Προς το περιεχόμενο

ασφαλεια κλοπης κινητου απο κοτσοβολος


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 8/3/2019 στις 3:09 ΠΜ, jsmith είπε

δηλαδη εγω εαν θελω εξαφανιζω το κινητο λεω οτι μου το εκλεψαν κανω τι διαδικασια περνω τα λεφτα και το κινητο απλα το αφηνω στην ακρη και ολα κομπλε ?

 

Επειδη το εγραψες δευτερη φορα θα σου προτεινα να μην τα γραφεις ολα ετσι φορα παρτιδα στο ιντερνετ.

Απο εκει και περα κανε οτι καταλαβαινεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.asfalisinet.gr/λαμία-απάτη-με-δήθεν-ληστεία-για-την-ασ/

Σε θεωρητικό επίπεδο όλα γίνονται... Το πρόβλημα είναι στην πράξη αν μπορείς να αναλάβεις τις συνέπειες... 

 

 

 

Επεξ/σία από alastor_aea
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Στις 28/2/2019 στις 7:59 ΜΜ, Επισκέπτης είπε

καλησπερα προσφατα αγορασα 2 κινητα απο τον κοτσοβολο A7 2018 honor 10 Lite και μου εκανα και στα 2 μια σφαλεια για κλοπη ζημια κτλ. και μου ειπαν σε περιπτωση κλοπης η απολειας παω στην αστυνομια κανω αιτημα για κλοπη παω με το χαρτι που με εχει δωσει η αστυνομια στο καταστημα και την αλλην μερα μου βαζουνε τα λεφτα στο λογαριασμο, Ισχυει κατι τετοιο ειναι σιγουρο ? το εχει κανει κανενας τι παγιδα υπαρχει ? γιατι σιγουρα λακο θα εχει η φαβα τι γινεται μετα με το κινητο κλειδωνεται? θελω να ξερω σε περιπτωση που γινει κατι..

Καλησπέρα θα με ενδιέφερε να μάθω τι έγινε!μπορείς ν μ ενημερώσεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Tzenhpap είπε

Καλησπέρα θα με ενδιέφερε να μάθω τι έγινε!μπορείς ν μ ενημερώσεις ?

Τζενη... ασε τις παρανομιες λεω εγω! Μου θελετε να κανετε μαγκιες και βγαινετε και τα ρωτατε σε δημοσια forums...
donald trump GIF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

Παιδια εχω παρει ενα iphone 11 pro 1150 απο κωτσοβολο αλλα εχει γεμισει η οθονη γρατζουνιες. Αν την σπασω μονος μου θα με καλυψει ο κωτσοβολος αλλαζοντας την δωρεαν? Η ασφαλεια εγινε ιουλιο! 

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Playstationhk είπε

Παιδια εχω παρει ενα iphone 11 pro 1150 απο κωτσοβολο αλλα εχει γεμισει η οθονη γρατζουνιες. Αν την σπασω μονος μου θα με καλυψει ο κωτσοβολος αλλαζοντας την δωρεαν? Η ασφαλεια εγινε ιουλιο! 

Ποτε προλαβες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
51 λεπτά πριν, Playstationhk είπε

Παιδια εχω παρει ενα iphone 11 pro 1150 απο κωτσοβολο αλλα εχει γεμισει η οθονη γρατζουνιες. Αν την σπασω μονος μου θα με καλυψει ο κωτσοβολος αλλαζοντας την δωρεαν? Η ασφαλεια εγινε ιουλιο! 

Διαβασε τι εχεις υπογραψει. Αν γραφει στους ορους το οτι αν ο κατοχος σπασει μονος του την οθονη, θα αποζημιωθει, τοτε ναι θα αποζημιωθεις. Αν οχι, που το θεωρω και πιο πιθανο, δεν θα αποζημιωθεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Playstationhk είπε

Παιδια εχω παρει ενα iphone 11 pro 1150 απο κωτσοβολο αλλα εχει γεμισει η οθονη γρατζουνιες. Αν την σπασω μονος μου θα με καλυψει ο κωτσοβολος αλλαζοντας την δωρεαν? Η ασφαλεια εγινε ιουλιο! 

Πες οτι επεσες με το μηχανακι και το ειχες στην τσεπη .. θεωρητε ατυχημα...

Το θεμα ειναι αλλο ... Οταν σου αλλαξουν την οθονη ... τι οθονη σου βαζουν ?

Κινεζια ή original ? 

Ειλικρινα θα ηθελα να δω το ανταλλακτικο που θα χρησιμοποιησουν..

Γιατι αλλο να σε χρεωνουν το 50% μια οθονης που κανει original 500€(11 pro )  και να σου βαλουν ΟΕΜ των 80€..

Εχω κανει την εγγυηση σε ενα iPhone SE 2020 και αμα μου σπασει θα παω μετα και απο isquare να την τσεκαρουν...

 

Επεξ/σία από k_w_t
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...