Προς το περιεχόμενο

Under Armour PO Fleece Hoodie -- 27 ευρω απο Αμαζον [ΤΕΛΟΣ]


MessatsuRoku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.amazon.co.uk/dp/B077XN5S5D/?tag=22&th=1&psc=1

Ελλαδα ξεκιναει απο 39 + μεταφορικα, οποιος παρει 2 θα βγουν πιο φθηνα λογω μεταφορικων

Επεξ/σία από MessatsuRoku
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Zerg13 είπε

Ενα Fleece που εχω, σκας οταν το φορας. Απο συνθετικο υλικο ειναι. 100% polyester

ενταξει πιο πολυ για να μην αποροφαει τον ιδρωτα δεν ειναι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

28 λεπτά πριν, christakos07 είπε

Για 1.75 στα 77 κιλά τι μέγεθος προτείνετε; Δεν εμπιστεύομαι πλήρως τους οδηγούς.

Μαλλον medium/small πρεπει να εισαι, τα under armour ειναι γενικά loose fit, L ειμαι στα περισσοτερα της UA εγω ενω σε nike πχ ειμαι σε XL συνηθως οποτε δες παρομοια που εχεις και υπολογισε ενα νουμερο κατω. Στο site λεει και το fit, αν δεις loose εισαι σιγουρα ενα νουμερο κατω, fitted μπορει και το ιδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, christakos07 είπε

Για 1.75 στα 77 κιλά τι μέγεθος προτείνετε; Δεν εμπιστεύομαι πλήρως τους οδηγούς.

1,72 78-80 κιλά, αθλητικός.

Έχω μία ζακέτα, μέγεθος Μ, η οποία μου είναι λίγο loose και λίγο πιο μακριά από όσο θέλω.

Αν έπαιρνα Under Armour online, μάλλον Small θα έπαιρνα.

Ίσως σου κάνει και Small αν είσαι γυμνασμένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκαρε στο site της UA https://www.underarmour.com/en-gr/mens-ua-rival-fleece-team-hoodie/pid1300123-025#sizechart

Βρες το προιον και δες το fit κατω δεξια, αυτο που εβαλα για παράδειγμα λεει loose, οποτε ειναι σιγουρα ενα νούμερο κάτω, αν ειναι fitted μπορει να είστε και στα ιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
34 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Ισχύει για όλα τα διαθέσιμα μεγέθη. 

Μονο για XXL, XL και Μ πλεον το τελευταιο ομως σε στοκ σε 10 μερες.  S και L δεν υπαρχει η τιμη της προσφορας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, matrixxx είπε

Μονο για XL και Μ πλεον το δευτερο ομως σε στοκ σε 10 μερες. 

Παρήγγειλα την large αμέσως μετά το σχόλιο του Χριστάκου, γιαυτό και έγραψα το παραπάνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Παρήγγειλα την large αμέσως μετά το σχόλιο του Χριστάκου, γιαυτό και έγραψα το παραπάνω. 

Δεν εχει σημασια, μαλιστα οταν ανοιξε το θεμα ειχε την ιδια τιμη σε ολα τα νουμερα - το ειχα τσεκαρει μηπως ηθελε διορθωση. Μιλαμε για τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Δεν εχει σημασια, μαλιστα οταν ανοιξε το θεμα ειχε την ιδια τιμη σε ολα τα νουμερα - το ειχα τσεκαρει μηπως ηθελε διορθωση. Μιλαμε για τωρα.

Οκ, έκανες παράθεση στο σχόλιό μου γιαυτό και το ξεκαθάρισα. :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Οκ, έκανες παράθεση στο σχόλιό μου γιαυτό και το ξεκαθάρισα. :) 

Ναι γιατι αλλαξε αυτο που εγραψες και να μην τρεχουν αδικα ολοι. Εγραψα "πλεον" μαλιστα για αποφυγη παρερμηνιας και επιθεσης, που ειναι το χομπυ μερικων εδω μεσα τον τελευταιο καιρο. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...