Προς το περιεχόμενο

Επιλογή συσκευής


ikaruga24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, vargas είπε

Είναι δικαρτο το poco με micro sd card και εινσι splash proof

Τα είπαμε φίλε μου, Διεγράφη το συγκεκριμένο, δεν καλύπτει τις προδιαγραφές μου και συν της άλλης δεν έχει και nfc που μου είναι απαραίτητο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, ikaruga24 είπε

Τα είπαμε φίλε μου, Διεγράφη το συγκεκριμένο, δεν καλύπτει τις προδιαγραφές μου και συν της άλλης δεν έχει και nfc που μου είναι απαραίτητο. 

Δεν διαφωνώ απλά αυτά που έγραψες δεν ισχύουν καρτα sd παίρνει με δύο κάρτες και splash proof είναι. Αυτό λέω για τα υπόλοιπα συμφωνώ 

Επεξ/σία από vargas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, vargas είπε

Δεν διαφωνώ απλά αυτά που έγραψες δεν ισχύουν καρτα sd παίρνει με δύο κάρτες και splash proof είναι. Αυτό λέω για τα υπόλοιπα συμφωνώ 

Το poco έχει hybrid υποδοχή οπότε δεν παίρνει 2 sim με SD ταυτόχρονα οπότε ισχύει. Επίσης ούτε επίσημα διαθέτει κάποια μορφή αδιαβροχοποιησης όπως ip ή nano. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ikaruga24 είπε

Το poco έχει hybrid υποδοχή οπότε δεν παίρνει 2 sim με SD ταυτόχρονα οπότε ισχύει. Επίσης ούτε επίσημα διαθέτει κάποια μορφή αδιαβροχοποιησης όπως ip ή nano. 

Εχει ιδια αδιαβροχοποιηση με ακριβοτερα τηλεφωνα. Απλα για να μεινει το κοστος χαμηλο δεν πηρε επισημη πιστοποιηση ip68

2 ώρες πριν, ikaruga24 είπε

Το poco έχει hybrid υποδοχή οπότε δεν παίρνει 2 sim με SD ταυτόχρονα οπότε ισχύει. Επίσης ούτε επίσημα διαθέτει κάποια μορφή αδιαβροχοποιησης όπως ip ή nano. 

Εχει ιδια αδιαβροχοποιηση με ακριβοτερα τηλεφωνα. Απλα για να μεινει το κοστος χαμηλο δεν πηρε επισημη πιστοποιηση ip68

https://www.google.com/amp/s/m.gsmarena.com/motorola_moto_z3_play-ampp-9003.php

Και ουτε το "δικο" σου ειναι ip68.... Απλα splash resistant... Και με sd636 και οχι sd845

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...