Προς το περιεχόμενο

[Μνήμη DDR4] G.Skill Ripjaws V 32GB DDR4 Kit (2x16) 3200MHz CL14 (Samsung B-Die) με 221€ @ amazon.es [ΤΕΛΟΣ - ΑΚΥΡΑ]


mpokwsths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

26 λεπτά πριν, Ηλίας_1988 είπε

Είδα αυτήν την προσφορά και μόλις παρατήρησα ότι η παραλαβή θα είναι από 1-3 μήνες κάθησα και σκέφτηκα ότι σε 3 μήνες μπορείς να βρεις καλύτερη προσφορά, για να έχεις χρόνο (εαν έχεις βέβαια σκοπό να της πάρεις)  να περιμένεις τόσο καιρό τότε σίγουρα δεν θα έχεις πρόβλημα να περιμένεις κάποια άλλη προσφορά που θα την έχουν άμεσα διαθέσιμη, δεν ξέρω κατα πόσο άξιζε ο κόπος, προσωπικά έχω της ραμ από κωτσοβολο από black friday ίσως για αυτό μου κακοφανηκε. Ελπίζω όσοι της χτύπησαν όλα να πάνε καλά και να παραλάβουν όσο τον δυνατόν γρηγορότερα. 

Τα χρήματα τα τραβάνε λιγο πριν την αποστολή.Εχεις ολο το διάστημα να ακυρώσεις.Οπότε ας βγει κατι καλυτερο ,εδω είμαστε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Ηλίας_1988 είπε

Είδα αυτήν την προσφορά και μόλις παρατήρησα ότι η παραλαβή θα είναι από 1-3 μήνες κάθησα και σκέφτηκα ότι σε 3 μήνες μπορείς να βρεις καλύτερη προσφορά, για να έχεις χρόνο (εαν έχεις βέβαια σκοπό να της πάρεις)  να περιμένεις τόσο καιρό τότε σίγουρα δεν θα έχεις πρόβλημα να περιμένεις κάποια άλλη προσφορά που θα την έχουν άμεσα διαθέσιμη, δεν ξέρω κατα πόσο άξιζε ο κόπος, προσωπικά έχω της ραμ από κωτσοβολο από black friday ίσως για αυτό μου κακοφανηκε. Ελπίζω όσοι της χτύπησαν όλα να πάνε καλά και να παραλάβουν όσο τον δυνατόν γρηγορότερα. 

Να πέσουν αυτές οι μνήμες από τα 400+ ευρώ στα 150 γιατί για αυτό μιλάμε αποκλείεται στους επόμενους τρεις μήνες πιστεύω.

Να εμφανιστεί άλλη προσφορά σε δύο dimms παίζει.

115 ευρώ τα 16 gb σου βγαίνουν που με σημερινές τιμές είναι εντελώς normal.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μαζί με 16gb 2133 DDR4 μνημες, με διαφορετικό CAS και latency δουλευουν? Και επίσης σε μητρική που λέει οτι υποστηρίζεις 2133 μνήμες πειράζει που θα συγχρονίζονται στα 2133? Γίνεται να αυξηθεί με ΧΜΡ? μιλάμε για build με CPU I7 6700 και μητρική B150N Phoenix wifi 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, mpokwsths είπε

Ναι αμέ! 

Εννοείται οτι θα δουλεύουν ... στα 2133, αντέ στα 2400 όλες. 

😆

Ναι αλλά θα δουλεύουν? Τις έχω βρεί απο φίλο με 250 ευρώ με απόδειξη κτλ και το σκέφτομαι πάρα πολύ. Μπορώ να τις χρησιμοποιήσω και για άλλο build αργότερα. Βλέπω οτι οι φτηνότερες πάνε στα 190 ευρώ οπότε δεν βλέπω και τεράστια διαφορά στην τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/1/2019 στις 7:10 ΜΜ, mpokwsths είπε

221€ τελική τιμή αλλά εκτός αποθέματος. Παραγγέλλουμε και όποτε θέλουμε ακυρώνουμε.

Είναι Samsung B-Die IC που σημαίνει ότι είναι ότι καλύτερο υπάρχει σε μνήμες. Και για AMD και για Intel.

3200 14-14-14-34

https://www.amazon.es/gp/product/B01ASEFP8Y/

Ελλάδα ακόμα λίγο και πάμε στα διπλάσια: https://www.skroutz.gr/s/8791264/G-Skill-RipjawsV-32GB-DDR4-3200MHz-F4-3200C14D-32GVR.html

Καλησπέρα, μόλις έλαβα ακυρωτικό email για τις μνήμες της προσφροάς...

"Sorry to inform you that due to lack of availability, we can not provide the following products of your order. "
 

Αναμενόμενο εν μέρει αλλά κρίμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...