Προς το περιεχόμενο

desktop από e-shop


chris_taras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.e-shop.gr/innovator-3-cyber-value-2200g-me-windows-10-p-PER.908466

παιδιά καλησπέρα,

αξίζει κάτι τέτοιο σε αυτά τα λεφτά μαζί με τα windows που σου δίνει εγκατεστημένα ? υπαρχει κάποια άλλη οικονομική λύση να μου προτείνετε για απλή κυρίως χρήση?

επίσης γνωρίζετε αν μπορώ να παραγγείλω αυτό το desktop η κάτι παρόμοιο από e shop αλλάζοντας πχ το τροφοδοτικό με την αντίστοιχη χρέωση?

ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, chris_taras είπε

https://www.e-shop.gr/innovator-3-cyber-value-2200g-me-windows-10-p-PER.908466

παιδιά καλησπέρα,

αξίζει κάτι τέτοιο σε αυτά τα λεφτά μαζί με τα windows που σου δίνει εγκατεστημένα ? υπαρχει κάποια άλλη οικονομική λύση να μου προτείνετε για απλή κυρίως χρήση?

επίσης γνωρίζετε αν μπορώ να παραγγείλω αυτό το desktop η κάτι παρόμοιο από e shop αλλάζοντας πχ το τροφοδοτικό με την αντίστοιχη χρέωση?

ευχαριστώ!

Στα ίδια χρήματα κάνεις PC με πολύ καλύτερη μητρική και επώνυμο τροφοδοτικό. Μην το σκέφτεσαι καν ειδικά από την στιγμή που πολλά καταστήματα στο συναρμολογούν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, andreasece said:

Ε το παρακάνατε ρε παιδιά. Διαβάστε λίγο που να γράψετε τι

Σωστος. Το μονο που επιτυγχανεται ειναι να αποδυναμωνουμε την ενοτητα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, chris_taras είπε

https://www.e-shop.gr/innovator-3-cyber-value-2200g-me-windows-10-p-PER.908466

παιδιά καλησπέρα,

αξίζει κάτι τέτοιο σε αυτά τα λεφτά μαζί με τα windows που σου δίνει εγκατεστημένα ? υπαρχει κάποια άλλη οικονομική λύση να μου προτείνετε για απλή κυρίως χρήση?

επίσης γνωρίζετε αν μπορώ να παραγγείλω αυτό το desktop η κάτι παρόμοιο από e shop αλλάζοντας πχ το τροφοδοτικό με την αντίστοιχη χρέωση?

ευχαριστώ!

image.png.7fe25d4ef335b08f3c8309b8f8278302.png

Δες λίγο αυτό που σου έφτιαξα και σύγκρινέ το με το innnovator. Τα parts αυτά παρεμπιπτόντως αν τα αγοράσεις από skroutz και όχι απο eshop θα έρθεις κοντα στα λεφτά του κουτιού που έστειλες. ΟΧΙ ΕΤΟΙΜΑ PC

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άλλαξε και μάρκα/μοντέλο SSD και είσαι σωστός. Όχι και 50% πάνω επειδή είναι Samsung. Με λίγα παραπάνω παίρνεις 500άρη SSD πλέον.

https://www.skroutz.gr/s/9268579/Sandisk-SSD-Plus-240GB-530MB-s.html

και μητρική βάζουμε με B450 πλέον για 3€ διαφορά: https://www.e-shop.gr/mitriki-asrock-b450m-hdv-retail-p-PER.529042

Επεξ/σία από mpokwsths
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για αρχη σιγουρα δεν επρεπε να το ποσταρεις εδω!! Γενικα δεν αξιζουν τα ετοιμα πισι, ΑΛΛΑ δεν μπορουμε ολοι να παιρνουμε κομματια απο εδω και απο εκει και να τα συναρμολογουμε, οπως θα σου πουν οι περισσοτεροι εδω μεσα να κανεις. Οποτε τουλαχιστον το συγκεκριμενο ειναι αρκετα καλο για αυτα που εχει μεσα και γενικα ειναι και καλη η τιμη του συν οτι εχεις και τα windows 10 μαζι, οποτε γνωμη μου ειναι οτι αξιζει, για απλη χρηση. (για καποιον που δεν μπορει η δεν θελει να φτιαξει μονος του υπολογιστη)

Επεξ/σία από darksoul93
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια υπαρχουν ατομα που δεν γνωριζουν πως να φτιαξουν το δικο τους PC κομματι-κομματι. @chris_taras Αν είσαι ενας απο αυτους, τοτε αυτο δεν είναι κακο build.

Αλλιως οπως λενε και οι υπολοιποι, γενικα χανεις αρκετο value απο τα ετοιμα PC.

Επεξ/σία από mic_pl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, leros2004 είπε

Για αρχή δεν έπρεπε να απαντήσετε καν.... Τσεκαρετε προφίλ και θα καταλάβετε

αυτό για το προφίλ δεν ξέρω γιατί το πες φίλε μου.τι εννοεις ? δεύτερον αν το ποσταρα λάθος πες μου που να συνεχίσω τη συζήτηση. 

παιδιά ευχαριστώ για τις απαντήσεις και εφ όσον είμαι σε λάθος ενότητα πείτε μου που να ποσταρω γιατί το κάνα κάπως βιαστικά.

απλά σκεφτόμουν ότι πρέπει να πληρώσω και για το λειτουργικό και για οθόνη και ανεβαίνω πολύ στα λεφτά.ήθελα να δώσω γύρω στα 500 γενικά. αν έχετε κάποιες προτάσεις ενημερώστε με ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απ' ό,τι φαίνεται το Νοέμβριο ήξερες που να το ποστάρεις και μετά το ξέχασες.

26 λεπτά πριν, leros2004 είπε

Για αρχή δεν έπρεπε να απαντήσετε καν.... Τσεκαρετε προφίλ και θα καταλάβετε

 

Επεξ/σία από DownUNDERground
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, aXer είπε

Δες αυτό, πριν συνεχίσεις

Και μονο που λεει τον κοσμο Ηλιθιο αυτος ο τυπος δεν θα εβλεπα κανενα κλιπακι του. Ναι οι ετοιμοι δεν προσφερουν κατι και ειναι σαπιοι αλλα αφενος αυτο το ξερουμε απο παντα οσοι ασχολουμαστε και αφετερου πολλοι τους αγοραζουν επειδη απλα Δεν ξερουν, το να τους λες Ηλιθιους σε κανει μεγαλυτερο Ηλιθιο κατεμε.

  • Like 6
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Και μονο που λεει τον κοσμο Ηλιθιο αυτος ο τυπος δεν θα εβλεπα κανενα κλιπακι του. Ναι οι ετοιμοι δεν προσφερουν κατι και ειναι σαπιοι αλλα αφενος αυτο το ξερουμε απο παντα οσοι ασχολουμαστε και αφετερου πολλοι τους αγοραζουν επειδη απλα Δεν ξερουν, το να τους λες Ηλιθιους σε κανει μεγαλυτερο Ηλιθιο κατεμε.

Καλά μην κολλάς στην ετικέτα. Μια αποτυχημένη αντιγραφή της ονομασίας των πασίγνωστων αμερικάνικων οδηγών "for dummies" έχει κάνει ο τύπος στα βίντεό του. Μη μένεις εκεί. Αν δεις μερικά θα καταλάβεις ότι είναι αρκετά αναλυτικός και ο τίτλος απλά σε παραπλανά ως προς το περιεχόμενο. Μην τα παίρνετε όλα επί προσωπικού στην τελική.😄

Επεξ/σία από DownUNDERground
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...