Προς το περιεχόμενο

Το Energizer Power Max P18K Pop έχει «Full View» οθόνη, «pop-up» κάμερα και μπαταρία 18000mAh


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Αν κάνει ο άλλος ταξίδια Αφρική και σε άλλες παρόμοιες περιοχές,θεωρείς ότι έχει ρεύμα παντού ε;

 

Για έναν world traveller είναι λουκούμι το συγκεκριμένο.

Σαν φιλοσοφία έτσι όπως το λες αξίζει ... αλλά γιατί να μην κουβαλάω το s8 μου πχ αν είμαι ταξίδιαρης μαζί με κανένα 20.000 power bank στην τσάντα μου ? Μ και κάθε φορά που θέλω να βγάζω ένα κινητό και να απαντάω σαν άνθρωπος ... γτ με αυτό πονάει το χέρι ! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 112
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 ώρες πριν, fotis1821 είπε

τοσο χώρο είχαν, δεν μπορουσαν να μην προεξέχουν οι κάμερες;;

Οι καμερες δεν προεξεχουν. Βγαινουν οταν θελεις να τραβηξεις φωτογραφια. Για εκεινη τη στιγμη δηλαδη μετα ξανα κατεβαινουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Arkin είπε

Οι καμερες δεν προεξεχουν. Βγαινουν οταν θελεις να τραβηξεις φωτογραφια. Για εκεινη τη στιγμη δηλαδη μετα ξανα κατεβαινουν.

εννοει τις πίσω που δεν ειναι flat μαζι με την πλάτη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, fotis1821 είπε

τοσο χώρο είχαν, δεν μπορουσαν να μην προεξέχουν οι κάμερες;;

γιατί αν δεν ήταν οι κάμερες θα ήταν έργο τέχνης και θα ήταν παράδειγμα ομορφιάς και καλής αισθητικής εεεε :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εταιρείες που φτιάχνουν φωτογραφικές μηχανές, κοπανάνε πάνω σε ένα μοντέλο τους μια οθόνη και παρουσιάζουν κινητό.

Εταιρείες που φτιάχνουν, ξέρω γω, κάρτες γραφικών, παίρνουν μια, κοπανάνε πάνω μια οθόνη και παρουσιάζουν κινητό. 

Ε, εδώ εταιρεία που φτιάχνει μπαταρίες, πήρε μια (αυτοκινήτου! 😛 ), κοπάνησε πάνω μια οθόνη και έτοιμο το κινητό!

Εντάξει, ότι μπορεί ο καθένας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι οτι υπαρχουν ηδη κινητα με μεγαλες μπαταριες και μιλαω για κινητα τυπου mate 20x,mi max 2/3.

Το συγκεκριμενο θυμιζει απλα κατι 3ες εταιρειες του κιλου στην ΚΙνα που βγαζουν κατι τετοια τυπου Ukitel,Doogiee κλπ

Τελος mediatek=κακη υποστηριξη σε updates,αρα παιζει ουτε την επομενη εκδοση του Android να μην παρει.

Τεραστια φουσκα το συγκεκριμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω πάντως ότι δεν το έβγαλαν για πούλημα.  Πιο πολύ για διαφήμιση είναι το μοντέλο και να ακουστεί ότι μπήκε στον χώρο η συγκεκριμένη εταιρεία.  Πάντως με βάση τα σχόλια το πέτυχε.  

Υγ. Ξεχάσατε να πείτε ότι είναι χρήσιμο μέσα στην φυλακή που είναι δύσκολη η φόρτιση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 26/2/2019 στις 11:08 ΠΜ, fotoalexandros είπε

Μπορεί να φαντάζει άχρηστο στο μέσο χρήστη, αλλά για ανθρώπους που ταξιδεύουν σε απομακρυσμένες περιοχές είναι σωτηρία.

Μπορούν να αγοράσουν 2 power bank των 20000 mAh η των 30000 mah και να έχουν πολύ μεγαλύτερη αυτονομία με μικρότερο μέγεθος.  Το να κουβαλάς το powerbank κολλημένο στο κινητό σου δεν είναι καθολου πρακτικό. Άσε που αν πέσει κάτω θα κάνει τρύπα στο πατωμα η θα σου σπάσει κανένα δάχτυλο . Γελοία υλοποίηση που πιστεύω ότι την δημιούργησαν καθαρά για λόγους εντυπωσιασμου και για να τραβήξουν τα βλέμματα πάνω τους για διαφήμιση. Από αυτής της πλευράς πολύ έξυπνο.

Επεξ/σία από damioan1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λογικό να βγάλει η energizer κινητό με 18000 Mah. Αν υποθέσεις ότι μία ΑΑ επαναφορτηζόμενη μπαταρια της energizer έχει 1300 Mah και όπως βλέπω το πάχος της συσκευης άνετα χώρεσε 14 μπαραρίες εκέι μέσα. 14*1300=18200 Μah.

Simple maths

ΥΓ: Όλα τα λεφτά στο τέλος το σχόλιο στο video!

Επεξ/σία από Giem
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/2/2019 στις 11:12 ΠΜ, el97639 είπε

δουλευει και σαν UPS . το καψανε σε παχος.

Για μενα το διπλασιο παχος απο ενα μεσο κινητο ειναι ιδανικο αν ειναι να εχω 10Κ mAH 

Αν εχω καταλαβει καλα απλα εχουν βαλει ΑΑ μπαταριες στην σειρα

Το πιο πιθανό είναι να έχουν βάλει 18650 λιθίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...