Προς το περιεχόμενο

[Ποντικι Ασυρματο] Logitech MX Master 2s Light Grey 59€ @amazon.fr [Μονο για Prime μελη]


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.amazon.fr/Logitech-Master-Souris-Bluetooth-Windows/dp/B07258RYLG

τιμη σκρουτζ 79€

Update: Πλεον ειναι διαθεσιμο μονο για Prime μελη με λιγο χαμηλοτερη τιμη

Επεξ/σία από paparockas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, cineaste είπε

Καλύτερα αυτό το Corsair, ειδικά αν κάποιος το θέλει κυρίως για gaming.

Ειλικρινα δεν εχει καμια σχεση το ενα με το αλλο σε χρηση. To ΜΧ 2s ειναι για χρηση γραφειου αποκλειστικα.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ καλή προσφορά, απλά το άσπρο χρώμα λερώνει εύκολα:

Δείτε εδώ:

https://community.logitech.com/s/question/0D55A000079hNVLSA2/mx-master-2s-white-dirt-magnet-edition

Φανταστείτε τί μπίχλα μαζεύουν τα σκούρα που δεν τη βλέπουμε...!

Επεξ/σία από studiokristo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, christakos07 είπε

Ποντικάρα all around. Αγόρασα το μαύρο σε προσφορά του amazon.it.

Ξεκάθαρα ότι καλύτερο έχω πιάσει. Στα υπόψιν ότι δεν ασχολούμαι με το gaming!

Στο Amazon.it το μαύρο το έχει τώρα 10 ευρώ φθηνότερο από το skroutz. Το βρήκες ακόμα φθηνότερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, studiokristo είπε

Στο Amazon.it το μαύρο το έχει τώρα 10 ευρώ φθηνότερο από το skroutz. Το βρήκες ακόμα φθηνότερα;

Δεν εχεις καταλαβει πως λειτουργει η φαση... τελικη τιμη με μεταφορικα μεσα βγαινει 74,22€ αυτο που λες απτο ιταλικο, η προσφορα που επαιξε ηταν αυτη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το έχω αυτό (2s) και παίζω και παιχνίδια, αλλά δεν με λες και gamer με τη σύγχρονη έννοια. Σίγουρα θα πάρω και κτ για καθαρό Gaming. Τα σπάει. Πάνω από μήνα κραταει η μπαταρία του και παιρνάω ώρες την ημέρα, όχι αστεία. Φορτίζει σε κάνα 4ωρο αν θυμάμαι καλά. Προγραμματίζονται τα πλήκτρα του για κάθε πρόγραμμα ξεχωριστά και κάνεις τα πάντα με αυτό (άπειρες δυνατότητες) πχ να ανανεώνεται η σελιδα του Chrome με ένα κουμπάκι ή να πατιέται το pause σε ένα media player αλλά το ίδιο το κουμπί να είναι κτ άλλο σε άλλο πρόγραμμα (πχ επικολληση). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω ότι κάνουν μια γύρα τα Amazon και το βάζουν στα 60. Άρα αυτή είναι η κανονική του τιμή. Εγώ πήρα το μπλε από .de πριν 15 μέρες +7€ μεταφορικά. Ότι καλύτερο έχω πιάσει σε mouse. Με το κωλό mamba που είχα και πόναγε το χέρι μου. Εντάξει, με καταλάβατε, δεν είμαι gamer.

Χωρίς πλάκα, το darkfield δεν υπάρχει, πιάνει όπου να'ναι, εργονομία απίστευτη, οριζόντιο scroll wheel στον αντίχειρα, και όλα προγραμματιζόμενα.Επίσης συνδέεται μέχρι και με 3 πράγματα, είτε μέσω bluetooth, είτε μέσω του dongle του. Με τσιγκλίσατε και άνοιξα το options και δεν έχω εκμεταλευτεί ούτε το 1/4. Θέλω δουλίτσα.

Α έχει και το flow, ένα ψαρωτικό πράμα αν έχετε διάφορους υπολογιστές στη σειρά. Ίσως και security risk, δεν ξέρω, δεν το χρησιμοποιώ.

Για production χρήση είναι ότι καλύτερο υπάρχει στην αγορά, θα τα βγάλει τα λεφτά του.

On the downside, πάει από το παράθυρο για αριστερόχειρες. Επίσης το back button είναι λίγο ψηλά. Επίσης είναι λίγο βαρύ. Αν σας πειράζει, εγώ το βάζω στα συν αυτό.

Μπορείτε να πάτε σε κάνα public να το χουφτώσετε να δείτε αν σας κάνει, η συσκευασία του ανοίγει και το βλέπεις και το πιάνεις (πάνω από πλαστικό), αλλά καταλαβαίνεις αν κάνει στο χέρι σου ή όχι.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα το προηγουμενο Mx master πριν 10 μερες απο amazon.it . Οτι καλυτερο εχω πιασει στα χερια μου για τη δουλειά που κανω ( editing audio - video ) . Σκεφτομαι πολυ σοβαρα να αγορασω δευτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Pavlosval είπε

Πήρα το προηγουμενο Mx master πριν 10 μερες απο amazon.it . Οτι καλυτερο εχω πιασει στα χερια μου για τη δουλειά που κανω ( editing audio - video ) . Σκεφτομαι πολυ σοβαρα να αγορασω δευτερο

Δεν χρειαζεται. Συνηθως αυτην η σειρα ειναι σε διαθεσιμοτητα αρκετα χρονια. Μεχρι πριν 4 χρονια εβρισκες το original ΜΧ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και υπαρχει το thread, usb bt βρισκουμε Ελλαδα? Θελω για να μην παιζω με το βαλε βγαλε το usb σε καθε συσκευη. 

12 ώρες πριν, Pavlosval είπε

Πήρα το προηγουμενο Mx master πριν 10 μερες απο amazon.it . Οτι καλυτερο εχω πιασει στα χερια μου για τη δουλειά που κανω ( editing audio - video ) . Σκεφτομαι πολυ σοβαρα να αγορασω δευτερο

Αν πηρες το 1ο, αξιζει να παρεις το 2ο για την μπαταρια του. Με νορμαλ χρηση, στο λαπτοπ, το φορτιζω καθε 2-3 μηνες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Εγώ περίπου ενα 20-30% παίζω το mouse στο αριστερό για να χαλαρώνει το δεξί. Είναι usable το mouse με το αριστερό ή είναι strictly για δεξί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...