Προς το περιεχόμενο

The Lord of the Rings: Journeys in Middle-earth


Daemonos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ωραίο επιτραπέζιο παιχνιδάκι. Το πρόβλημα με αυτά τα παιχνίδια είναι πόσο αντοχή έχουν στον χρόνο.. Μέτα από 2 βαριά 3 τερματισμούς δεν τα έχω ξανά αγγίξει. Και είναι κρίμα γιατί είναι ακριβά αυτά τα sets και τα τρώει η σκόνη

Πάντως με θέμα middle earth- lotr έχω παίξει σε μορφή pen& paper. Λίγο πιο απλώς μηχανισμός σε σχέση με αυτά της WoC, αλλά ατελείωτες ώρες gaming και φυσικά χωρίς τους περιορισμούς του boardgaming, σε έναν "κόσμο" που λίγο πολλοί όλοι τον ξέρουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Noldorim είπε

Ωραίο επιτραπέζιο παιχνιδάκι. Το πρόβλημα με αυτά τα παιχνίδια είναι πόσο αντοχή έχουν στον χρόνο.. Μέτα από 2 βαριά 3 τερματισμούς δεν τα έχω ξανά αγγίξει. Και είναι κρίμα γιατί είναι ακριβά αυτά τα sets και τα τρώει η σκόνη

Πάντως με θέμα middle earth- lotr έχω παίξει σε μορφή pen& paper. Λίγο πιο απλώς μηχανισμός σε σχέση με αυτά της WoC, αλλά ατελείωτες ώρες gaming και φυσικά χωρίς τους περιορισμούς του boardgaming, σε έναν "κόσμο" που λίγο πολλοί όλοι τον ξέρουμε.

Βγήκε σε κυκλοφορία καθώς και το aaplication που χρειάζεται. Έχει αντοχή στο χρόνο καθώς κάθε φορά που παίζεις γίνονται διαφορετικά πράγματα. Το βασικό παιχνίδι έχει 15 αποστολές και θα βγεί και ενα dlc με 5ε που έχει 11 αποστολές!!

Εξαιρετικό παιχνίδι να παίξεις με παρέα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
  • 3 χρόνια αργότερα...

Πλέον ολοκληρώθηκε το επιτραπέζιο με το τελευταίο scourge of the wastes. Ελπίζω να ανοίξουν την εφαρμογή για να φτιάξει το community δικά του quests. 

 

Έχει βρει κανένας storage solution να χωράει τα άπαντα?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...