Προς το περιεχόμενο

WINDSCRIBE VPN FREE 30 GB


Panagiotis!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΤΗΑΝΚS,  ΟΚ δούλεψε ΑΛΛΑ το NETFLIX US έχει πολύ κακή ποιότητα εικόνας και είναι λίγο  αργό παρά τη κατοστάρα γραμμή μου.

Επεξ/σία από nutrialex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
2 ώρες πριν, ulb είπε

Το ότι δίνουν πάντως συνέχεια κουπονάκια κλπ, δε μου πολυαρέσει, νομίζω πάει το μυαλό σας στο γιατί.

Αν εχεις σκεφτει κατι πες το. Δεν ειναι ο καταλληλος χωρος αυτη η ενοτητα για γριφους παιχνιδια και διαγωνισμους. Υπαρχουν ειδικες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, nutrialex είπε

ΤΗΑΝΚS,  ΟΚ δούλεψε ΑΛΛΑ το NETFLIX US έχει πολύ κακή ποιότητα εικόνας και είναι λίγο  αργό παρά τη κατοστάρα γραμμή μου.

Με 30/30  γραμμή που έχω βλέπω 4K μέσω windscribe από US και UK.

Κάποιες φορές το ρίχνει για 2-3 sec σε fhd αλλά μιλάμε για 1-2 φορές κατά την διάρκεια μιας ταινίας 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, papars είπε

Εγώ που έχω 60Gb από προηγούμενη προσφορά θα τους προσθέσει τα 30 ή θα με κατεβάσει στα 30;

Το σχετικό review το έχετε δει; https://restoreprivacy.com/windscribe/

Και μια και θα είστε στο παραπάνω site δείτε και αυτό https://restoreprivacy.com/5-eyes-9-eyes-14-eyes/

Δες και αυτα

http://vpnscam.com/is-purevpn-legit-proof-that-purevpn-bought-every-vpn-review/

και την απαντηση

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, ulb είπε

Το ότι δίνουν πάντως συνέχεια κουπονάκια κλπ, δε μου πολυαρέσει, νομίζω πάει το μυαλό σας στο γιατί.

Τελικά τα VPN είναι ένας νέος τρόπος που ανακάλυψαν κάποιοι να παίρνουν τα προσωπικά μας δεδομένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, studiokristo είπε

Τελικά τα VPN είναι ένας νέος τρόπος που ανακάλυψαν κάποιοι να παίρνουν τα προσωπικά μας δεδομένα.

 

ναι ειναι.

δυσκολα θα βρεις logless vpn , με εδρα σε χωρα που μπορεις να εμπιστευτεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, studiokristo είπε

Τελικά τα VPN είναι ένας νέος τρόπος που ανακάλυψαν κάποιοι να παίρνουν τα προσωπικά μας δεδομένα.

 

1 ώρα πριν, stefanos_th είπε

ναι ειναι.

δυσκολα θα βρεις logless vpn , με εδρα σε χωρα που μπορεις να εμπιστευτεις.

Τι ακριβώς ξέρετε και δεν μας το λέτε; :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, stefanos_th είπε

Μπορεί το Windscribe να έχει έδρα τον Καναδά, αλλά το μόνο που logάρει είναι το bandwidth των χρηστών και τίποτα άλλο. Οπότε μπορεί να μην είναι και απόλυτα safe αλλά τουλάχιστον το traffic σου δεν είναι διαθέσιμο στα 5 μάτια.

Επίσης υπάρχουν πολλά VPNs τα οποία έχουν zero logging policy και έχουν έδρα σε χώρα που μπορείς να εμπιστευτείς.

Περισσότερα στη λίστα εδώ.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν έχω εμπειρία με vpn. Μόλις έκανα τη διαδικασία που λέει ο ΤS, τον οποίο και ευχαριστώ και γω.

Συνδέθηκα με US Central και παρόλαυτα το netflix μου βγάζει μήνυμα λάθους "Oops something went wrong, you seemed to be using an unblocker or proxy κτλ ".

Τι πρέπει να κάνω για να παρακολουθήσω netflix μέσω του vpn ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωταω γιατι το χρειαζομαι. Οι Free λογαριασμοι εχουν κλειδωμενη την Ελλαδα. Αν ειμαι εξωτερικο, τι κανω αν θελω Ελληνικη IP;

Θελω nova go π.χ.

2 ώρες πριν, kostask91 είπε

Επειδή δεν έχω εμπειρία με vpn. Μόλις έκανα τη διαδικασία που λέει ο ΤS, τον οποίο και ευχαριστώ και γω.

Συνδέθηκα με US Central και παρόλαυτα το netflix μου βγάζει μήνυμα λάθους "Oops something went wrong, you seemed to be using an unblocker or proxy κτλ ".

Τι πρέπει να κάνω για να παρακολουθήσω netflix μέσω του vpn ?

Αν ηταν με free accont να βλεπεις netflix θα το ειχαμε τερματισει. Θελει lifetime account, και εχει dedicated netflix servers. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Zerg13 είπε

Αν ηταν με free accont να βλεπεις netflix θα το ειχαμε τερματισει. Θελει lifetime account, και εχει dedicated netflix servers. 

 

 

Άρα για να δω netflix μέσω του windscribe vpn, πρέπει απλά να κάνω lifetime account?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελει PRO account. Εδιναν lifetime αν θυμαμαι καλα με 30€ οσοι προλαβαν. 

Και χωρις lifetime λογικα ξεκλειδωνει. Πατα πανω στους Windflix servers. Ειναι dedicated. Δοκιμασε αν θες μηνιαια και εχεις το νου σου για promotion lifetime που μπορει να αργησει.... :(

EDIT: σημερα δινει ενα yearly plan με 4$ ανα μηνα (48$ συνολο) το χρονο,..προσπαθω να βρω τι ειναι ακριβως και αν εχεις netflix

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άμα πας στο my account -> upgrade -> build a plan μπορείς να διαλέξεις τον windflix us server +10gb bandwidth με χρέωση 1$ το μήνα. Σε συνδυασμό με τα 30 gb αυτής της προσφοράς μπορείς να δεις αρκετό περιεχόμενα σε full hd ποιότητα λογικά.

Edit: Πρέπει η τιμή του πλάνου να βγαίνει τουλάχιστον 2$, οπότε είτε διαλέγεις έναν ακόμη server είτε κάνεις tick το unlimited data για να φτάσεις τα 2$. 

Επεξ/σία από dimitris21gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...