Προς το περιεχόμενο

[Κάρτα Γραφικών] Sapphire Vega 64 Nitro+ με 426€ @ amazon.fr [ΤΕΛΟΣ]


mpokwsths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ναι  κι εγω που την κοιτουσα πριν λιγες μερες ετσι πηγαινε.

γενικα οποιος τη θελει στα 400 ακομα κι αν τελειωσει, θα τη βρει μεσα σε λιγες μερες

αλλα τα παιχνιδια τελειωνουν σε λιγες μερες btw.

Επεξ/σία από rofl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 93
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δύο κομμάτια στα 411 ευρώ τελική, (426 ευρώ ήταν το συνολικό κόστος στην προσφορά του νήματος). Συμπεριλαμβάνεται η προσφορά με τα τρία παιχνίδια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, toutsos είπε

Την παρέλαβα και εγω.. Με τα 3 παιχνίδια! Εχει κανει κανεις uv oc στην συγκεκριμένη; 

Μπα κανένας 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, leros2004 είπε

Μπα κανένας 

Ειρωνική απάντηση.. Η ερώτηση μου ήταν αν την συγκεκριμένη υλοποίηση της νιτρο εχει πειράξει κάποιος.. Μπορεί να μην έχει σχέση η υλοποίηση με τις ρυθμίσεις. Αλλα μπορείς να το μου το πεις με ποιο όμορφο τρόπο νομίζω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, toutsos είπε

Ειρωνική απάντηση.. Η ερώτηση μου ήταν αν την συγκεκριμένη υλοποίηση της νιτρο εχει πειράξει κάποιος.. Μπορεί να μην έχει σχέση η υλοποίηση με τις ρυθμίσεις. Αλλα μπορείς να το μου το πεις με ποιο όμορφο τρόπο νομίζω. 

Ναι και σε παρέπεμψε στο σωστό τόπικ ο @leros2004. Που είναι το πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
10 λεπτά πριν, kakos84 είπε

406 για τους Θεσ/νικεις. Καλο. Αλλα δε νομιζω να εχει τα παιχνιδια δωρο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ θέλω να δω απάντηση σκρουτζομάγαζου σε τυχόν απαίτηση του πελάτη να επιστραφεί/αλλαχτεί η κάρτα λόγω coil whine (πράγμα διόλου απίθανο σε οποιαδήποτε κάρτα γραφικών, πόσο μάλλον σε Vega). Θα γελάνε και οι πέτρες...

Επεξ/σία από mpokwsths
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον θεωρώ ότι οι περισσότεροι γνωρίζουν τα θετικά/αρνητικά κάθε επιλογής και κρίνουν τι τους συμφέρει...Όσον αφορά το coil whine υποθέτω ότι λόγω καλής υλοποιήσης ελαχιστοποιούνται κάπως οι πιθανότητες μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια...Τουλάχιστον σε Vega 56 Gigabyte που είχα η ποιότητα κατασκευής ήταν εμφανώς υποδεέστερη σε σχέση με την 56αρα Νitro που έχω τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...