρα στην παρεά. Για να κάνω claim των games από το AMD rewards πρέπει να έχω την ανάλογη κάρτα δηλαδή η μπορώ σε οποιοδήποτε pc?

Θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει?

Πρέπει να χεις εγκατεστημένη μια εξ αυτών στις οποίες αναφέρεται η προωθητική ενέργεια.αλλιως δε θα στο δεχτει

Επεξ/σία από billeiros
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...