Προς το περιεχόμενο

LG OLED 55 - 1500 ΕΥΡΩ + soundbar + 5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ


sezebo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.public.gr/product/tileorasi-lg-55-smart-oled-ultra-hd-hdr-oled55c8pla/prod9020306pp/?from=homepagecarousel

Ας γραψει καποιος πιο soundbar δινουν δωρο γιατι δεν το ξερω

Επεξ/σία από sezebo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, sezebo είπε

https://www.public.gr/product/tileorasi-lg-55-smart-oled-ultra-hd-hdr-oled55c8pla/prod9020306pp/?from=homepagecarousel

Ας γραψει καποιος πιο soundbar δινουν δωρο γιατι δεν το ξερω

Αυτο δινουν: https://www.public.gr/product/ihos/soundbars/lg-sk5-home-cinema-soundbar-21-360w/prod9440089pp/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο black friday η C8 55 ιντσων την ειχαν 1280 ευρω (ΜΑΖΙ με τα λεφτα που επερνες επιστροφη) οποτε πανω κατω η ιδια προσφορα ειναι με τοτε απλα τωρα δινουν το ηχοσυστημα μαζι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sezebo είπε

Στο black friday η C8 55 ιντσων την ειχαν 1280 ευρω (ΜΑΖΙ με τα λεφτα που επερνες επιστροφη) οποτε πανω κατω η ιδια προσφορα ειναι με τοτε απλα τωρα δινουν το ηχοσυστημα μαζι

Όντως BF είχε 1600 αλλά χωρίς την 5ετή εγγύηση. Τότε την είχα πάρει για αυτό θυμάμαι τιμές και αν περιλάμβανε την 5ετή.

Εξαιρετική τηλεόραση, αξίζει και το κάθε σεντ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Nαι, η προσφορα δεν εγκειται στην τιμη αφου εκει κοντα παιζει σχεδον συνεχως το τελευταιο εξαμηνο (απο 1464€ τωρα για παραδειγμα), αλλα στα 2 δωρα τα οποια δινουν εμμεσως διαφορα αρκετα μεγαλυτερη απο το 10% της τιμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλεόραση που έχει παίξει με δώρο εγγύηση στα 1280 δεν ξέρω κατά πόσο θεωρείται προσφορά. Εγώ ας πούμε έχω 5.1 ηχοσυστημα και δε μου χρειάζεται η ηχομπαρα η οποία στο σκρουτζ κοστίζει 180 και όχι 299.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, tryf3 είπε

Τηλεόραση που έχει παίξει με δώρο εγγύηση στα 1280 δεν ξέρω κατά πόσο θεωρείται προσφορά. Εγώ ας πούμε έχω 5.1 ηχοσυστημα και δε μου χρειάζεται η ηχομπαρα η οποία στο σκρουτζ κοστίζει 180 και όχι 299.

Εσυ μπορει να μην χρειαζεσαι και την τηλεοραση οποτε.... :) μια χαρα προσφορα ειναι. βαλε αγγελια για την ηχομπαρα

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

Εσυ μπορει να μην χρειαζεσαι και την τηλεοραση οποτε.... :) μια χαρα προσφορα ειναι. βαλε αγγελια 

Τηλεόραση έχω αλλά τέτοια δεν είναι! Δε θα με χαλούσε στα 1280. Την ηχομπαρα πάνω από 150 δύσκολα θα την πουλήσεις και θα μπεις στη διαδικασία να μπλέξεις με αγγελίες. Οπότε στην καλύτερη θα σου βγει στα 1350. Έτσι το σκεφτομαι εγώ. Άλλος μπορεί να το σκέφτεται αλλιώς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, tryf3 είπε

Τηλεόραση έχω αλλά τέτοια δεν είναι! Δε θα με χαλούσε στα 1280. Την ηχομπαρα πάνω από 150 δύσκολα θα την πουλήσεις και θα μπεις στη διαδικασία να μπλέξεις με αγγελίες. Οπότε στην καλύτερη θα σου βγει στα 1350. Έτσι το σκεφτομαι εγώ. Άλλος μπορεί να το σκέφτεται αλλιώς. 

Ειναι πολυ καλη τιμη για Oled. Δεν πανε παρακατω και ξεχασες και τα 5 ετη που ειναι αλλα 55€ δωρο. Που ισως σε σωσουν κιολας. Το μονο με ενοχλει λιγο η LG σαν μαρκα. Tα ips panel της ειναι μετρια στις 55”. Σκοτεινιαζουν, σαν να μην εχουν σωστο brightness

για καποιον που δεν εχει και υχοσυστημα ειναι all inclusive σε βγαζει απο κοπο και εξοδα

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Zerg13 είπε

Ειναι πολυ καλη τιμη για Oled. Δεν πανε παρακατω και ξεχασες και τα 5 ετη που ειναι αλλα 55€ δωρο. Που ισως σε σωσουν κιολας. Το μονο με ενοχλει λιγο η LG σαν μαρκα.

για καποιον που δεν εχει και υχοσυστημα ειναι all inclusive σε βγαζει απο κοπο και εξοδα

Τα Public πάνω από 1000 ευρώ δίνουν έτσι και αλλιώς την 5ετη.Και παλιότερα που το είχαν βγάλει στα 1280 ήταν με την εγγύηση δώρο απλά αν δε κάνω λάθος ήταν με επιστροφή από τράπεζα. Μια χαρά ειναι η lg και το service της άψογο. Αν έχει θεμα το πάνελ σου δε διστάζουν να στο αντικαταστησουν με νεότερο μοντέλο. Έχει γίνει πολλές φορές σε αντίθεση με τη Samsung που ακόμη και με εγγύηση δεν παραδέχεται εύκολα πρόβλημα. Εγώ θα περιμένω να βγάλουν τα public προσφορά με δώρο ΦΠΑ ή επιστροφή με Πειραιώς. Δε θα βιαστώ. Γιατί να δώσω 100 και 200 ευρώ παραπάνω για περσινό στην ουσία μοντέλο. Σε λίγες μέρες κυκλοφορει η νέα σειρά oled της LG. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, tryf3 είπε

Τα Public πάνω από 1000 ευρώ δίνουν έτσι και αλλιώς την 5ετη.Και παλιότερα που το είχαν βγάλει στα 1280 ήταν με την εγγύηση δώρο απλά αν δε κάνω λάθος ήταν με επιστροφή από τράπεζα. Μια χαρά ειναι η lg και το service της άψογο. Αν έχει θεμα το πάνελ σου δε διστάζουν να στο αντικαταστησουν με νεότερο μοντέλο. Έχει γίνει πολλές φορές σε αντίθεση με τη Samsung που ακόμη και με εγγύηση δεν παραδέχεται εύκολα πρόβλημα. Εγώ θα περιμένω να βγάλουν τα public προσφορά με δώρο ΦΠΑ ή επιστροφή με Πειραιώς. Δε θα βιαστώ. Γιατί να δώσω 100 και 200 ευρώ παραπάνω για περσινό στην ουσία μοντέλο. Σε λίγες μέρες κυκλοφορει η νέα σειρά oled της LG. 

Δεν δινεις 100 200 παραπανω, 10 ευρω παραπανω ειναι στο skroutz αν βαλεις τα μεταφορικα, και χωρις 5ετια και soundbar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

Δεν δινεις 100 200 παραπανω, 10 ευρω παραπανω ειναι στο skroutz αν βαλεις τα μεταφορικα, και χωρις 5ετια και soundbar

Σε σχέση με παλιότερες προσφορές λέω. Εγώ θα περιμένω καλύτερο deal. Για κάποιον που χρειάζεται και τα ηχεία που ξαναλέω 180 είναι η πραγματική τους αξία ας την πάρει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...