Προς το περιεχόμενο

Το επερχόμενο vivo APEX 2019 ενδέχεται να μην διαθέτει πλήκτρα ή υποδοχές


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν δεν έχει 8 κάμερες δεν το θέλω.

Α! Επίσης να πω και τις λέξεις Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple γιατίτόσα μηνύματα και μόνο μια φορά την είδα γραμμένη... Δε μπορεί σε μια ολόκληρη σελίδα να μην αναφερθεί 7-8 φορές τουλάχιστον...

Δε βλέπω ζωντάνια σήμερα...

Επεξ/σία από johncorfas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, johncorfas είπε

Αν δεν έχει 8 κάμερες δεν το θέλω.

Α! Επίσης να πω και τις λέξεις Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple γιατίτόσα μηνύματα και μόνο μια φορά την είδα γραμμένη... Δε μπορεί σε μια ολόκληρη σελίδα να μην αναφερθεί 7-8 φορές τουλάχιστον...

Δε βλέπω ζωντάνια σήμερα...

Αν δεν είναι το θέμα για απλ τι ζωντάνια περίμενες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, chrisxpap είπε

Αν δεν είναι το θέμα για απλ τι ζωντάνια περίμενες.

Γιατί στα αλλά που γράφουν για Apple αφορουν την Apple?

Βγάζει η Χ εταιρεια ακριβό κινητό για το οτι είναι καλυτερο απο Apple γράφουν.

Βγάζει φθηνό κινητό "value for money", γράφουν,  "καμια σχέση με τα υπερτιμημένα της Apple "...

Μάλλον είσαι καινουριος... Δεν εξηγειται αλλιως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Plapoutas είπε

Ασύρματη φόρτιση.. μάλιστα. Όταν τα σπίτια τα μαγαζιά και τα αυτοκίνητα μας θα είναι εξοπλισμένα με ασύρματη φόρτιση που να είναι γρήγορη τότε το συζητάμε. Μέχρι τότε θα είναι ένα πρωτότυπο. Επίσης η ασύρματη φόρτιση να είναι πραγματικά ασύρματη. Δεν μπορώ να φανταστώ να είμαι ξαπλωμένος στον καναπέ το βράδυ να θέλω να χρησιμοποιήσω το κινητό φορτίζοντας το και να μην μπορώ. Τι μόδα είναι και αυτή να αφαιρούν τις θύρες;

Δεν έχεις άδικο, συμφωνώ. Πάντως αυτό που αναφέρεις καλύτερα να το πούμε "απομακρυσμένη φόρτιση". 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, keysmith είπε

αυτό που το να ΜΗΝ έχει καμία είσοδο (φυσική) πλήκτρων ή βύσματος είναι.. πρόοδος θέλω κάποιος να μου το τεκμηριώσει.. 

Εγώ εκτός ότι δε θα κάνεις καλά τη δουλειά σου για αρκετούς λόγους εκτός της θεωρητικά καλύτερης αδιαβροχοποίησης δεν βλέπω άλλο (θετικό) λόγο. 

Το οποίο όμως είναι δευτερεύων ως θέμα. Ποτέ μου δεν έβρεξα κινητό και στην τελική μια χαρά αδιάβροχα τηλέφωνα υπάρχουν με βύσματα και κουμπιά να κάνεις τη δουλειά σου πιο άνετα. 

Οι εταιρίες όμως σου δίνουν τέτοια πιασάρικα και άνευ ουσίας χαρακτηριστικά αλλά δεν λύνουν το κυριότερο πρόβλημα που έχουν και δεν είναι άλλο ότι ΟΛΑ περίπου τα "φυσιολογικά" κινητά σπάνε σαν πιάτα αμα πέσουν κάτω. Σαν να ήταν πιάτα!!! Ήμαστε στο 2019 και το κινητό είναι off με μία πτώση!!! (κατα τη γνώμη μου δεν έχει σχέση με αδυναμία να τα κάνουν γερά αλλά είναι επίτηδες όπως έχω πει αλλού για να τα αλλάζεις συχνότερα)

Δεν συζητάω τα αστεία ονόματα gorilla glass που έχουν τα ψεύτικα γυαλιά που έχουν οι οθόνες τους. Που αναγκάζουν όλο τον κόσμο να έχει θήκες και έξτρα γυαλιά από πάνω αντί να βγει από το εργοστάσιο όπως έπρεπε γερό να μην σπάει.. (κάτι σαν τα rugged αλλά ας μην ήταν χοντρά και ας μην ήταν τόσο γερά. Υπάρχει και μέση λύση, κάτι σαν ενσωματωμένη θήκη). Κινητά 1000€ σπάνε με ένα πέσιμο σαν να ήταν πιάτα το 2019 με νανοτεχνολογίες και κουραφέξαλα στα υλικά.. και δεν μπορούν να το "φτιάξουν" αυτό το ζήτημα.. χμμμ δε νομίζω.. 

Οπότε ας φτιάξουν την θραύση και ας αφήσουν τα κουμπιά για δεύτερο ζήτημα. 

Δυστυχώς αν κάτι κράταγε επ'απειρον, η οικονομία και άρα η τεχνολογία δεν θα προχωρούσαν με αυτό το ρυθμο.....όπως το παράδειγμα της πρώτης λάμπας που κατασκευάστηκε ποτέ που λειτουργεί ακόμα μέχρι σήμερα αναμμένη κάπου στις Ηνωμένες πολιτείες. Οι εταιρείες έτσι δεν θα είχαν κέρδος να παράξουν και να εξελιχθούν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεινόσαυροι του Insomnia, περιμένετε να δούμε τι θα μας παρουσιάσουν.

Καιρός για μια ανανέωση στο σχήμα και στις υποδοχές των κινητών. Είναι όλα ίδια! Έλεος!

Πολλοί θέλουν κάτι διαφορετικό, που να ξεχωρίζει. Όπως τα ωραία τέλη του 90 αρχές του 2000 που είχαμε απ' όλα τα σχήματα χρώματα κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, johncorfas είπε

Γιατί στα αλλά που γράφουν για Apple αφορουν την Apple?

Βγάζει η Χ εταιρεια ακριβό κινητό για το οτι είναι καλυτερο απο Apple γράφουν.

Βγάζει φθηνό κινητό "value for money", γράφουν,  "καμια σχέση με τα υπερτιμημένα της Apple "...

Μάλλον είσαι καινουριος... Δεν εξηγειται αλλιως...

Δεν αντιλέγω ότι και σε άρθρα για άλλα κινητά θα υπάρχουν κάποια σχόλια για απλ, αλλά τα σχόλια όταν το θέμα είναι η απλ είναι διπλάσια σε σχέση με τα άλλα θέματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...