Προς το περιεχόμενο

KINGDOM( for Zombie lovers)


Ghost1978

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νέα εισοδος στο NETFLIX , Κορεάτικο, αρκετά καλή ιδέα με ωραίο σενάριο , σπαθια και ζομπι, τι αλλο να ζητήσει κανεις:D

Αξίζει να το δείτε, περισσοτερες πληροφοριες εδω !

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 129
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εξαιρετικη καλα που ανοιξες θεμα. 2 επεισοδια ειδα και παει μπαλα. 6 επεισοδια και δεν κανει καθολου κοιλια. Το netflix εχει βρει τη μαγικη συνταση και μας εχει προσφερει εξαιρετικα αποτελεσματα τα τελευταια χρονια. Οι σειρες που πανε 22-24 επεισοδια το χρονο απλα κανουν τεραστιες κοιλιες. Με 6-10 επεισοδια τη σεζον απλα εχεις ενα πολυ καλο αποτελεσμα χωρις filler κτλ. Δειτε την και πεταξτε στον καδο το walking dead.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Ghost1978 είπε

Νέα εισοδος στο NETFLIX , Κορεάτικο, αρκετά καλή ιδέα με ωραίο σενάριο , σπαθια και ζομπι, τι αλλο να ζητήσει κανεις:D

Αξίζει να το δείτε, περισσοτερες πληροφοριες εδω !

Την εχω τσεκαρει και ελεγα εδω και καιρο να την ξεκινησω, φαινεται πολυ καλη παντως. Την ειδες απ οτι καταλαβα, γνωμουλα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετά καλή..ειναι πραγματικα καλη δουλειά  τόσο σε σενάριο όσο και σε σκηνοθεσία ...και το βασικο , βλεπεις ζομπι σε UHD😀😀

Έχει τα κλισέ του αλλά ως Κορεατικο έχει τη δική του προσέγγιση καθώς και χιούμορ. 

Μιας και είμαι φαν των μετα-αποκαλυπτικων και ζόμπι γενικώς έχω δει αρκετά και τουλάχιστον από σειρές παίζει και να είναι το καλύτερο που έχω δει στο είδος του μετά το WD( μην ανοίξουμε εδώ συζήτησή για την κοιλιά που έχει κάνει).

Δεν θέλω να πω πιο πολλά, δώστε μια ευκαιρία και πιστεύω δεν θα χάσετε. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ δυνατή σειρά, ειναι στα top watchs!

Filler δεν παίζει ούτε λόγος, προχωρά γρήγορα το πράγμα, φοβερή φωτογραφία και πολυ καλή σκηνοθεσία!
Μέσα σε όλα αυτά είναι και πολύ καλή και προσεγμένη παραγωγή, δεδομένου ότι παραγωγές που είναι σε themed εποχές είναι κάτι τις πιο δύσκολες, αλλα τα κατάφεραν πολύ καλα!

 

Όσον αφορά Season 2, έχει πάρει το ΟΚ, λένε τα γυρίσματα θα τραβήξουν μέχρι Ιούνιο, οπότε ίσως το δούμε πάλι τετοια εποχή του χρόνου :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, Nikosgiann είπε

πολυ δυνατή σειρά, ειναι στα top watchs!

Filler δεν παίζει ούτε λόγος, προχωρά γρήγορα το πράγμα, φοβερή φωτογραφία και πολυ καλή σκηνοθεσία!
Μέσα σε όλα αυτά είναι και πολύ καλή και προσεγμένη παραγωγή, δεδομένου ότι παραγωγές που είναι σε themed εποχές είναι κάτι τις πιο δύσκολες, αλλα τα κατάφεραν πολύ καλα!

Όσον αφορά Season 2, έχει πάρει το ΟΚ, λένε τα γυρίσματα θα τραβήξουν μέχρι Ιούνιο, οπότε ίσως το δούμε πάλι τετοια εποχή του χρόνου :(

Mου τη σπάει που πολλές σειρές αργούνε τόσο πολύ να δώσουν την επόμενη σαιζόν. Παρατηρώ τον εαυτό μου να έχει ξεχάσει έως και βασικά κομμάτια της πλοκής.

Πάρε για παράδειγμα το GoT. Άντε να θυμηθείς τι γίνεται εκεί μέσα και σε ποιο σημείο το άφησες. 😛

Βέβαια ο αντίλογος λέει ότι καλύτερα να αργεί μία σαιζόν αλλά το αποτέλεσμα να αξίζει την αναμονή.

Επεξ/σία από -WISE-
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, costacurta είπε

Oι κουφαλες προσπαθούν να εκμετάλλευτουν τον μομεντουμ του resident evil remake

καμία σχέση πιστευω, δεν υπαρχει κανενα μομέντουμ.

Υπάρχει μια πολύ σταθερή βάση φανς του μετα-αποκαλυπτικου , δες λίγο ποσες ταινίες/σείρες βγαίνουν συνεχως με το θέμα.

Είδα ξανά το 6ο επεισόδιο της σειράς...ΜΕΓΑΛΕΙΟ!! H σκηνή στην λίμνη με τα φθινοπωρινά χρώματα απιστευτη, απλα μαγεία.

Τελειώσε και με αφησε με ένα γαμώτο,,,,,,,,μονο 6 επεισόδιααα????

 

 

 

 

Επεξ/σία από Ghost1978
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...