Προς το περιεχόμενο

[Φορητη Κονσολα] Nintendo New 3DS XL (SNES Edition) 131€ @ Κωτσοβολος [ΤΕΛΟΣ]


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/dsi-3ds/konsola-dsi-3ds/177622-nintendo-new-3ds-xl-nes-limited-edition

Σκρουτζ επομενη τιμη 195€

Επεξ/σία από paparockas
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το χτύπησα για τη συλλογή το πρωί γύρω στις 9 και το πληρωσα με κάρτα με αποστολή στο χώρο μου.

Ελπίζω να μη φάω άκυρο. Θα δείξει...…….

Ευχαριστώ τον ts!

Επεξ/σία από gust
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πρόλαβα και έριξα παραγγελία πριν κανένα 3ωρο με αντικαταβολή. Βλέπουμε

Επεξ/σία από petran91
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γ@μ@ τις προσφορες για τα 10 κομμάτια που οποιος προλαβε τα πηρε...... ενα απο τα πιο ωραια σκιν που εχει βγαλει η ninty ..... το 3ds εχει πολύ μεγαλο παρελθον και αυτο του δινει πολυ μελλον για οποιον δεν εχει ασχοληθεί μαζι του...... Εχει πολλα και απιστευτα παιχνιδια και δυστηχος σε κανεναν emu δεν μπορεις να τα ευχαριστηθεις.........!

Εγω εχω μονο 8 στην συλλογή μου 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θενξ, τσίμπησα και εγώ ένα μόλις βγήκε. Αποστολή και πληρωμή με κάρτα. Ελπίζω και εγώ να μην φάμε κάνα άκυρο με τους απατεώνες του Αιλαδιστάν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά ήρθε το άκυρο εδώ. Έλεος γμτχτ...

edit: Μετά από επικοινωνία, και καθώς το συγκεκριμένο έχει τελειώσει από την αντιπροσωπεία, μου αντιπρότειναν την αντίστοιχη του Metroid στα ίδια χρήματα. Φυσικά βέβαια δεν έχουν ιδέα για το ποτε, οπότε επειδή δεν έχω όρεξη να δίνω δάνεια σε ελληνικά καταστηματακια η παραγγελία έφυγε για ακύρωση. Έχω την περιέργεια να δω πόσο καιρό θα κάνουν να επιστρέψουν τα χρήματα.

Αν και ήταν η πρώτη φορά που την πατάω απο αυτό το μαγαζάκι, για εμένα τελείωσε πλέον.

Επεξ/σία από non-serviam
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, non-serviam είπε

Τελικά ήρθε το άκυρο εδώ. Έλεος γμτχτ...

edit: Μετά από επικοινωνία, και καθώς το συγκεκριμένο έχει τελειώσει από την αντιπροσωπεία, μου αντιπρότειναν την αντίστοιχη του Metroid στα ίδια χρήματα. Φυσικά βέβαια δεν έχουν ιδέα για το ποτε, οπότε επειδή δεν έχω όρεξη να δίνω δάνεια σε ελληνικά καταστηματακια η παραγγελία έφυγε για ακύρωση. Έχω την περιέργεια να δω πόσο καιρό θα κάνουν να επιστρέψουν τα χρήματα.

Αν και ήταν η πρώτη φορά που την πατάω απο αυτό το μαγαζάκι, για εμένα τελείωσε πλέον.

Ελπίζω να ξεμπερδέψεις γρήγορα, εγώ μια εκθεσιακη οθόνη που τους επέστρεψα από τις 2 Ιανουαρίου ακόμα να πάρω την επιστροφή χρημάτων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να σκεφτεί κάνεις ότι έπαιζε στα 140 στα black Friday ,αν κάποιος δεν θέλει το 3d παίζει συχνά πυκνά το 2ds xl με τον φόρτιση μάλιστα από Γερμανικά Αμαζόνιο στα 140

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφαγα κι εγώ άκυρο για το snes edition αλλά μου προτείναν το Metroid edition στην ίδια τιμή το οποίο όμως θα κάνει 10 μέρες να παραδοθεί. Προσωπικά συμφώνησα να περιμένω καθώς με εξαργύρωση και κάτι πόντων που είχα, μου βγήκε στα 94€. Αν εξαντληθεί η υπομονή μου, θα δω τι θα κάνω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το άκυρο πως σας ήρθε? Όλοι πληρώσατε με κάρτα όσοι το φάγατε?

Εμένα δεν με έχουν πάρει ακόμα και έχω βάλει αντικαταβολή. Παίζει να μην έχω καν αντιπρόταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...