Προς το περιεχόμενο

[Κινητό] Razer Phone 2 - 549 @ Public


dterzakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Public:
https://www.public.gr/product/tilefonia/kinita-smartphones/razer-phone-2-64gb-smartphone-mayro/prod9655399pp/

Skroutz (~ +200 ευρώ)
https://www.skroutz.gr/s/16093673/Razer-Phone-2.html?keyphrase=razer+phone+2

Edit: πλέον στο Skroutz 540. Η διαφορά με το public μόνο το χειριστήριο δώρο. 

Επεξ/σία από dterzakis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή η τιμή, τώρα πια  +100€ στο skroutz. Το κακό είναι οτι σ' αυτά τα λεφτά υπάρχουν πολλές επιλογές για κάποιον που δεν τον ενδιαφέρει η οθόνη 120hz και τα ηχεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά τώρα προσπαθώ να βρω έστω ένα λογο γιατί είναι καλύτερο από το S9+ που έχει και 50€ λιγότερο με τριγωνική.

 

Ε δεν βρήκα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, amagawd είπε

5 λεπτά τώρα προσπαθώ να βρω έστω ένα λογο γιατί είναι καλύτερο από το S9+ που έχει και 50€ λιγότερο με τριγωνική.

Ε δεν βρήκα 

Αυτό που είπα, οθόνη 120hz(που δεν έχει κανένα άλλο κινητό με τέτοια οθόνη) και ηχεία, δεν νομίζω να υπάρχει κάτι άλλο... Αλλά όντως ακόμα κι αυτά δεν θα με κάναν να το αγοράσω... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, xristoslet είπε

Αυτό που είπα, οθόνη 120hz(που δεν έχει κανένα άλλο κινητό με τέτοια οθόνη) και ηχεία, δεν νομίζω να υπάρχει κάτι άλλο... Αλλά όντως ακόμα κι αυτά δεν θα με κάναν να το αγοράσω... 

ας είχε και g-sync πάλι δεεεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, xristoslet είπε

Αυτό που είπα, οθόνη 120hz(που δεν έχει κανένα άλλο κινητό με τέτοια οθόνη) και ηχεία, δεν νομίζω να υπάρχει κάτι άλλο... Αλλά όντως ακόμα κι αυτά δεν θα με κάναν να το αγοράσω... 

Βαλε και τον snap845 που φοραει(καλυτερος απο τον exynos του S9 στα παιχνιδια),βαλε και την μπαταρια των 4000Mah.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιμια τιμη για ενα κινητο που αν ειχε amoled και 120hz θα ηταν αχτυπητο. Κορυφαια ηχεια 16:9 οθονη τεραστιο συν 8gb ram sd845 και πολυ καλη καμερα. Μπαταριαρα επισης. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 120hz στο κινητο ειναι gimmick.

Δε πιανουν τοσα fps στα βαρια παιχνιδια.Εκτος και εαν παιζεις με ολα low.

Οποτε η μονη ουσιαστικη διαφορα ειναι στο scrolling.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν νομιζω πως υπαρχει amoled@120. αλλα οπως λεει κι ο dante kai γω gimmick το θεωρω.

πολυ καλα ηχεια και ψυξη μπαταρια αλλα τουλαχιστον για τα γουστα μου θα το περιμενα να παει κοντα 400αρι.

Επεξ/σία από rofl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, rofl είπε

δεν νομιζω πως υπαρχει amoled@120. αλλα οπως λεει κι ο dante kai γω gimmick το θεωρω.

πολυ καλα ηχεια και ψυξη μπαταρια αλλα τουλαχιστον για τα γουστα μου θα το περιμενα να παει κοντα 400αρι.

Δεν υπαρχει για την ωρα ναι ερχονται μεσα στο 2019

https://arstechnica.com/gadgets/2019/01/lg-announces-its-2019-oled-tv-lineup-plus-an-8k-monstrosity/

 

Στα παιχνιδια ειναι οντως gimmick στα πιο ελαφρια θα δουμε 70-80fps στα βαρια 50-60. Γενικα ομως τη νιωθεις αρκετα πιο smooth την περιηγηση στο κινητο σε browsing εφαρμογες κτλ. Δουλεψα το πρωτο μοντελο πριν λιγο καιρο και μου αφησε πολυ καλες εντυπωσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Βαλε και τον snap845 που φοραει(καλυτερος απο τον exynos του S9 στα παιχνιδια),βαλε και την μπαταρια των 4000Mah.

Ούτε o CEO της razor τόσο αμερόληπτος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dterzakis είπε

Πλέον μπαίνει στο καλάθι αυτόματα και το Razer Raiju Mobile χειριστήριο (100€ στο skroutz)

Βγαίνει 449 δηλαδή το κινητό? Γιατί τέτοια πτώση τιμής τόσο ξαφνικά? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Arkin είπε

Βγαίνει 449 δηλαδή το κινητό? Γιατί τέτοια πτώση τιμής τόσο ξαφνικά? 

Γιατί σταμάτησε η Razer τα κινητά δεν τους βγήκε 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...