Προς το περιεχόμενο

Sony KD-65XF8505 999,00€ - Κωτσόβολος


mynam3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 λεπτά πριν, p8denu είπε

+ Καλές γωνιές θέασης

- γκρι αντί για μαύρο 

Υπερβολες, εχει ανοιχτο μαυρο ναι αλλα οχι και γκρι, μην τρελαθουμε :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Sheriff είπε

Ετσι ακριβως. Γκρι.

Εχω IPS οθονες εδω και χρονια, καμια δεν εχει γκρι, αν εσενα το ματι σου το bright black το βλεπει σαν γκρι αυτο ειναι αλλο θεμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω διαθεσιμες φωτογραφιες αν θελεις να σου στειλω pms, γκρι ή μαυρο με ασπρο μεσα, παντως μαυρο δεν ηταν στην συγκεκριμενη σε καμμια περιπτωση, οποτε και την επεστρεψα σημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Sheriff είπε

Εχω διαθεσιμες φωτογραφιες αν θελεις να σου στειλω pms, γκρι ή μαυρο με ασπρο μεσα, παντως μαυρο δεν ηταν στην συγκεκριμενη σε καμμια περιπτωση, οποτε και την επεστρεψα σημερα.

Εγω στο βιντεο κατω απο το σχολιο σου μια χαρα μαυρο το βλεπω. Ναι υπο γωνια το μαυρο αρχιζει και χαλαει αλλα και παλι μαυρο ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλεπω να το πιστευεις, οσο και να σου λεω την εμπειρια μου. Δες λοιπον απο επισημο review.

Δες εδω στο 2:45 ακριβως, κοιτας την πανω αριστερα. Ετσι ακριβως ειναι η συγκεκριμενη σε σκοτεινο δωματιο. Αν αυτο ειναι μαυρο, ανοιχτο μαυρο η γκρι ας βγαλουν τα συμπερασματα οσοι θελουν να την παρουν σπιτι. Εκανα το λαθος και δεν ειδα reviews διοτι βιαστηκα.

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Sheriff είπε

Δεν βλεπω να το πιστευεις, οσο και να σου λεω την εμπειρια μου. Δες λοιπον απο επισημο review.

Δες εδω στο 2:45 ακριβως, κοιτας την πανω αριστερα. Ετσι ακριβως ειναι η συγκεκριμενη σε σκοτεινο δωματιο. Αν αυτο ειναι μαυρο, ανοιχτο μαυρο η γκρι ας βγαλουν τα συμπερασματα οσοι θελουν να την παρουν σπιτι. Εκανα το λαθος και δεν ειδα reviews διοτι βιαστηκα.

Οταν λες "επισημο" τι εννοεις; Μονο επισημο δεν το λες, δεν μιλαμε για καποιον οργανισμο, ενα σαιτ ειναι.

Περα απο αυτο ναι αν το δωματιο ειναι πισα μπορει να φαινεται ετσι, και παλι εμενα αυτο δεν μου φαινεται Γκρι ομως, να πω ξεπλυμενο μαυρο οκ αλλα γκρι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα va panel εχουν πολυ καλο μαυρο,τα ips εχουν πιο ανοιχτο μαυρο,αυτο ειναι γεγονος.Και εχουν και διαχειση με πολλα λευκα σημεια.

Το καλο ειναι οτι οσο πιο βαθυ μαυρο εχεις τοσο καλυτερα παντρευονται και τα αλλα χρωματα.

Επεξ/σία από sakispap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, bahamut_zero είπε

Δλδ για βαθυ μαυρο που πας; oled?

Oled στα διπλάσια λεφτά. Και η Sony του θέματος και η nu8500 πιο πάνω στα 999 είναι εξαιρετικές τηλεοράσεις σε πολύ τίμιες τιμές. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Arkin είπε

Oled στα διπλάσια λεφτά. Και η Sony του θέματος και η nu8500 πιο πάνω στα 999 είναι εξαιρετικές τηλεοράσεις σε πολύ τίμιες τιμές. 

Εχει και με 1600 μια LG oled. Ποια λες την Samsung ή την sony απο αυτες τις 2 απο πανω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...