Προς το περιεχόμενο

Stanley FMC626C2S στα 84,90 στα leroy merlin - δραπανοκατσάβιδο [EΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


alexkes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Κανενα καλο κατσαβιδι να δω ποτε θα βαλουν σε προσφορα, καποιοι δεν θελουμε μεγεθος και τρελες ροπες.

Εχει το Bosch PSR 14.4 LI-2 060397340N στα 59,90 με τιμή skroutz 125 αν δεν κάνω λάθος.

 

Γενικά συμφωνώ ότι τουλάχιστον για ερασιτεχνική χρήση το φυλλάδιο του έχει πολύ καλές ευκαιρίες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

48 λεπτά πριν, alexkes είπε

Γενικά συμφωνώ ότι τουλάχιστον για ερασιτεχνική χρήση το φυλλάδιο του έχει πολύ καλές ευκαιρίες!

Μια ματια που εριξα στο φυλλαδιο, δεν βρηκα κατι καλο (για μενα προσωπικα).

Πχ, θα ηταν αριστη αγορα το B&D BL188 με μια εκπτωση 40-50% brushless στα 60-70 ευρω , αλλα δεν το εχει. Κοιταζω κανενα χρονο να το χτυπησω οταν σκασει προσφορα.

Bosch πρασινο δεν ξαναπαιρνω, πηρα ενα δραπανοκατσαβιδο πριν κατι χρονια απο το αμαζον, με χρηση 5-6 φορες φορτιση σε λιγοτερο απο χρονο, καταντησε αχρηστη η μπαταρια του, αφου αδειαζει εντελως χωρις χρηση σε 2-3 μερες. Οποτε εχω να κανω κατι, πρεπει να το φορτιζω την ιδια μερα πριν ξεκινησω τη δουλεια, ή να βγαζω την 50αρα μπαλαντεζα με το δραπανο.  Βεβαια τωρα ειναι λιθιου στα καινουργια αλλα εχει χασει την εμπιστοσυνη μου. Απο την μπλε σειρα, εχω ενα γωνιακο τροχο 115mm ρευματος, μια χαρα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, alexkes είπε

Εχει το Bosch PSR 14.4 LI-2 060397340N στα 59,90 με τιμή skroutz 125 αν δεν κάνω λάθος.

Γενικά συμφωνώ ότι τουλάχιστον για ερασιτεχνική χρήση το φυλλάδιο του έχει πολύ καλές ευκαιρίες!

Καλα δεν το λες μικρο και με 40ε παραπανω πας στο παραπανω brushless που εχει 2 μπαταριες και κανει και για αλλες δουλειες.

Εγω αναφερομουν σε κατι σαν το Makita DF012DSJ η το Dewalt DCF680G2.

Επεξ/σία από Salvation81
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...